I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH W MALBORKU
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg GRUPA MALBORK opłacono
2 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg Nyborg-Mawent
3 Bakuła Katarzyna Dzierzgoń Wirtualna Aktywność opłacono
4 Poźniak Sylwia Kwidzyn Bieg opłacono
5 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg opłacono
6 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg opłacono
7 Sylwester Śrutkowski Sztum Bieg opłacono
8 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg opłacono
9 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg LKS Zantyr Sztum
10 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg MiłoRUN opłacono
11 Biłas Krzysztof Marzewo Bieg 16 PUŁK LOGISTYCZNY ELBLĄG opłacono
12 Kozłowska Anna Pasłęk Wirtualna Aktywność Nordic Walking Pasłęk opłacono
13 Stefański Ksawery Darżyno Wirtualna Aktywność Gwiazdy z Darżyna. opłacono
14 Stefańska Eliza Darżyno Wirtualna Aktywność Gwiazdy z Darżyna. opłacono
15 Stefańska Agnieszka Darżyno Wirtualna Aktywność Gwiazdy z Darżyna. opłacono
16 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Wirtualna Aktywność STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
17 Lenkiewicz Szymon Bądki Bieg opłacono
18 Urbański Daniel Stary Targ Bieg opłacono
19 Kulik Tomasz Malbork Bieg opłacono
20 Laskowski Janusz Rajkowy Bieg opłacono
21 Zarębski Sławomir Elbląg Bieg Team Karaś -Elbląg opłacono
22 BENDYK TOMASZ ŁĘCZE Bieg opłacono
23 Kuna Paulina Elbląg Bieg opłacono
24 Grodel Artur Gronowo Górne Bieg opłacono
25 Maculewicz Marek Nidzica Bieg Urwis Biega
26 Flaga Przemysław Olsztyn Bieg Urwis Biega
27 Kubacki Jacek Starogard Gdański Bieg opłacono
28 Stremel Kasia Kwidzyn Bieg Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
29 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking opłacono
30 Bartnikowski Stanisław Elbląg Bieg opłacono
31 Grodel Danuta Gronowo Górne Bieg opłacono
32 Potrząsaj Lidia Sienno Wirtualna Aktywność opłacono
33 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono
34 JÓZEFOWICZ DAWID MALBORK Bieg GK Malbork/Beztlenowi Malbork opłacono
35 Grabarczyk Aniela Lichnowy Nordic Walking opłacono
36 Tucholski Dominik Gniew Bieg opłacono
37 Dziedzic Zuzanna Malbork Bieg opłacono
38 Zima Jan Nowiny Wirtualna Aktywność opłacono
39 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg opłacono
40 Skurtys Cezary REDA Bieg opłacono
41 Dębicki Przemysław Malbork Bieg opłacono
42 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg
43 Zarębski Tymoteusz Gniew Bieg opłacono
44 Szewczyk Adam Malbork Bieg First Malbork Team
45 Szczepański Mateusz Szembruk Bieg
46 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg opłacono
47 Homa Henryk Pelplin Bieg opłacono
48 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg opłacono
49 Minda Anna Malbork Bieg opłacono
50 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
51 Przybyła Tomasz Janówka Bieg opłacono
52 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg Finisz Morąg opłacono
53 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg JBB
54 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg opłacono
55 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg opłacono
56 Partyka Robert Malbork Bieg Muzeum Zamkowe Malbork opłacono
57 Komar Maria Malbork Wirtualna Aktywność 224 krt opłacono
58 Siess Jarosław Pabianice Bieg opłacono
59 Rodacka Iwona Malbork Nordic Walking
60 Cerjan Heidi Apollo Beach, Florida Wirtualna Aktywność USA opłacono
61 Cerjan Robert Apollo Beach, FL Wirtualna Aktywność opłacono
62 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański Bieg DAMA opłacono
63 Łączyński Tomasz Szamotuły Wirtualna Aktywność opłacono
64 Karnowska Agnieszka Cygan 1a Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
65 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono
66 Frąckowiak Mateusz Wieleń Bieg Ekspedycja Nordic Team Szczecin
67 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
68 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic Walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
69 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Nordic Walking opłacono
70 Kurek Wojciech Braniewo Bieg opłacono
71 Mroczek Ewelina Czernin Bieg opłacono
72 Wójcik Piotr Gdynia Nordic Walking morsik weteran
73 Zdrojewski Robert Witkowo Wirtualna Aktywność 33 Baza Lotnictwa Transportowego opłacono
74 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 43blp Braniewo (Rozbiegane Braniewo)
75 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg opłacono
76 Jachimowska Danuta Kwidzyn Wirtualna Aktywność opłacono
77 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking Morsy Zblewo Run Team opłacono
78 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg Morsy Zblewo Run Team opłacono
79 Dziedzic Jakub Malbork Bieg opłacono
80 Dziedzic Marcin malbork Bieg opłacono
81 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking opłacono
82 Krause iwona Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
83 Gdaniec Konrad Starogard Gdański Bieg opłacono
84 Matlewska Marzena Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
85 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg drużyna pierścienia opłacono
86 Serocki Paweł Starogard Gdanski Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
87 Stolarów Robert Malbork Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
88 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
89 Znarowska Bożena Elblag Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
90 Serocki Adam Elblag Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
91 Włoch Tomasz Drzycim Bieg Born to Run opłacono
92 Skurtys Dagmara REDA Nordic Walking opłacono
93 Grubecki Marcin Raczki Elbląskie Bieg DEPRESJA RACZKI ELBLĄSKIE opłacono
94 milkowski mariusz gdynia Bieg
95 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg opłacono
96 Konopacki Sebastian Konopacki Kwidzyn Bieg 224 krt opłacono
97 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg opłacono
98 Stranc Jacek Toruń Wirtualna Aktywność opłacono
99 Tyburska Aniela Sztum Bieg opłacono
100 Balcerowski Andrzej Tczew Bieg Biegający Silgan opłacono


Wyświetleń: 8528

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ