Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koliński Krzysztof Gardeja Bieg 4.8km 40.00 PLN
2 sojka zbigniew malbork Bieg 4.8km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
3 Matlewska Marzena Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
4 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
5 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 4.8km opłacono on-line
6 Kownacki Mateusz Nowa wieś Malborka Bieg 4.8km opłacono on-line
7 Kosiorowska Irena Kwidzyn Nordic Walking 4.8km opłacono on-line
8 Jaszewska Joanna Szropy Bieg 4.8km 40.00 PLN
9 Kunecki Łukasz Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
10 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic Walking 4.8km opłacono on-line
11 Sowała Krzysztof Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
12 WODZYŃSKI BOGDAN DZIAŁDOWO Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
13 KOWALSKA AGNIESZKA Działdowo Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
14 Kołakowski Rafał Działdowo Bieg 4.8km Schulo Team opłacono on-line
15 Fedoruk Wojciech Prabuty Bieg 4.8km opłacono on-line
16 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg 4.8km Traktor Team Gmina Kwidzyn 40.00 PLN
17 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
18 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking 4.8km Team Deaf opłacono on-line
19 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg 4.8km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
20 Stańczak Edward Malbork Nordic Walking 4.8km opłacono on-line
21 Markowska Anna Grudziądz Bieg 4.8km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
22 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg 4.8km SP 8 Grudziądz opłacono on-line
23 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega 40.00 PLN
24 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
25 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg 4.8km drużyna pierścienia opłacono on-line
26 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo Nordic Walking 4.8km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
27 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 4.8km ELITE TEAM opłacono on-line
28 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 4.8km Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
29 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 4.8km 40.00 PLN
30 Malinowski Tadeusz SZUM Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
31 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 4.8km 40.00 PLN
32 Lajs Bartosz Kamionka Bieg 4.8km opłacono on-line
33 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking 4.8km Team Deaf opłacono on-line
34 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking 4.8km Polipack Team Gwe opłacono on-line
35 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking 4.8km opłacono on-line
36 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking 4.8km Elite Team opłacono on-line
37 Fera Klaudia Gdańsk Bieg 4.8km 40.00 PLN
38 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 4.8km Finisz Morąg opłacono on-line
39 Czeszejko-Sochacka Agnieszka Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
40 Kurpiewska Elżbieta Gdańsk Nordic Walking 4.8km opłacono on-line
41 Kurpiewski Krzysztof Gdańsk Nordic Walking 4.8km FitnessFitback opłacono on-line
42 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
43 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 4.8km opłacono on-line
44 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 4.8km 40.00 PLN
45 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
46 Serocka Danuta Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
47 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg 4.8km Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
48 Kołpak Irena SZTUM Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
49 Olszewski Ryszard SZTUM Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
50 KOŁPAK JAN Sztum Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum ZANTYR LKS opłacono on-line
51 Pudlik Mateusz Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
52 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
53 Łukomski Andrzej Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
54 Wąsik Małgorzata Malbork Bieg 4.8km Waniewski Coaching opłacono on-line
55 Mroczek Ewelina Czernin Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
56 Daniel Kacper Karpiny Bieg 4.8km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN opłacono on-line
57 Biskup Magdalena Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
58 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg 4.8km opłacono on-line
59 Sowa Sylwester Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
60 Sowa Renata Elbląg Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
61 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono on-line
62 Podolski Mirosław Sztum Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
63 Tur Marcin Malbork Bieg 4.8km GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem opłacono on-line
64 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
65 Krawczykowska Barbara Czernin Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
66 Skowroński Marek Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum 30.00 PLN
67 Jankowski Tomasz Elbląg Bieg 4.8km opłacono on-line
68 Balmas Piotr Kwidzyn Bieg 4.8km Traktor Team Gmina Kwidzyn 40.00 PLN
69 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
70 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Bieg 4.8km opłacono on-line
71 Znarowska Bożena Elblag Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
72 Serocki Adam Elblag Bieg 4.8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
73 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 4.8km opłacono on-line
74 Stachurska Anna Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
75 Kozłowska Anna Malbork Bieg 4.8km opłacono
76 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg 4.8km opłacono
77 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg 4.8km opłacono
78 Banach Joanna Kwidzyn Bieg 4.8km opłacono
79 Ostrowska-Hendzel Izabela Barcice Bieg 4.8km opłacono
80 Weisner Barbara Benowo Bieg 4.8km opłacono
81 Olszewska Maria Benowo Bieg 4.8km opłacono
82 Weisner Monika Benowo Bieg 4.8km opłacono
83 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking 4.8km opłacono
84 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg 4.8km opłacono
85 Zdziennicki Bartek Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
86 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg 4.8km opłacono
87 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 4.8km opłacono
88 Zmorzyńska Marta Kwidzyn Bieg 4.8km Kwidzyn Biega opłacono on-line
89 Sarnowska Małgorzata Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
90 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
91 Piotrowski Lech Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
92 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum 10.00 PLN
93 Treć Leon Sztum Bieg 4.8km - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
94 Kulczycki Jan Gdańsk Nordic Walking 4.8km opłacono
95 Rzatkowski Marek Sztumj Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono
96 Piotrowska Agata Wielgłowy Bieg 4.8km opłacono
97 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Bieg 4.8km opłacono
98 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 4.8km drużyna szpiku 40.00 PLN
99 Rudzki Adam Sztum Bieg 4.8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum opłacono on-line
100 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 4.8km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line


Wyświetleń: 2934

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ