Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bartosiak Ryszard Gardeja Nordic Walking Gmina Gardeja Biega opłacono
2 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Wirtualna Aktywność opłacono
3 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
4 Bochon Agata Malbork Bieg BBKTS opłacono
5 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono
6 Branecka Emilia Jasna 44 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
7 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Wirtualna Aktywność Zabiegani Nauczyciele
8 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg opłacono
9 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg opłacono
10 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
11 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg opłacono
12 Cichowska Joanna Durąg Bieg opłacono
13 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
14 Dębski Tomasz Kwidzyn Wirtualna Aktywność opłacono
15 Demko Marta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Zoja Fitness opłacono
16 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Dulkiewicz Zdzisław Kwidzyn Bieg opłacono
18 Dziweńka Beata Malbork Bieg opłacono
19 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
20 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Bieg Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
21 Godlewski Marek Malbork Bieg Godlewski Runners opłacono
22 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 22blt opłacono
23 GRZYBOWSKI SŁAWOMIR STANOWO Bieg opłacono
24 Głowacka Anna Elbląg Nordic Walking opłacono
25 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
26 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking opłacono
27 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking opłacono
28 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono
29 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
30 Janka Maciej Pelplin Bieg opłacono
31 Janka Wiktor Pelplin Bieg Dovista Active Team opłacono
32 Jankowicz Artur Malbork Bieg opłacono
33 Jarczewska Renata Goleniów Wirtualna Aktywność opłacono
34 Judzinska Monika Kwidzyn Bieg opłacono
35 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
36 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
37 Kamińska Joanna Malbork Bieg 7 PBOT opłacono
38 Kamiński Krystian Niestępowo Bieg Radunia Niestępowo opłacono
39 Karabin Anetta Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
40 Kaszubowski Zenon MALBORK Bieg opłacono
41 Kmita Sylwia Elbląg Bieg opłacono
42 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono
43 Kosianowska Monika Malbork Nordic Walking 7PBOT opłacono
44 Kowalewski Łukasz Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
45 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono
46 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono
47 Kozłowska Anna Malbork Bieg opłacono
48 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono
49 Krasinska Jadwiga Rodowo Nordic Walking opłacono
50 Krasowski Tomasz Wałcz Wirtualna Aktywność opłacono
51 Królikowski Wiktor Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
52 Krzywdzińka Jolanta Minięta Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) V Runner
53 Kulczycki Jan GDAŃSK Wirtualna Aktywność opłacono
54 Kurkus Marcin Mareza Bieg opłacono
55 Laskowska Edyta Elbląg Bieg opłacono
56 Lewandowski Roman Kwidzyn Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono
57 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg opłacono
58 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
59 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
60 Majewski Radosław Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!)
61 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
62 Maliszewska Marianna Elbląg Nordic Walking opłacono
63 Maliszewski Marek Elbląg Nordic Walking opłacono
64 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
66 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking team deaf opłacono
67 Miłkowski Mariusz Gdynia Bieg opłacono
68 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
69 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Wirtualna Aktywność opłacono
70 Najda Sławomir Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
71 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
72 Nieściór Jan Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
73 Nieściór Mieczysława Nieściór Stękiny Nordic Walking Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
74 Olińska Marzena Gardeja Bieg opłacono
75 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
76 Ołowski Kamil Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
77 Panek Aneta Gdynia Wirtualna Aktywność opłacono
78 Piskorski Jerzy Pelplin Bieg opłacono
79 Popowicz Marzena Malbork Nordic Walking opłacono
80 Prokop Anna Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
81 Prokop MARIUSZ Elbląg Bieg PROKOPKI opłacono
82 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Wirtualna Aktywność Pierniki Toruń opłacono
83 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg Elite Team opłacono
84 Pławska Justyna Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) DZIERZGOŃ TEAM opłacono
85 Pławski Marcin Dzierzgoń Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) Dzierzgoń Team opłacono
86 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
87 Rucińska Iwona Malbork Bieg opłacono
88 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
89 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
90 Sadowska Monika Mareza Bieg opłacono
91 Sidorowicz Anna Stogi Nordic Walking opłacono
92 Skowronski Darek Dzierzgon Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
93 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg OSP POGRODZIE opłacono
94 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
95 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
96 Sokołowska Ewa Jasna 42 Mieszkańcy Gminy Dzierzgoń (tylko i wyłącznie!!!) opłacono
97 Sowa Renata Elbląg Bieg IKS ATAK ELBLĄG opłacono
98 Sowa Sylwester Elbląg Bieg opłacono
99 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg opłacono
100 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 8171

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ