"WIRTUALNY BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARASZAWSKICH "

REGULAMIN WIRTUALNEJ AKTYWNOŚCI  

pn"I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH “  

  

ORGANIZATOR: 

Dawid Bieńkowski 

  Grupa Biegaczy FIRST MALBORK TEAM 

Stowarzyszenie DzierzgońTeam 

  

Cel Wirtualnej Aktywności:   

*Upamiętnienie poległych POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH  

*Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia w czasie pandemii 

*zachęcenie do aktywnego spędzania czasu w oddali od zgrupowań  

*Upowszechnianie biegania wirtualnego   

*Umożliwienie biegaczom współzawodnictwa  

  

ZASADY BIEGU : 

*Bieg ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce (buty). Bieg nie jest biegiem masowym.  

*Bieg ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans i czas biegu, przy uwzględnieniu punktów poniżej.   

*Bieg odbędzie się w wyznaczonym terminie .Oznacza to, że dystans można przebiec jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni.  

*Posługujemy się określeniem bieg, ale wybrany dystans można także pokonać marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając , przejechać na rowerze, wózku inwalidzkim, przepłynąć, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni.  

*Biegacze zobowiązują się przebyć symboliczne dystanse (do wyboru): co najmniej 100 metrów, 1 kilometr  lub 10 kilometrów. Oczywiście można więcej.;)  

*Nie zakłada się pomiaru czasu przez organizatora, ani limitu czasu. Każdy dokonuje pomiarów za pomocą swoich urządzeń/aplikacji.  

*Po ukończeniu biegu uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów logów lub zdjęć z biegu na adres emaila lub na Facebooka: 

Organizatora : dawidxe123@wp.pl z dopiskiem WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ I BIEG KU PAMIĘCI POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH  

FB- Dawid Bieńkowski lub First Malbork Team  

  

OPŁATA STARTOWA :  

*** Pakiet z wysyłką medalu na terenie Polski: 30,00 zł 

  

Opłaty proszę kierować na konto 

Dawid Bieńkowski  

NR KONTA BANKOWEGO:   97 8310 0002 0011 3641 3000 0010 

 z dopiskiem  Imię i Nazwisko uczestnika aktywności  

  

 ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:  

*Organizator zobowiązuje się w terminie 30 dni od daty zakończenia biegu dostarczyc pamiątkowy medal oraz 3 nagrody pocieszenia dla wybranych osob/par , wysyłka nastąpi przez  podanie adresu ;)   

  

POSTANOWIENIE KOŃCOWE :  

  1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:

  

  1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781) Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.

  

  1. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane:GRUPA  FIRSTMALBORK TEAM ul.Aleja Wojska Polskiego 477B/7 82-200 Malbork • w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW, • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781) 3. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). 4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych. 5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. 6. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej. 

  

  

  

Z POWAŻANIEM  

ORGANIZATOR : 

 DAWID BIEŃKOWSKI  

GRUPA BIEGACZY FIRST MALBORK TEAM 

Stowarzyszenie DzierzgońTeam 

 

Wyświetleń: 1866

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ