Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Elite Team | |||||||||
1 | Faron Monika | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
2 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
3 | Zientkiewicz Aga | Banino | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
4 | Zientkiewicz Witold | Banino | 5 km Nordic Walking | Elite Team | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
5 | Bikowski Marek | Lębork | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
6 | Bikowska Gabriela | Lębork | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
7 | Sawa Helena | Lębork | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
8 | Sibik Beata | Lębork | 10 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
9 | Szymanowska Anna | Lębork | 10 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
10 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | 5 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
11 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
12 | Jankowski Mateusz | Gościcino | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
13 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
14 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
15 | Kuźmicz Adam | Maszewko | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
16 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
17 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
18 | Kuźmicz Szymon | Maszewko | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
19 | Ligmann Marcin | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
20 | Marczyńska Marta | Gościcino | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
21 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
22 | naczk leonard | lębork | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
23 | Naczk Wiktoria | Lębork | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
24 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
25 | Ponka Barbara | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
26 | Ponka Radosław | Wejherowo | 10 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
27 | Rutz Justyna | Wejherowo | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
28 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
29 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | 5 km Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
30 | Wendt Jarek | SASINO | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
Polipack Team GWE | |||||||||
31 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
32 | Kępiński Paweł | Hel | 5 km Nordic Walking | ||||||
33 | Kołosowska Anna | Reda | 10 km Nordic Walking | ||||||
34 | Reseman Sylwia | Żukowo | 10 km Nordic Walking | ||||||
35 | Szpilman Janusz | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ||||||
36 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ||||||
37 | Wicka Dorota | Gościcino | 5 km Nordic Walking |
Wyświetleń: 4916