IV Bieg Najeżony Przeszkodami JEŻYK
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jóskowski Marcin Mała Nieszawka Grupa ZŁOTA opłacono on-line
2 Ossowska Ewa Zblewo Grupa SREBRNA opłacono on-line
3 Rumińska Aleksandra Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
4 Orzechowska Katarzyna Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
5 Andrzejewska Sylwia Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
6 Malinowski Tomasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
7 Bączkowska Alicja Nowa Wieś Wielka Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
8 Kosińska Anna Nowa Wieś Wielka Grupa SREBRNA opłacono on-line
9 Wysocki Karol Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
10 Domagała Agnieszka Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
11 Nahirnyi Bohdan Ostriv Grupa SREBRNA opłacono on-line
12 Podbielska Alina Toruń Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
13 Piwoński Robert Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
14 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
15 Rumińska Milena Dzikowo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
16 Nowińska Sylwia Solec kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
17 Mirecka Olga Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
18 Rumiński Michał Dzikowo Grupa ZŁOTA opłacono on-line
19 Dudkowska Natalia Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
20 Mirecki Marcin Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
21 Dudkowski Piotr Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
22 Pawłowski Artur Włocławek Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
23 Wroniszewska Marta DZIKOWO Grupa ZŁOTA opłacono on-line
24 Baranowski Kamil Baranowski kowal Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
25 Rumiński Maciej Osiek nad Wisłą Grupa ZŁOTA opłacono on-line
26 Madurajski Marcin Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
27 PAWSKA DANUTA PAWSKA CHEŁMŻA Grupa SREBRNA opłacono on-line
28 Gościak Łukasz Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
29 Czerwiński Filip Mogilno Grupa SREBRNA opłacono on-line
30 Nowopolska Klaudia Mogilno Grupa SREBRNA opłacono on-line
31 Nowicka-walczak Agnieszka Solec Kujawski Grupa Z PSEM opłacono on-line
32 Kalinowska Aleksandra Brześć Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
33 Rozwadowski Oskar Rozwadowski Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
34 kwiatkowska anna wloclawek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
35 DERON ŁUKASZ BYDGOSZCZ Grupa SREBRNA opłacono on-line
36 SOCHA ALEKSANDRA TORUŃ Grupa SREBRNA opłacono on-line
37 Plata Agnieszka Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
38 Zielińska Justyna Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
39 Wolak Piotr Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
40 SUSZEK MAGDA BYDGOSZCZ Grupa SREBRNA opłacono on-line
41 Smoliński Grzegorz Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
42 Błaszkiewicz Marzena Borówno Grupa SREBRNA opłacono
43 KUCHARSKI KRZYSZTOF KOŃCZEWICE Grupa SREBRNA opłacono on-line
44 SUSZEK KASIA BYDGOSZCZ Grupa SREBRNA opłacono on-line
45 Winiecki Patryk Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
46 Czaja Jaroslaw Bydgoszcz Grupa ZŁOTA opłacono on-line
47 Rosińska Oliwia Lubostroń Grupa BRĄZOWA opłacono
48 Piotrowska Katarzyna Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
49 Bednarek Artur Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
50 Bednarek Magdalena Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
51 Bednarek Konrad Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
52 Madaj Marcin Warząchewka Królewska Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
53 Kamper Małgorzata Bydgoszcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
54 Terebus Paulina Toruń Grupa SREBRNA opłacono on-line
55 Stachowiak Dawid Toruń Grupa ZŁOTA opłacono on-line
56 Siminski Sławek Słońsko Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
57 Jastrzębski Rafał Babięty Grupa SREBRNA opłacono on-line
58 Winklewski Krzysztof Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
59 Matuszewska Agnieszka Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA
60 Kosior Marcel Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
61 Wiśniewski Krzysztof Inowrocław Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
62 Wiśniewski Bartosz Inowrocław Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
63 Wiśniewska Małgorzata Dobrcz Grupa SREBRNA opłacono on-line
64 Skrobacka Izabela Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
65 Galczak Karolina Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
66 Vasylchyn Eduard SOLEC KUJAWSKI Grupa SREBRNA opłacono on-line
67 Figiel Marika Jelenia Gora Grupa Z PSEM opłacono on-line
68 Cmandicz Cmandicz Vasylij SOLEC KUJAWSKI Grupa SREBRNA opłacono on-line
69 Stucki Marek Sulnowo Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
70 Zielas Mariusz Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
71 Piotrowska Sonia Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
72 Kruszyna Renata Dziemionna Grupa SREBRNA opłacono on-line
73 Kruszyna Wiktor Dziemionna Grupa SREBRNA opłacono on-line
74 Rzętkowski Artur Solec Kujawski Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
75 Glanc Katarzyna Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
76 Papuga Adam Pabianice Grupa Z PSEM opłacono on-line
77 Chlebosz Sylwia Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
78 Kwasik Marlena Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
79 Kozłowska Karolina BYDGOSZCZ Grupa ZŁOTA opłacono on-line
80 Kwasik Wojciech Solec Kujawski Grupa SREBRNA opłacono on-line
81 rakowska natalia bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
82 Wendt Grzegorz Solec Kujawski Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
83 Sieczka Paweł Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
84 Chojnacki Michał Włocławek Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
85 Nahirnyy Volodymyr Torun Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
86 Cichowska Joanna Durąg Grupa DIAMENTOWA
87 Puchacz Marcin Bydgoszcz Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
88 Sarnowski Piotr Iława Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
89 Piskorska Marta Solec Kujawski Grupa ZŁOTA opłacono on-line
90 Robakiewicz Mariusz Jędrychowo Grupa SREBRNA opłacono on-line
91 Robakiewicz Kalina Jędrychowo Grupa SREBRNA opłacono on-line
92 Kwiatkowska Stefania Łasin Grupa SREBRNA opłacono on-line
93 Sarnowski Robert Łasin Grupa SREBRNA opłacono on-line
94 Szostek Joanna Barcin Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
95 Szostek Marek Barcin Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
96 Szostek Jakub Barcin Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
97 Damps Katarzyna Skrzeszewo Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
98 Kwasiński Mariusz Bydgoszcz Grupa BRĄZOWA opłacono on-line
99 Rychcik Andrzej Toruń Grupa DIAMENTOWA opłacono on-line
100 Kuźmińska Agnieszka Barcin Grupa BRĄZOWA opłacono on-line


Wyświetleń: 5247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ