Ice Cream Run z Lód Miód
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Idczak Marta Łódź bieg główny 14:00 opłacono
2 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 14:00 opłacono BM
3 Czarnecka Orina Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
4 Nowik Karolina Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
5 Gleba Jeanette Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
6 Barański Krzysztof Barański Brzeziny bieg główny 14:00 opłacono
7 Karasińska Ewa Zgierz bieg główny 12:00 opłacono
8 Gajewska Paulina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
9 Wójcik Dawid łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
10 Szymański Krzysztof Łódź bieg główny 14:00 opłacono
11 Stolińska Klaudia Kutno bieg główny 10:00 opłacono BM
12 Brzeski Jakub Lodz bieg główny 10:00 opłacono
13 Cieślak Piotr Giemzówek bieg dziecięcy opłacono BM
14 Stasiak Olga Bełchatów bieg główny 10:00 opłacono BM
15 Nowik Sebastian Łódź bieg główny 14:00 opłacono
16 Robaszek Kamil Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
17 Lewandowska Emilia Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
18 Janik Karolina Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
19 Lubelska Dominika Zgierz bieg główny 14:00 opłacono
20 Jończyk Monika Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
21 Nogaj Piotr Łódź bieg główny 14:00 opłacono
22 Kazimierczak Aleksandra Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
23 Bistuła Artur Łódź bieg główny 14:00 opłacono
24 Lukas Małgorzata Warszawa bieg główny 12:00 opłacono BM
25 Bauer Piotr Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
26 Toczek Sławomir Kędzierzyn - Koźle bieg główny 14:00 opłacono BM
27 Gorąca Urszula Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
28 Nowik Tatiana Łódź bieg główny 14:00 opłacono
29 Karda Tomasz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
30 Kamocki Jakub Aleksandrów Łódzki bieg dziecięcy opłacono BM
31 Smyk Katarzyna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
32 Zduniak Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
33 Kabat Marcin Justynów bieg główny 14:00 opłacono BM
34 Beck Alicja Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
35 Kucharowska Oliwia Piotrków trybunalski bieg główny 14:00 opłacono
36 Szczudlak Dorota Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
37 Degen Maria Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
38 Miller Kacper głowno bieg dziecięcy opłacono
39 Moszczynski Krzysztof Pabianice bieg główny 14:00 opłacono
40 Bajerski Robert Łódź bieg główny 10:00 opłacono
41 Marcinek Marta Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
42 Łuźniak Maks Łódź bieg główny 14:00 opłacono
43 Wichrowska Maria Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
44 Obuchowska Kinga Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
45 Zarzeczny Damian Aleksandrów Łódzki bieg główny 12:00 opłacono BM
46 Uciński Szymon Łódź bieg dziecięcy opłacono
47 Porczynska Katarzyna Lódź bieg główny 10:00 opłacono BM
48 Wyszomierska Gabriela Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
49 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI bieg główny 10:00 opłacono BM
50 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
51 Kubiak Monika Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
52 Padyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
53 Łukasiak Magda Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
54 Bartczak Pawel Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
55 Bijoch Aleksandra Wola Moszczenicka bieg główny 10:00 opłacono BM
56 Amrani Anna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
57 Krutul Maciej Morzewiec bieg główny 12:00 opłacono BM
58 Umińska Justyna Zgierz bieg główny 10:00 opłacono BM
59 Szczepański Marcin Warszawa bieg główny 14:00 opłacono
60 Sieradzka Karolina Łódź bieg główny 14:00 opłacono
61 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
62 Siess Jarosław Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
63 Wojtala Katarzyna Warszawa bieg główny 14:00 opłacono
64 Kapusta Joanna Dobra bieg główny 14:00 opłacono BM
65 Włodarczyk Marta Łódź bieg dziecięcy opłacono
66 Radecki Marcin Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
67 Pytel Ewelina Lódź bieg główny 14:00 opłacono BM
68 Zacharow Mikołaj Zacharow Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
69 Tomicka Marlena Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
70 Poddębniak Justyna Łódź bieg główny 14:00 opłacono
71 Janik Aleksandra Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
72 Znyk Katarzyna Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
73 Zieliński Adam Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
74 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza bieg główny 14:00 opłacono BM
75 Konaszewicz Ewa Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
76 Przytarski Michał Stryków bieg główny 14:00 opłacono BM
77 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
78 Rachwał Danuta Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
79 Witkowska AGATA Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
80 Kierzkowski Radoslaw Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
81 Angiel Aleksander Pabianice bieg główny 10:00 opłacono BM
82 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
83 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
84 Furmańczyk Natalia Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
85 Szewczyk Marta Warszawa bieg główny 12:00 opłacono
86 Grudkowski Artur Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
87 Nowak Joanna Łódź bieg główny 14:00 opłacono BM
88 Titorowa Olga Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
89 Mlonka Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
90 Pietrzak Paulina Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
91 Oberski Jakub Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
92 Pichlińska Natalia Łódź, Polska bieg główny 14:00 opłacono
93 Fiałkowski Robert Tuszyn bieg główny 12:00 opłacono BM
94 Duziak Małgorzata Wrocław bieg główny 14:00 opłacono BM
95 Mielczarek Joanna Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
96 Mielczarek Bartosz Łódź bieg główny 12:00 opłacono BM
97 Gawroński Grzegorz Łódź bieg główny 14:00 opłacono
98 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny bieg główny 12:00 opłacono BM
99 Stachurska Marta Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM
100 Sasinowski Andrzej Łódź bieg główny 10:00 opłacono BM


Wyświetleń: 13150

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ