PAZUR GRYFA 2016 - Rajd na Orientację
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zielińska Małgorzata Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
2 Winikajtys Bartłomiej Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 BigYellowFoot Adventure Team
3 Hubert Jakub Pogórze Trasa Piesza 15km - TP15
4 Fruba Karina Redzikowo Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA Słupsk opłacono
5 Sadowski Marek Czaple Trasa Rowerowa 140km - TR140 GR3miasto opłacono
6 Burzyńska Antonina Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
7 Burzyński Aleksander Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk
8 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
9 Skorupski Robert Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 STOPA Słupsk opłacono
10 kamiński jarosław starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
11 kamińska anna starogard gdański Trasa Piesza 15km - TP15 zygzak opłacono
12 Jarmuł Piotrek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
13 Jarmuł Bartek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Jeszcze chwilkę opłacono
14 Jarmuł Emilia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
15 Rogucka Elżbieta Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
16 Jarmuł Maja Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
17 Jarmuł Jolka Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Teraz albo nigdy opłacono
18 Ćwidak Paweł Gdańsk Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
19 Zięciak Michał Stargard Trasa Rowerowa 140km - TR140
20 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Trasa Rowerowa 50km - TR50 STOPA SŁUPSK opłacono
21 Kosicki Kajetan Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
22 Kosicka Zofia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AML Słupsk opłacono
23 Kosicki Tomasz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
24 Kosicka Iwona Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 Stopa Słupsk opłacono
25 Rymon Lipinski Artur Lipnica Trasa Piesza 50km - TP50 Biegacz z mapą opłacono
26 Kowalski Tomasz Bydgoszcz Trasa Piesza 50km - TP50 opłacono
27 Wiśniewski Dariusz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
28 Orłowski Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
29 Szycko Oliwia Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
30 Szycko Radek Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 AktywnySłupsk opłacono
31 Gostomczyk Karol Studzienice Trasa Piesza 50km - TP50
32 Furman Tomasz Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 opłacono
33 Ciesielski Witold Gdańsk Trasa Rowerowa 140km - TR140
34 Kuchta Elżbieta Kraków Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
35 Pela Mariusz Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Pork Team opłacono
36 Hann Grzegorz Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 STOPA SŁUPSK
37 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 140km - TR140 Troll Team opłacono
38 Tecław Mirella Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
39 Tecław Łukasz Zajączkowo Trasa Piesza 50km - TP50 Prawilne Zajączkowiaki
40 Waleńczak Tomasz Gdynia Trasa Rowerowa 50km - TR50 opłacono
41 Jaworski Krzysztof Słupsk Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
42 Sontowski Marcin Gdańsk Trasa Piesza 50km - TP50 Morenka Team opłacono
43 Kobylska Lena Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
44 Kobylski Maciej Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
45 Górska-Kobylska Aneta Reda Trasa Piesza 15km - TP15 opłacono
46 Smulczak Joanna Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono
47 Chudziński Paweł Słupsk Trasa Piesza 50km - TP50 Łasice MroQ opłacono


Wyświetleń: 11824

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ