Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saulewicz Robert | Skowarcz | Polska | Bieg | Lotos Running Team | opłacono |
2 | Cerjan Robert | Apollo Beach, FL | Wirtualna Aktywność | opłacono | ||
3 | Cerjan Heidi | Apollo Beach, Florida | Wirtualna Aktywność | USA | opłacono | |
4 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg | opłacono | |
5 | Lenkiewicz Szymon | Bądki | Polska | Bieg | opłacono | |
6 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | Bieg | opłacono | |
7 | Dembek Krzysztof | Bolszewo | Polska | Bieg | MJR Siemirowice | opłacono |
8 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Polska | Bieg | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
9 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Polska | Nordic Walking | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
10 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Bieg | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono |
11 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Polska | Nordic Walking | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
12 | Pokojski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg | opłacono | |
13 | Kurek Wojciech | Braniewo | Polska | Bieg | opłacono | |
14 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Bieg | KS Sokół Zblewo | |
15 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | Koci Pazur | |
16 | Tomczak Ewa | Ciechanów | Polska | Nordic Walking | ||
17 | Karnowska Agnieszka | Cygan 1a | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
18 | Mroczek Ewelina | Czernin | Bieg | opłacono | ||
19 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Polska | Wirtualna Aktywność | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
20 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Wirtualna Aktywność | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
21 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Wirtualna Aktywność | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono |
22 | Włoch Tomasz | Drzycim | Polska | Bieg | Born to Run | opłacono |
23 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | Dzierzgoń Team | |
24 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Nordic Walking | Dzierzgoń Team | opłacono |
25 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | opłacono |
26 | Krysiak Beata | Dzierzgoń | Polska | Nordic Walking | Dzierzgoń Team | opłacono |
27 | Burdyńska Monika | Dzierzgoń | Polska | Bieg | Dzierzgoń Team | |
28 | Czechowski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | Bieg | opłacono | |
29 | Bakuła Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
30 | Barcikowska Agnieszka | Elblag | Polska | Bieg | opłacono | |
31 | Barcikowska Wioletta | Elblag | Polska | Bieg | opłacono | |
32 | Prokop Mariusz | Elblag | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
33 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
34 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
35 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | Spartanie Dzieciom | opłacono |
36 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
37 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
38 | Maliszewski Marek | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
39 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
40 | Andrychowska Anna | Elbląg | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
41 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
42 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | Bieg | Biegacze Wolności | opłacono |
43 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
44 | Szklarska Alicja | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
45 | Weredycka Monika | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
46 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | Bieg | Prokopki | opłacono |
47 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
48 | Majewski Dawid | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
49 | Kmita Sylwia | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
50 | Śliwiński Tadeusz | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
51 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
52 | Jurewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
53 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
54 | Matlewska Marzena | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
55 | Krause iwona | Elbląg | Polska | Bieg | Drużyna Pierścienia | opłacono |
56 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg | JBB | |
57 | Sparzak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg | ||
58 | Bartnikowski Stanisław | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
59 | Kuna Paulina | Elbląg | Polska | Bieg | opłacono | |
60 | Zarębski Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg | Team Karaś -Elbląg | opłacono |
61 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
62 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
63 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
64 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
65 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
66 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
67 | Stańczak-Mikołajska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
68 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
69 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Wirtualna Aktywność | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
70 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg | LKS Zantyr Sztum | |
71 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
72 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
73 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic Walking | Team Deaf | opłacono |
74 | Rumkowska Beata | Gdynia | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
75 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg | ||
76 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Nordic Walking | morsik weteran | |
77 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg | OSP POGRODZIE | opłacono |
78 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | Polska | Bieg | opłacono | |
79 | Tucholski Dominik | Gniew | Polska | Bieg | opłacono | |
80 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | Nordic Walking | opłacono | |
81 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Bieg | opłacono | |
82 | Mozuch Oliwia | Gręblin | Polska | Bieg | opłacono | |
83 | Grodel Danuta | Gronowo Górne | Polska | Bieg | opłacono | |
84 | Grodel Artur | Gronowo Górne | Polska | Bieg | opłacono | |
85 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
86 | Przybyła Tomasz | Janówka | Polska | Bieg | opłacono | |
87 | Malinowski Tomasz | Jegłownik | Polska | Bieg | drużyna pierścienia | opłacono |
88 | Ciszek Robert | Jelcz-Laskowice | Polska | Wirtualna Aktywność | opłacono | |
89 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | Bieg | MiłoRUN | opłacono |
90 | Pietrzyk Zbyszek | Kościeleczki | Polska | Bieg | opłacono | |
91 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Wirtualna Aktywność | ||
92 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
93 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | Nordic Walking | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
94 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN | opłacono |
95 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono |
96 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
97 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
98 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Bieg | drużyna szpiku | opłacono |
99 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg | opłacono | |
100 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono |
Wyświetleń: 16035