Półmarton Wydminy (Nocna Dycha, Garbata Piątka)
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ołowski Jakub Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka NajmowiczTriathlon/KRAM.SA. opłacono
2 Pożyczka Dorota Pożyczka Ostrołęka Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
3 Zawiślak Waldek Łęczyca Nocna Dycha + Garbata Piątka EGGER Biskupiec biega opłacono
4 Romanowicz Robert Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono
5 Grabowicz Mirosław Sokółka Nocna Dycha + Garbata Piątka Sokólska Grupa Biegowa opłacono
6 Suchodolski Paweł Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
7 Cabańska Dorota Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
8 Jacko Dariusz Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
9 Warykowski Stanislaw Olecko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olecko Biega opłacono
10 Jelski Dariusz Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka 3T BIAŁYSTOK opłacono
11 Kołodrub Małgorzata Opole Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
12 Cebulska Agnieszka Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege runners opłacono
13 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
14 Januszewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
15 sokołowski Rafael suwałki Nocna Dycha + Garbata Piątka Team Biegam bo Chcę opłacono
16 Spyła Darosław Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
17 Krysiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Serduszko Team Ełk opłacono
18 Getek Marcin Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
19 Roszkowska Sylwia Roszkowska Łódź Nocna Dycha + Garbata Piątka Galanci Ciekacze opłacono
20 Gryżewski Maciej Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Vege Runners opłacono
21 Grądzki Wojciech Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka Olimpius.pl opłacono
22 Gabruś Dariusz EŁK Nocna Dycha + Garbata Piątka Super Drużyna Ełk opłacono
23 Falba Zbigniew Warszawa Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
24 Koczaj Mariusz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
25 Koczaj Malgorzata Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
26 Truchan Wiesław Żytkiejmy Nocna Dycha + Garbata Piątka Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy opłacono
27 Bagiński Jacek Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka Triathlon Ełk opłacono
28 Wolański Tomasz Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
29 Smolska Justyna Białystok Nocna Dycha + Garbata Piątka Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
30 Słotwiński Adam Ełk Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
31 Urynowicz Piotrek Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka opłacono
32 Iwaszko Urszula Wydminy Nocna Dycha + Garbata Piątka 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
33 Kozak Monika Giżycko Nocna Dycha + Garbata Piątka BBL Wydminy opłacono


Wyświetleń: 8552

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ