Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
2 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
3 Buczek Robert Ostrowo MARATON 3 Runpl opłacono
4 Budzisz Rafał Chałupy MARATON opłacono
5 Chelińska Magdalena Oleśnica MARATON opłacono
6 Cieśla Arkadiusz Katowice MARATON Biegamy z sercem.pl opłacono
7 Curyło Marcin Władysławowo MARATON
8 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MARATON __ S T R Z E L N O __ opłacono
9 Dawidowski Roman Puck MARATON
10 Dehling Aurelia Władysławowo MARATON REBELS LEGION TEAM opłacono
11 Dekiert Artur Poznań MARATON opłacono
12 Dulski Tadeusz Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
13 Elwart Roman Puck MARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
14 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna MARATON Niemiłość opłacono
15 Formela Kamil Gdańsk MARATON Lubań Knapy opłacono
16 Gaffke Jarosław Brzyno MARATON ---BRZYNO Team--- opłacono
17 Gasior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz opłacono
18 Gojke Dawid Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
19 Górecka Agnieszka Lipno MARATON opłacono
20 Górecki Jakub Lipno MARATON opłacono
21 Grzankowski Darek Puck MARATON 33 drOP opłacono
22 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
23 Jaffke Jarosław Łebcz MARATON Team Jaffke
24 Janik Roman Kwidzyn MARATON KWIDZYN BIEGA opłacono
25 Jaskot Mariusz G. Legnica MARATON Flash Team opłacono
26 Jojczyk Lucjan Rumia MARATON opłacono
27 Kaleta Jan Kraków MARATON JW 2771 Rząska
28 Karaszewski Janusz Konin MARATON ZaDyszka opłacono
29 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
30 Klebba Bartosz Swarzewo MARATON Klub biegacza opłacono
31 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz MARATON Kaszebe Łebcz opłacono
32 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON Biegałem z Kają opłacono
33 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON Start Luks Nakło opłacono
34 Kopacz Mirosław Poznan MARATON opłacono
35 Kowalska Małgorzata Konin MARATON ZaDyszka opłacono
36 Koza Damian Władysławowo MARATON opłacono
37 Kroll Rafał Władysławowo MARATON KORONA BIEGA opłacono
38 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON
39 Kubiak Marcin Wrocław MARATON Biegamy we Wrocławiu
40 Kubik Krystian Gryfice MARATON RunGryf Gryfice opłacono
41 Kurkus Aleksander Warszawa MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
42 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn MARATON opłacono
43 Kwiatkowski Tomasz Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
44 Kłosek Jacek Racibórz MARATON Instal-Tech Team opłacono
45 Labudda Wojciech Puck MARATON LKS PUCK opłacono
46 Laps Jarosław Okuniew MARATON opłacono
47 Machajewska Aneta Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
48 Mąka Sławomir Ostrołęka MARATON Starglass Team Ostrołęka opłacono
49 Markowska Anna Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
50 Miętkiewicz Rafał Rumia MARATON
51 Mika Damian Racibórz MARATON Eko-okna. Runners opłacono
52 Miłosz Rafał Pogórze MARATON LZS Wicher Łebcz opłacono
53 Mlost Tomasz Wadowice MARATON #zbieganiemmidotwarzy opłacono
54 Necel Marek Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
55 Nikrant Dawid Domatowo MARATON DN9 RUN opłacono
56 Nowak Grzegorz Poznań MARATON Cytadela by Night opłacono
57 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON opłacono
58 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
59 Ostojska Ewa Reda MARATON Biegamy Razem Władysławowo
60 Pawlak Sylwester Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
61 Podzorska Krupa Barbara Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
62 Ratajczak Konrad Rumia MARATON Trochę już biegam ;) opłacono
63 Rożyk Krzysztof Gdynia MARATON OKNOBUR-biegamyrazem opłacono
64 Rybarz Artur Brzeszcze MARATON Zadyszka Oświęcim
65 Sanner Marcin Gdynia MARATON wte i wewte opłacono
66 Szabłowski Kamil Gdańsk MARATON Gwiazda Morza Team opłacono
67 Szulski Bartosz Komorniki MARATON Snickers po śniadaniu opłacono
68 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
69 Tański Marcin Puck MARATON Team Elwart / Hotel Bryza opłacono
70 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz MARATON Grupa Trójmiasto/Tombo team
71 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON opłacono
72 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
73 Wasilewski Sławomir Kolbudy MARATON opłacono
74 Więczkowski Robert Bydgoszcz MARATON Hardcorowe Wychylylybymy opłacono
75 Wojtowicz Marcin Gdynia MARATON BBL Bałtyk Gdynia opłacono
76 Wróblewski Seweryn Wyszków MARATON opłacono
77 Żaglewski Andrzej Władysławowo MARATON opłacono
78 Zalewski Daniel Susz MARATON TRI NEGU opłacono
79 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant
80 Żelazny Marcin Pruszcz Gdański MARATON Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM opłacono
81 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna/Podkarpacie MARATON Nowosarzyńska Grupa Biegowa opłacono


Wyświetleń: 5038

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ