Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#zbieganiemmidotwarzy | |||||||||
1 | Mlost Tomasz | Wadowice | MARATON | #zbieganiemmidotwarzy | opłacono | ||||
---BRZYNO Team--- | |||||||||
2 | Gaffke Jarosław | Brzyno | MARATON | ---BRZYNO Team--- | opłacono | ||||
3 Runpl | |||||||||
3 | Buczek Robert | Ostrowo | MARATON | 3 Runpl | opłacono | ||||
33 drOP | |||||||||
4 | Grzankowski Darek | Puck | MARATON | 33 drOP | opłacono | ||||
BBL Bałtyk Gdynia | |||||||||
5 | Wojtowicz Marcin | Gdynia | MARATON | BBL Bałtyk Gdynia | opłacono | ||||
BRW KP PSP | |||||||||
6 | Oreszke Jan | Karwia | MARATON | BRW KP PSP | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
7 | Gojke Dawid | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
8 | Necel Marek | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
9 | Ostojska Ewa | Reda | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | |||||
Biegamy we Wrocławiu | |||||||||
10 | Kubiak Marcin | Wrocław | MARATON | Biegamy we Wrocławiu | |||||
Biegamy z sercem.pl | |||||||||
11 | Cieśla Arkadiusz | Katowice | MARATON | Biegamy z sercem.pl | opłacono | ||||
Biegałem z Kają | |||||||||
12 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | MARATON | Biegałem z Kają | opłacono | ||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
13 | Słodownik Rafał | Zielonka | MARATON | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono | ||||
Cytadela by Night | |||||||||
14 | Nowak Grzegorz | Poznań | MARATON | Cytadela by Night | opłacono | ||||
DN9 RUN | |||||||||
15 | Nikrant Dawid | Domatowo | MARATON | DN9 RUN | opłacono | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
16 | Kurkus Aleksander | Warszawa | MARATON | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
17 | Walac Jacek | Grodzisk Mazowiecki | MARATON | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | opłacono | ||||
Eko-okna. Runners | |||||||||
18 | Mika Damian | Racibórz | MARATON | Eko-okna. Runners | opłacono | ||||
Elbażant | |||||||||
19 | Zamorski Adam | Elbląg | MARATON | Elbażant | |||||
Flash Team | |||||||||
20 | Jaskot Mariusz G. | Legnica | MARATON | Flash Team | opłacono | ||||
Grupa Trójmiasto/Tombo team | |||||||||
21 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | MARATON | Grupa Trójmiasto/Tombo team | |||||
Gwiazda Morza Team | |||||||||
22 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | MARATON | Gwiazda Morza Team | opłacono | ||||
Hardcorowe Wychylylybymy | |||||||||
23 | Więczkowski Robert | Bydgoszcz | MARATON | Hardcorowe Wychylylybymy | opłacono | ||||
Instal-Tech Team | |||||||||
24 | Kłosek Jacek | Racibórz | MARATON | Instal-Tech Team | opłacono | ||||
JW 2771 Rząska | |||||||||
25 | Kaleta Jan | Kraków | MARATON | JW 2771 Rząska | |||||
KORONA BIEGA | |||||||||
26 | Kroll Rafał | Władysławowo | MARATON | KORONA BIEGA | opłacono | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
27 | Janik Roman | Kwidzyn | MARATON | KWIDZYN BIEGA | opłacono | ||||
Kaszebe Łebcz | |||||||||
28 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | MARATON | Kaszebe Łebcz | opłacono | ||||
Klub biegacza | |||||||||
29 | Klebba Bartosz | Swarzewo | MARATON | Klub biegacza | opłacono | ||||
Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart | |||||||||
30 | Elwart Roman | Puck | MARATON | Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart | opłacono | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
31 | Karczewski Grzegorz | Hel | MARATON | LKS Błękitni Żeglce | opłacono | ||||
LKS PUCK | |||||||||
32 | Labudda Wojciech | Puck | MARATON | LKS PUCK | opłacono | ||||
LZS Wicher Łebcz | |||||||||
33 | Miłosz Rafał | Pogórze | MARATON | LZS Wicher Łebcz | opłacono | ||||
Lubań Knapy | |||||||||
34 | Formela Kamil | Gdańsk | MARATON | Lubań Knapy | opłacono | ||||
Niemiłość | |||||||||
35 | Flissikowski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | MARATON | Niemiłość | opłacono | ||||
Nowosarzyńska Grupa Biegowa | |||||||||
36 | Łuczak-Pokój Barbara | Sarzyna/Podkarpacie | MARATON | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
OKNOBUR-biegamyrazem | |||||||||
37 | Rożyk Krzysztof | Gdynia | MARATON | OKNOBUR-biegamyrazem | opłacono | ||||
Polonia Środa | |||||||||
38 | Kwiatkowski Tomasz | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | opłacono | ||||
39 | Machajewska Aneta | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | opłacono | ||||
40 | Pawlak Sylwester | Środa Wielkopolska | MARATON | Polonia Środa | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
41 | Dehling Aurelia | Władysławowo | MARATON | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
Rozbiegany Susz | |||||||||
42 | Gasior Paweł | Susz | MARATON | Rozbiegany Susz | opłacono | ||||
RunGryf Gryfice | |||||||||
43 | Kubik Krystian | Gryfice | MARATON | RunGryf Gryfice | opłacono | ||||
SP 8 Grudziądz | |||||||||
44 | Dulski Tadeusz | Grudziądz | MARATON | SP 8 Grudziądz | opłacono | ||||
45 | Markowska Anna | Grudziądz | MARATON | SP 8 Grudziądz | opłacono | ||||
Snickers po śniadaniu | |||||||||
46 | Szulski Bartosz | Komorniki | MARATON | Snickers po śniadaniu | opłacono | ||||
Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM | |||||||||
47 | Żelazny Marcin | Pruszcz Gdański | MARATON | Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM | opłacono | ||||
Starglass Team Ostrołęka | |||||||||
48 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | MARATON | Starglass Team Ostrołęka | opłacono | ||||
Start Luks Nakło | |||||||||
49 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | MARATON | Start Luks Nakło | opłacono | ||||
Staś i Tygrys | |||||||||
50 | Bartosiński Bartłomiej | Warszawa | MARATON | Staś i Tygrys | opłacono | ||||
51 | Podzorska Krupa Barbara | Warszawa | MARATON | Staś i Tygrys | opłacono | ||||
TRI NEGU | |||||||||
52 | Zalewski Daniel | Susz | MARATON | TRI NEGU | opłacono | ||||
Team Elwart / Hotel Bryza | |||||||||
53 | Tański Marcin | Puck | MARATON | Team Elwart / Hotel Bryza | opłacono | ||||
Team Jaffke | |||||||||
54 | Jaffke Jarosław | Łebcz | MARATON | Team Jaffke | |||||
Trochę już biegam ;) | |||||||||
55 | Ratajczak Konrad | Rumia | MARATON | Trochę już biegam ;) | opłacono | ||||
WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | |||||||||
56 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | MARATON | WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA | |||||
ZaDyszka | |||||||||
57 | Karaszewski Janusz | Konin | MARATON | ZaDyszka | opłacono | ||||
58 | Kowalska Małgorzata | Konin | MARATON | ZaDyszka | opłacono | ||||
Zadyszka Oświęcim | |||||||||
59 | Rybarz Artur | Brzeszcze | MARATON | Zadyszka Oświęcim | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
60 | Borowiak Piotr | Bytom | MARATON | opłacono | |||||
61 | Budzisz Rafał | Chałupy | MARATON | opłacono | |||||
62 | Chelińska Magdalena | Oleśnica | MARATON | opłacono | |||||
63 | Curyło Marcin | Władysławowo | MARATON | ||||||
64 | Dawidowski Roman | Puck | MARATON | ||||||
65 | Dekiert Artur | Poznań | MARATON | opłacono | |||||
66 | Górecka Agnieszka | Lipno | MARATON | opłacono | |||||
67 | Górecki Jakub | Lipno | MARATON | opłacono | |||||
68 | Jojczyk Lucjan | Rumia | MARATON | opłacono | |||||
69 | Kopacz Mirosław | Poznan | MARATON | opłacono | |||||
70 | Koza Damian | Władysławowo | MARATON | opłacono | |||||
71 | Kruszyński Krzysztof | Świecie | MARATON | ||||||
72 | Kwiatkowski Ryszard | Olsztyn | MARATON | opłacono | |||||
73 | Laps Jarosław | Okuniew | MARATON | opłacono | |||||
74 | Miętkiewicz Rafał | Rumia | MARATON | ||||||
75 | Nowakowski Norbert | Gdynia | MARATON | opłacono | |||||
76 | Torłop Przemysław | Gdańsk | MARATON | opłacono | |||||
77 | Wasilewski Sławomir | Kolbudy | MARATON | opłacono | |||||
78 | Wróblewski Seweryn | Wyszków | MARATON | opłacono | |||||
79 | Żaglewski Andrzej | Władysławowo | MARATON | opłacono | |||||
__ S T R Z E L N O __ | |||||||||
80 | Czylkowski Arkadiusz | Strzelno | MARATON | __ S T R Z E L N O __ | opłacono | ||||
wte i wewte | |||||||||
81 | Sanner Marcin | Gdynia | MARATON | wte i wewte | opłacono |
Wyświetleń: 8886