Półkolonie Wakacje w Mieście 2020 - III turnus
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Murawski Wiktor Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 2 Sokółka opłacono
2 Sieredziński Andrzej Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II SP 1 Sokółka opłacono
3 Aniskiewicza Milena Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I SP 1 Sokółka opłacono
4 Malicka Zuzanna Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
5 Korecki Eliana Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna SP 1 Sokółka opłacono
6 Sańko Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
7 Mudrewicz Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
8 Mudrewicz Przemek Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
9 SZALPUK TOMASZ SOKOLANY III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
10 Kuźmin Jan Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
11 Tokarska Olivia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
12 Schiro' Ola Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
13 Schiro' Benito Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
14 Aleksandrowicz Emilia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
15 Paszko Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
16 Kuźmin Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
17 REPUCHA CEZARY SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
18 Sawoń Łukasz SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
19 Aniskiewicz Mateusz Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
20 Pych Fabian Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
21 Joszczyk Aleksandra Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
22 Joszczyk Julia Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
23 Gremza Dawid Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono
24 Małoń joanna Małoń Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
25 Staranowicz Krzysztof Sokòłka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
26 Olechno Stanisław Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
27 Harasiuk Filip Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
28 KLIMOWICZ BARTOSZ SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa II opłacono
29 PIETROŁAJ NATALIA SOKÓŁKA III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa taneczna opłacono
30 Zajczyk Łucja Sokółka III Turnus 10-14.08.2020 r. grupa sportowa I opłacono


Wyświetleń: 3694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ