Bieg im. Marcina Gogola
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Więsław Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 exZSHE opłacono BM
2 Kalinowski Krystian Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 AGR Podlasie opłacono BM
3 Bałdan Irena Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono
4 Grzybko Maciek Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
5 Golonko Dariusz Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
6 Chuczun Grzegorz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
7 Kondraciuk andrzej Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
8 Jańczak Paweł Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MKS Juvenia Białystok opłacono
9 Kościuczyk Andrzej Izbiszcze 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono
10 Stefański Przemysław Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono
11 Mikulski Grzegorz Choroszcz 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
12 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
13 Kuźma Łukasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
14 Frąckiel Marek Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
15 Rutkowski Jakub Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
16 Radziszewska Joanna Fasty 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
17 Monach Katarzyna Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
18 Ciunczyk Dorota Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
19 Nowik Piotr Bialystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
20 Bursiewicz Emil Kleosin 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 3T Białystok opłacono BM
21 Kraszewska Milena Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono BM
22 Tkaczuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
23 Niedźwiedzki Marcin białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
24 Półtorak Krzysiek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
25 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
26 Kotowski Tomasz Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15
27 Dąbrowski Rafał Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
28 Przepióra Mateusz Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Band of Runners opłacono
29 Gogol Marcin Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY /Biegnę z Wami !
30 Gogol Łukasz Baciuty 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 BACIUTY opłacono
31 jaromin mariusz Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
32 Pietrzycka Magdalena Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
33 Potapo Wojciech Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
34 Walesiuk Monika Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
35 Bałdak Piotr Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
36 Walesiuk Maciej Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 3T Białystok opłacono BM
37 Pietrasz Jolanta Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 3T Białystok opłacono BM
38 Krakowski Darek Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
39 Osik Przemysław Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
40 SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA BIAŁYSTOK 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 opłacono BM
41 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 MKS Juvenia Białystok opłacono BM
42 Milewski Hubert Zaścianki 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni opłacono BM
43 Zieniewicz Andrzej Kleosin 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono BM
44 Szymański Michał Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Bumszakalaka Zielone Wzgórza opłacono BM
45 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Grupa biegowa Czarna białostocka opłacono BM
46 Zajączkowski Marcin Krupniki 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białystok Biega Team opłacono BM
47 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 osk SzAŁ opłacono BM
48 Szumowski Jędrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 OSTO Białystok opłacono BM
49 Szumowski Andrzej Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
50 Myszkowski Paweł Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Białystok Biega Team opłacono BM
51 Mydlarz Jerzy Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Juvenia Białystok opłacono
52 Domitrz Cecylia Warszawa 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 opłacono BM
53 Wiński Adam Białystok 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 opłacono BM
54 Karpacz Katarzyna BIAŁYSTOK 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 BiegoStok opłacono BM
55 Kondraciuk Piotr Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Kondraciuk Team opłacono BM
56 Rudnicka Jadwiga Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Pędziwiatr Białystok opłacono
57 Piotrowski Rafał Choroszcz 2200 m - IV tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:45 Nadaktywni / BBT opłacono BM
58 Rudnik Sławomir Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono BM
59 Ostapowicz Magda Wasilków 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 3T Białystok opłacono BM
60 Krasowski Damian Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 opłacono BM
61 Bajda Marcin Białystok 2200 m - III tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:30 Białostocka Sekta Biegaczy opłacono BM
62 Ewa Trypuć - Kupa Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
63 Kupa Bartosz Hajnówka 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Klub biegaczy JYSK opłacono BM
64 Morawski Jacek Białystok 2200 m - II tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:15 MD Run Training opłacono BM
65 Skowera Krzysztof Białystok 2200 m - I tura, rundy ćwierćfinałowej - godz. 7:00 Pędziwiatr Białystok opłacono


Wyświetleń: 2147

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ