Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 41 | Sienkiewicz Jolanta | 70-896 Załom | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono on-line |
2 | 33 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
3 | 11 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
4 | 13 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
5 | 20 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | ELITE TEAM | opłacono on-line |
6 | 19 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | ELITE TEAM | opłacono on-line |
7 | 12 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
8 | 15 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
9 | 22 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono on-line |
10 | 16 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono on-line |
11 | 30 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
12 | 40 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
13 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | |||
14 | 26 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
15 | 39 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | 10 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
16 | 31 | Wójcik Barbara | Krzczonów | Polska | 10 km Nordic Walking | NWPL/Luki Team Krzczonów | opłacono on-line |
17 | 8 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | 5 km Bieg - osoby niepełnosprawne | NWPL/Goggle PAE Team | opłacono on-line |
18 | 24 | Przygoda Marianna | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
19 | 28 | Spychalski Zdzisław | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
20 | 4 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
21 | 23 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
22 | 17 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
23 | 27 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
24 | 25 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
25 | 14 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
26 | 3 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
27 | 2 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5 km Nordic Walking - dzieci i młodzież do 18 lat | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
28 | 10 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
29 | 35 | krugiołka grzegorz | pniewy | Polska | 5 km Nordic Walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
30 | 21 | Parandyk Adam | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km Bieg | 49 Baza Lotnicza | opłacono on-line |
31 | 29 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 10 km Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
32 | 36 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
33 | 32 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
34 | 37 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
35 | 5 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | 5 km Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
36 | 1 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Polska | 5 km Nordic Walking | Miraz Race Team | opłacono on-line |
37 | 9 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
38 | 38 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
39 | 42 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
40 | 34 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
41 | 7 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
42 | 6 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
43 | 18 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
44 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10 km Nordic Walking |
Wyświetleń: 14447