Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór RAJD ROWEROWY opłacono
2 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór PÓŁMARATON GMINA WICKO opłacono
3 Wysocka Maria Mosty PÓŁMARATON Wymiatacze opłacono
4 Necel Marek Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
5 Zasada Liliana Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
6 Kowalska Iwona Mosty PÓŁMARATON opłacono
7 Englert Paweł GDYNIA PÓŁMARATON BHMW_GDYNIA opłacono
8 Kujawski Grzegorz Puck PÓŁMARATON Forma Jak Wino
9 Szymański Adam Lębork PÓŁMARATON Lębork Biegacze 42,2
10 Paruszewska Agnieszka Reda 1/3 MARATONU NW
11 Kaczykowski Karol Żelistrzewo PÓŁMARATON Korona Żelistrzewo Biega opłacono
12 Durzyński Tomasz Lębork PÓŁMARATON Klub 42,2 Lębork opłacono
13 Wójcik Piotr Gdynia 1/3 MARATONU NW morsik weteran opłacono
14 Lademann Marek Połczyno PÓŁMARATON
15 Gawlikowski Robert Reda PÓŁMARATON
16 Pulczyńska Anna Starzyno PÓŁMARATON opłacono
17 Pudlis Monika Orneta RAJD ROWEROWY Ola,,Smok,,Orneta
18 Bajda Piotr Połczyno PÓŁMARATON UM Władysławowo opłacono
19 Dawidowski Roman Puck 1/3 MARATONU NW Senior + Przystań opłacono
20 Lademann Maciej Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
21 Lademann Alicja Darzlubie PÓŁMARATON opłacono
22 Wojtowicz Marcin Gdynia PÓŁMARATON BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono
23 Lesner Dariusz Puck PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
24 Jeka Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
25 Bisewski Piotr Karwia PÓŁMARATON
26 Rudźko Wojciech Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
27 Karwowska Karolina Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
28 Karwowski Tymoteusz Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
29 Karwowska Danuta Mosty RAJD ROWEROWY Kosakowski Klub HDK opłacono
30 Karwowski Krystian Mosty RAJD ROWEROWY opłacono
31 Buczkowski Damian Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
32 Lubiński Kamil Gdynia PÓŁMARATON Gdyński dywizjon okrętów bojowych
33 Dąbrowski Maciej Wrocław PÓŁMARATON opłacono
34 Preuhs Hubert Gdynia PÓŁMARATON opłacono
35 Szymański Piotr Władysławowo RAJD ROWEROWY opłacono
36 Muller Tadeusz Wejherowo PÓŁMARATON Emeryt opłacono
37 Wrzos Krzysztof Władysławowo PÓŁMARATON Virtual Runner Club opłacono
38 Cichocki Artur Dobrów PÓŁMARATON MTB Koło Team opłacono
39 Markiewicz Paweł Elbląg PÓŁMARATON
40 Lessnau Klaudia Puck PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
41 Elwart Roman PUCK PÓŁMARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
42 Sikorska Agnieszką Gdynia PÓŁMARATON Bez klubu opłacono
43 Górniak Jarosław Pogórze PÓŁMARATON JARBUD opłacono
44 Czoska Przemysław Gdynia PÓŁMARATON JARBUD
45 Küchler Małgorzata Gdynia PÓŁMARATON opłacono
46 Küchler Paweł Gdynia PÓŁMARATON JARBUD opłacono
47 Choiński Dariusz Gdynia PÓŁMARATON opłacono
48 Masłowski Andrzej Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
49 Dąbrowski Piotr Gdynia PÓŁMARATON biegamyrazem.pl opłacono
50 Śmigaj Mirosław Gdynia 1/3 MARATONU NW MiŚ Biega
51 Janowicz Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
52 Dehling Aurelia Władysławowo PÓŁMARATON REBELS LEGION TEAM opłacono
53 Niedbała Ireneusz Wejherowo PÓŁMARATON opłacono
54 Prokopiuk Jarosław Gdynia PÓŁMARATON PROCAR Gdynia opłacono
55 Tocha Zbigniew Skórcz PÓŁMARATON Aktywni Kociewiacy opłacono
56 Parchem Artur Strzelno PÓŁMARATON opłacono
57 Hapka Paweł Strzelno PÓŁMARATON
58 Mach Izabela Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
59 Labun Zenon Mrzezino PÓŁMARATON opłacono
60 Nierzwicka-Drożak Maria Puck 1/3 MARATONU NW
61 Gojke Dawid Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo opłacono
62 Chojnacka Natalia Lisewo PÓŁMARATON Krokowa Biega opłacono
63 Oberzig - Zasada Magdalena Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
64 Kobierzyński Paweł Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
65 Chudzik Beata Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
66 Abucewicz Waldemar Władysławowo PÓŁMARATON MKS Władysławowo opłacono
67 Niemiec Mariola Gdynia 1/3 MARATONU NW ACTIV EAGLES PRO
68 Niemiec Marek Gdynia PÓŁMARATON ACTIV EAGLES PRO
69 Oreszke Jan Karwia PÓŁMARATON BRW KP PSP opłacono
70 Gutowski Paweł Malbork 1/3 MARATONU NW Paul Team
71 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz PÓŁMARATON Kaszëbë Łebcz opłacono
72 Dorobczyński Marek Chałupy PÓŁMARATON opłacono
73 Majna Kazimierz Gdynia PÓŁMARATON Parkrun Gdynia
74 Ostojska Ewa Reda PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
75 Kroll Rafał Władysławowo PÓŁMARATON KORONA BIEGA opłacono
76 Konkel Andrzej Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo
77 Jantowski Zbigniew Reda PÓŁMARATON opłacono
78 Lewińska Dominika Władysławowo PÓŁMARATON opłacono
79 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne PÓŁMARATON opłacono
80 Zawadzka - Deręgowska Małgorzata Władysławowo 1/3 MARATONU NW opłacono
81 Kollek Anna Władysławowo PÓŁMARATON Biegamy Razem Władysławowo/ ART opłacono
82 Elmiś Grzegorz Hel PÓŁMARATON Biegacz Portowy Hel opłacono
83 Jaroszczyk Grzegorz Warszawa PÓŁMARATON opłacono


Wyświetleń: 3784

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ