Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - II turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paszko Anastazja Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
2 Kretowicz Joanna Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
3 Jacewicz Paweł Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
4 Korzon Aleksandra Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
5 Woronowicz Amelia Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
6 Trzcińska Ludmiła Sokolka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
7 Hawryłko Edyta Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
8 Wilczyński Dominik Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska Sp 2 opłacono
9 PIETROŁAJ Tymoteusz SOKÓŁKA II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
10 czajkowski Szymon sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
11 Kośmicka Agnieszka Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
12 Domin Natalia Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
13 Brasławski Marcel Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska Klub kolarski Sokół opłacono
14 Jelska Barbara Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
15 Małoń joanna Małoń Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
16 BorowskaMarkowska Agata Sokólka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
17 Bienasz Barbara Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
18 Trochim Patryk Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
19 Majorek Barbara Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna sp2 opłacono
20 Tokarewicz Paweł Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
21 Anisko Patrycja Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
22 Anisko Wiktoria Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
23 Kiemiesz Monika Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
24 Tokarewicz Sławek Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
25 Szczęsnowicz Lidia Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna opłacono
26 Jóźwik Aleksandra Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa taneczna Sp 3 opłacono
27 Kiszkiel Zuzanna Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
28 Glapiński Jacek Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
29 Baranowska Jula Baranowska Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
30 Malicka Julia Krzysztoforowo II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
31 ZAJKOWSKI JAN SOKółKA II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska SP1 opłacono
32 Lingo Jacek Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
33 Lingo Mateusz Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa żeglarska opłacono
34 Szczęsnowicz Tomasz Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
35 Kondrat Łukasz Sokółka, podlaskie II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono
36 Rećko Ewa Sokółka II Turnus 27-31.07.2020 r. grupa kolarska opłacono


Wyświetleń: 2108

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ