Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
2 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualna Aktywność opłacono
3 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg opłacono
4 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Wirtualna Aktywność Pierniki Toruń opłacono
5 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono
6 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
7 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
8 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg opłacono
9 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
10 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking opłacono
11 Sidorowicz Anna Stogi Nordic Walking opłacono
12 Nieściór Jan Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
13 Nieściór Mieczysława Nieściór Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
14 SZEWCZUN JOLANTA STANÓWKO Bieg opłacono
15 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR STANOWO Bieg opłacono
16 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking opłacono
17 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
18 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
19 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna Aktywność opłacono
20 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
21 Krasinska Jadwiga Rodowo Nordic Walking opłacono
22 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team Gwe opłacono
23 Janka Maciej Pelplin Bieg opłacono
24 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
25 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
26 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
27 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg opłacono
28 Janka Wiktor Pelplin Bieg Dovista Active Team opłacono
29 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
30 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg Nowy Staw Biega opłacono
31 Zima Jan Nowiny Bieg opłacono
32 Kamiński Krystian Niestępowo Bieg Radunia Niestępowo opłacono
33 Sadowska Monika Mareza Bieg opłacono
34 Kurkus Marcin Mareza Bieg opłacono
35 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 7PBOT opłacono
36 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg Dąbrowski Team opłacono
37 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking opłacono
38 Dziweńka Beata Malbork Bieg opłacono
39 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 22blt opłacono
40 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
41 Bochon Agata Malbork Bieg BBKTS opłacono
42 Woron Aleksandra MALBORK Bieg Leier Polska SA opłacono
43 Żukowska Diana MALBORK Bieg Sieć Sklepów Sokół w Malborku opłacono
44 Godlewski Marek Malbork Bieg Godlewski Runners opłacono
45 Kamińska Joanna Malbork Bieg 7 PBOT opłacono
46 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono
47 Kozłowska Anna Malbork Bieg opłacono
48 Warachewicz Anna MALBORK Bieg opłacono
49 Warmińska Agnieszka Malbork Bieg opłacono
50 Rucińska Iwona Malbork Bieg opłacono
51 Jankowicz Artur Malbork Bieg opłacono
52 Kaszubowski Zenon MALBORK Bieg opłacono
53 Szewczyk Adam Malbork Bieg First Malbork Team opłacono
54 Stoj Natalia Malbork Bieg opłacono
55 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono
56 Wądołowski Przemysław Malbork Bieg I LO Malbork opłacono
57 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
58 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
59 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
60 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
61 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
62 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
63 Wiernicka Paulina KWIDZYN Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
64 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono
65 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg opłacono
66 Judzinska Monika Kwidzyn Bieg opłacono
67 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg opłacono
68 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna Aktywność opłacono
69 Szczepańska Oksana Kraków Wirtualna Aktywność opłacono
70 Branecka Emilia Jasna 44 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
71 Sokołowska Ewa Jasna 42 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
72 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualna Aktywność opłacono
73 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg OSP POGRODZIE opłacono
74 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking team deaf opłacono
75 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg Elite Team opłacono
76 Miłkowski Mariusz Gdynia Bieg opłacono
77 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono
78 Panek Aneta Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
79 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
80 Kulczycki Jan GDAŃSK Wirtualna Aktywność opłacono
81 SYREWICZ MAŁGORZATA GDAŃSK Wirtualna Aktywność TRIMAMA TEAM opłacono
82 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
83 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
84 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
85 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
86 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
87 Olińska Marzena Gardeja Bieg opłacono
88 Bartosiak Ryszard Gardeja Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
89 Głowacka Anna Elbląg Nordic Walking opłacono
90 Sowa Renata Elbląg Bieg IKS ATAK ELBLĄG opłacono
91 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
92 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
93 Sowa Sylwester Elbląg Bieg opłacono
94 Weredycka Monika Elbląg Bieg opłacono
95 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
96 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
97 Kmita Sylwia Elbląg Bieg opłacono
98 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg opłacono
99 Laskowska Edyta Elbląg Bieg opłacono
100 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg opłacono


Wyświetleń: 8196

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ