PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zelek Dorota Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15
2 Fruba Andrzej Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
3 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
4 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
5 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
6 Kawecki Dariusz Zabrze Trasa Rowerowa 140km - TR140 ETISOFT BIKE TEAM
7 Setnik Piotr Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
8 Setnik Daniel Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
9 Setnik Monika Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Setnik Team
10 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
11 Wojtczak Kamila Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50
12 Wojtczak Szymon Szczecin Trasa Piesza 50km - TP50 brightONE
13 Sejbuk Anna Siedlce Trasa Piesza 50km - TP50 ZJEBAS
14 Sadowski Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
15 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
16 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
17 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
18 Duda Robert Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Sąsiedzi na rowerach opłacono
19 Krawiec Małgorzata Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
20 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
21 Kowal Wiktoria Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK
22 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 50km - TR50
23 Leśniowski Mariusz Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 Harpagan opłacono
24 Beszterda Sebastian Koszalin Trasa Rowerowa 140km - TR140 Nietoperze Koszalin opłacono
25 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
26 NOWACKI Zbigniew Bolesławice Trasa Piesza 15km - TP15 Słupsk opłacono
27 Miszewski Romuald Rumia Trasa Piesza 15km - TP15 Asconi Polska_wINO opłacono
28 Mazurek Maja Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
29 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
30 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
31 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
32 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
33 Franciszkiewicz Ewa Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
34 Poznachowska Milena Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 bROWERY opłacono
35 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
36 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
37 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
38 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
39 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
40 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
41 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
42 Hołowiej Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
43 Hołowiej Gabriela Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
44 Hołowiej Małgorzata Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk
45 Prądzyński Maciej Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
46 Prądzyńska Ewa Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
47 Prądzyński Wojciech Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
48 Michna Michał Borkowo Łostowickie Trasa Piesza 50km - TP50 Kujatt Runners Team opłacono
49 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
50 Tuliszka Jarosław Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
51 Rekwirowicz Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Dresy na Stresy opłacono
52 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
53 Baberowski Marek Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
54 Baberowska Jolanta Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
55 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
56 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
57 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
58 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
59 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
60 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
61 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
62 Łosiewicz Mariusz Bojano Trasa Rowerowa 140km - TR140 Morenka Team opłacono
63 Szumański Jakub Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
64 Truszkowska Kamila Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
65 Krzemiński Andrzej Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
66 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
67 Bładzikowski Piotr Reda Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
68 Welz Dominika Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
69 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
70 Kot Adam Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
71 Lipiński Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
72 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
73 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
74 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
75 Bernatowicz Ziemowit Koleczkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Jelenie w terenie
76 Kłaczkowski Kamil Gdynia Trasa Piesza 50km - TP50 AKK GDAKK opłacono
77 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
78 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
79 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
80 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
81 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
82 Telega Michał Koszalin Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
83 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
84 Jankowski Remigiusz Kołobrzeg Trasa Piesza 50km - TP50 Huragan Pandomino opłacono
85 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
86 Olesiński Bartosz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
87 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
88 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
89 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
90 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
91 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
92 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
93 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
94 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
95 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
96 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono


Wyświetleń: 12766

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ