Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sańko Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
2 Mudrewicz Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
3 Mudrewicz Przemek Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
4 SZALPUK TOMASZ SOKOLANY III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
5 Kuźmin Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
6 Tokarska Olivia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
7 Schiro' Ola Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
8 Schiro' Benito Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
9 Aleksandrowicz Emilia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
10 Paszko Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
11 Kuźmin Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
12 REPUCHA CEZARY SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
13 Sawoń Łukasz SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
14 Aniskiewicz Mateusz Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
15 Pych Fabian Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
16 Joszczyk Aleksandra Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
17 Joszczyk Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
18 Gremza Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
19 Małoń joanna Małoń Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
20 Staranowicz Krzysztof Sokòłka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
21 Olechno Stanisław Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
22 Harasiuk Filip Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
23 KLIMOWICZ BARTOSZ SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
24 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
25 Zajczyk Łucja Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
26 Sieredziński Andrzej Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II SP 1 Sokółka opłacono
27 Aniskiewicza Milena Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 1 Sokółka opłacono
28 Malicka Zuzanna Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
29 Korecki Eliana Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
30 Murawski Wiktor Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 2 Sokółka opłacono


Wyświetleń: 3406

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ