Test Coopera dla Wszystkich w Ostrołęce

UKS Clan zaprasza na Test Coopera 26 września 2020 roku na stadion miejski w Ostrołęce przy ul. Witosa 1 podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS)

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną.Test skierowany jest do Wszystkich zarówno do doświadczonych zawodników, jak i początkujących, również do tych, którzy może tutaj rozpoczyną swoją przygodę ze sportem. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik. Aby test był wiarygodny nie trzeba bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo, a przed testem dobrze się rozgrzać, aby przegotować swój organizm do wysiłku.

Włącz się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive (Bądź aktywny) w Europejskim Tygodniu Sportu odbywającego się w 40  krajach Europy w dniach 23-30 września 2020 roku.

Udział w Teście jest nieodpłatny

Uczestników Testu czekają nagrody niespodzianki. Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody.

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem Testu!

UWAGA ! Wypełnij załączoną deklarację i złóż w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.

Zgłoszenia przyjowane są do 24 września 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu  w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóżniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.

 Program minutowy:

9:00 - 14:00 Otwarcie biura zawodów ( weryfikacja uczestników, odbiór numerów startowych)

10:00 Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników (Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 minut; wręczenie certyfikatów nastąpi bezpośredni po każdym biegu.

10:30 Bieg najmłodszych z rodzicami (Bezpośrednio po biegu wyróżnienie najmłodszego uczestnika biegu)

11:00 Bieg dzieci i młodzieży

11:30, 12:00, 12:30 Biegi OPEN

13:00 Bieg po rekord

13:30 Start "Biegu Solidarności" kończacy wszystkie testy.

14:00 Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych przeprowadzonych na zajęciach lekkoatletycznych UKS Clan podczas ETS.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

UKS Clan Ostrołęka

 Do zobaczenia na bieżni !

 

Wyświetleń: 1852

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ