"Letnia Przygoda" 3 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharski Kamil Dąbrowa Bieg - 5km
2 Grabowska Sylwia Sochocin Bieg - 5km
3 Habetin Damian Sierakowo Bieg główny - 10km
4 Ziółkowski Adam Raciąż Bieg główny - 10km
5 Nowakowska Anna Dąbrowa Bieg - 5km
6 Kulesza-Krzyzewska Dorota Studzianki Bieg - 5km
7 Czuliński Bogdan Królewo Bieg główny - 10km
8 Kocimski Michał Nowe Miasto Bieg główny - 10km
9 Łazarska Milena Dąbrowa Bieg - 5km
10 Sulewski Maciej Ostrołęka Bieg główny - 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
11 Zacharek Marlena Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
12 Zacharek Dariusz Nowe Miasto Bieg - 5km
13 Gwiazda Rafał Kowale Bieg - 5km
14 Żakowska Magdalena Bońki Bieg - 5km
15 Siemiątkowski Piotr Bońki Bieg - 5km
16 Perszewska Ilona Leamington Spa Bieg główny - 10km
17 Oleszkiewicz Arkadiusz Nowe Miasto Bieg - 5km
18 Latkowska Marta Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
19 Obrębska Anna Rostki Marsz Nordic Walking - 5km
20 Kozarzewska Agnieszka Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
21 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg - 5km
22 Mariańska Patrycja Mariańska Płońsk Bieg - 5km
23 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg - 5km
24 Goszczyński Kamil Goszczyński Płock Bieg - 5km Active Ruuners Płock
25 Pankowski Mariusz Szapsk Bieg - 5km Biegam sam
26 Długołęcki Piotr Zielona Bieg główny - 10km Jednorozec robi co moze
27 Długołęcka Marzena Zielona Bieg - 5km Jednorozec robi co moze
28 Koźlik Marcin Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
29 Koźlik Anna Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
30 Sadowski Robert Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
31 Kowalczyk Michał Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
32 Kowalczyk Kinga Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec robi co może
33 Urbaniak Sylwester Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
34 Urbaniak Anna Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
35 Bratkowski Paweł Płońsk Bieg główny - 10km Torpeda Race Team Płońsk
36 Bratkowska Agnieszka Płońsk Bieg - 5km Torpeda Race Team Płońsk
37 Jędrzejewski Łukasz Bielsk Marsz Nordic Walking - 5km Klub HDK Legion Płock
38 Gajek Ireneusz Ciechanów Bieg główny - 10km AsfaltLove Dziki
39 Peszczyński Mateusz Ciechanów Bieg - 5km Mazovia ProActiv
40 zawadzka agnieszka Ciechanów Bieg - 5km Mazovia ProActiv
41 Zawadzki Stanisław Ciechanów Bieg - 5km Mazovia ProActiv
42 Pokwicka Janina Płońsk Marsz Nordic Walking - 5km KIJKARZE PŁOŃSK
43 Zarako-Zarakowska Jadwiga Płońsk Marsz Nordic Walking - 5km KIJKARZE PŁOŃSK
44 Pryba Iwona Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km
45 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg główny - 10km ASFALTLOVE DZIKI
46 Darkowski Rafał Winnica Bieg - 5km Lider Winnica
47 Tokarska Marlena Płońsk Bieg - 5km
48 Jakubowski Dariusz Winnica Bieg główny - 10km Lider Winnica
49 Trześniewski Sebastian Błonie Bieg główny - 10km
50 Pogorzelska Barbara Ciechanów Marsz Nordic Walking - 5km Mazovia ProActiv
51 Pogorzelski Andrzej Ciechanów Bieg - 5km Mazovia ProActiv
52 Jaros Arkadiusz Brwinów Bieg - 5km Vege Runers, Kriofaza Pruszków
53 Omarska Grażyna Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km PASJA Nordic Walking
54 Kobylińska Ilona Szemplino Wielkie Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
55 Frontczak Marek Jednorożec Bieg - 5km Jednorożec Robi co Może
56 Wiktorska Mariola Jednorożec Bieg główny - 10km Jednorożec robi co może
57 Degner Damian Płock Bieg główny - 10km Active Ruuners Płock
58 Krzyżanowski Krzysztof Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km
59 Karasiewicz Paweł Winnica Bieg główny - 10km Lider Winnica
60 Skierski Mikołaj Strubiny Bieg - 5km MKS BANK BS Płońsk
61 Skierski Mateusz Strubiny Bieg - 5km MKS BANK BS Płońsk
62 Lisowska Magdalena Warszawa Bieg główny - 10km
63 Krawczyk Magdalena Winnica Bieg - 5km Lider Winnica
64 Krawczyk Paweł Winnica Bieg - 5km Lider Winnica
65 Olszewski Marcin Nowy Dwór Mazowiecki Bieg - 5km
66 Nowocińska Zuzanna Anielin Marsz Nordic Walking - 5km Happy Dom Team
67 Nowocińska Lilly Anielin Marsz Nordic Walking - 5km Happy Dom Team
68 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg główny - 10km
69 Giżyński Patryk Kazuń Nowy Bieg główny - 10km Inter Cars Running Team
70 Przybyszewski Adam Ojrzeń Bieg - 5km Ojrzeń Biega
71 Babich Igor Ciechanów Bieg - 5km Ojrzeń Biega
72 Jasinska Wioleta Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
73 Kołpaczyńska Nikola Ojrzeń Bieg - 5km Ojrzeń Biega
74 Ślubowska Lena Ojrzeń Bieg - 5km Ojrzeń Biega
75 Ślubowska Alan Ojrzeń Bieg - 5km Ojrzeń Biega
76 Delura Błażej Ojrzeń Bieg - 5km Ojrzeń Biega
77 Czyżewska Renata Jużyn Marsz Nordic Walking - 5km
78 Piętka Beata Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
79 Oporska Aleksandra Kadłubówka Marsz Nordic Walking - 5km
80 Płoski Piotr Raciąż Bieg - 5km
81 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km PASJA Nordic Walking
82 Bilińska Joanna Płońsk Bieg - 5km Płońsk
83 Koscielski Mariusz Chruszczewo Bieg - 5km ASFaltLove Dziki
84 Kościelska Agnieszka Chruszczewo Bieg - 5km ASFaltLove Dziki
85 Netkowski Wojciech Warszawa Marsz Nordic Walking - 5km PASJA Nordic Walking
86 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny - 10km Inter Cars Running Team
87 Balcerzak Krystian PŁOŃSK Marsz Nordic Walking - 5km SP. 3 w płońsku
88 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz Nordic Walking - 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
89 Szczepański Rafał Nowe Miasto Bieg główny - 10km
90 Gutkowski Janusz Warszawa Bieg - 5km
91 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg - 5km
92 Gaworecki Jerzy Anielin Bieg - 5km Anielin szura
93 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz Nordic Walking - 5km Koci Pazur
94 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz Nordic Walking - 5km Koci Pazur
95 Chojnacki Piotr Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
96 Chojnacka Karolina Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
97 Chojnacka Julia Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
98 Chojnacka Aleksandra Nowe Miasto Marsz Nordic Walking - 5km
99 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny - 10km
100 Olewnik Agnieszka Wyszogród Bieg - 5km


Wyświetleń: 3861

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ