Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Baltic Seals | |||||||||
1 | mański tomasz | słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | |||||
2 | Kulak Rafał | Głobino | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | |||||
Baltic Seals | |||||||||
3 | Nowak Paweł | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Baltic Seals | opłacono on-line | ||||
Biegające Gastro Dziki | |||||||||
4 | Rocławski Grzegorz | Kobylnica | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Biegające Gastro Dziki | opłacono on-line | ||||
Cowabunga | |||||||||
5 | Gliniecki-Kloc Adrian | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Cowabunga | opłacono on-line | ||||
6 | Wasiński Paweł | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Cowabunga | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
7 | Küchler Paweł | Gdynia | 14:50 | JARBUD | opłacono on-line | ||||
8 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 14:25 (piwo 0%) | JARBUD | opłacono on-line | ||||
KS Polidupa | |||||||||
9 | Skwara Maciej | Poznań | 14:50 | KS Polidupa | opłacono on-line | ||||
MTS HAMER | |||||||||
10 | Gajlewicz Dominik | Miastko | 16:30 | MTS HAMER | |||||
PATO TEAM | |||||||||
11 | Błencki Piotr | Słupsk | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line | ||||
PATO TEAM | |||||||||
12 | Firlong Maciej | Słupsk | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line | ||||
13 | Stasiak Marietta | Słupsk | 16:05 | PATO TEAM | opłacono on-line | ||||
SKS Pif Paf | |||||||||
14 | Kryszczuk Konrad | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | SKS Pif Paf | opłacono on-line | ||||
15 | Lepka Bartosz | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | SKS Pif Paf | opłacono on-line | ||||
STOPA SŁUPSK | |||||||||
16 | Kowal Zbigniew | Słupsk | 14:25 (piwo 0%) | STOPA SŁUPSK | opłacono on-line | ||||
Sojusz Lewicy Demokratycznej | |||||||||
17 | Kwaśniewski Aleksander | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Sojusz Lewicy Demokratycznej | opłacono on-line | ||||
Stopa Słupsk | |||||||||
18 | GAJEWSKI ANDRZEJ | Damnica | 16:30 | Stopa Słupsk | opłacono on-line | ||||
Słupsk | |||||||||
19 | Słapik Przemysław | Słupsk | 14:50 | Słupsk | opłacono on-line | ||||
TEAM DAVE Bukówka | |||||||||
20 | Kiełczyński Dawid | Bukówka | 14:25 (piwo 0%) | TEAM DAVE Bukówka | opłacono on-line | ||||
USB | |||||||||
21 | Kocejko Marek | Ustka | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
22 | Pela Hanna | Wodnica | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
23 | Panasiuk Agnieszka | Ustka | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
24 | Skoczyńska Renata | Ustka | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
25 | Lesner-Mączyńska Monika | Ustka | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
26 | Czajkowska-Jeżak Agata | Ustka | 16:30 | USB | opłacono on-line | ||||
USB USTKA | |||||||||
27 | Kozimor Mariusz | Ustka | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line | ||||
28 | BIERNACZYK ROBERT | Ustka | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line | ||||
29 | Gołgowska Małgorzata | Ustka | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line | ||||
30 | ŻELAZEK KATARZYNA | USTKA | 16:30 | USB USTKA | opłacono on-line | ||||
USB Ustka | |||||||||
31 | Sztafij Agnieszka | Ustka | 16:30 | USB Ustka | opłacono on-line | ||||
W.P.K Słoń Team Ustka | |||||||||
32 | Lewandowska Maria | Ustka | 14:25 (piwo 0%) | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
33 | Lewandowski Adam | Ustka | 14:50 | W.P.K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
W. P. K Słoń Team Ustka | |||||||||
34 | Zarzycka Izabela | Ustka | 14:25 (piwo 0%) | W. P. K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
35 | Zarzycki Dariusz | Ustka | 14:50 | W. P. K Słoń Team Ustka | opłacono on-line | ||||
Wu-Tang-Clan | |||||||||
36 | Chodorowski Tomasz | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | Wu-Tang-Clan | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
37 | Szałek Michał | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
38 | ANTONIAK MONIKA ANTONIAK | Słupsk | 16:05 | opłacono on-line | |||||
39 | stępniewski marcin | siemianice | 16:05 | opłacono on-line | |||||
40 | Pietrzak Mirosław | Dębnica kaszubska | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
41 | Rusinowicz Michał | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
42 | Kłuciński Marcin | Siemianice | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
43 | Komorowski Mateusz | Lębork | 15:40 | opłacono on-line | |||||
44 | Kawecki Krzysztof | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
45 | Krawczyk Mateusz | Słupsk | 16:05 | opłacono on-line | |||||
46 | Pozorski Krzysztof | Kobylnica | 16:05 | opłacono on-line | |||||
47 | Trener Tomek | Poznań | 16:55 | ||||||
48 | Downar-Zapolski Paweł | Słupsk | 14:00 (piwo 0%) | opłacono on-line | |||||
49 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | 14:50 | opłacono on-line | |||||
50 | Rudnik Janina Ewa | Krępa Słupska | 14:50 | opłacono on-line | |||||
51 | Olczak Filip | Koszalin | 15:15 | opłacono on-line | |||||
52 | Klamrowski Mariusz | Bukowina | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
53 | Skawiński Piotr | Słupsk | 15:40 | opłacono on-line | |||||
54 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | 15:40 | opłacono on-line | |||||
55 | Patrzykat Patrycja | Slupsk | 15:40 | opłacono on-line | |||||
56 | Staniuk Bartosz | Słupsk | 15:40 | opłacono on-line | |||||
57 | Słomińska Agnieszka | Słupsk | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |||||
58 | Pakuła Bartosz | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
59 | Pakuła Bartosz | Słupsk | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |||||
60 | Wójcik-Pakuła Iwona | Słupsk | 14:25 (piwo 0%) | opłacono on-line | |||||
61 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | 16:05 | opłacono on-line | |||||
62 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
63 | Gajewska Dorota | Damnica | 16:30 | opłacono on-line | |||||
64 | Bojar Mariusz | Sulęcin | 16:30 | opłacono on-line | |||||
65 | Pakuła Mateusz | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
66 | Szewczuk Piotr | Słupsk | 17:20 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
67 | Mrozik Joanna | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
68 | Chałubinski Karol Chałubinski | słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | ||||||
69 | Bagiński Dariusz | Wierzbięcin | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
70 | Piłczyński Paweł | Widzino | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
71 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | 14:00 (piwo 0%) | ||||||
72 | Gleńsk Konrad | Słupsk | 17:45 HARDCORE (4 piwa po 0,5 l) | opłacono on-line | |||||
xRunners | |||||||||
73 | Madejski Krzysztof Madejski | Koszalin | 15:15 | xRunners | opłacono on-line | ||||
Świat Płytek u Kryspina | |||||||||
74 | Gliszczyński Łukasz | Bytów | 16:05 | Świat Płytek u Kryspina | |||||
75 | Kęsik Agnieszka | Słupsk | 14:00 (piwo 0%) | Świat Płytek u Kryspina |
Wyświetleń: 21274