WIRTUALNY, HYBRYDOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING „WAŁAMI VON PLAUENA”

WIRTUALNY,  HYBRYDOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING

 „WAŁAMI VON PLAUENA”

PODEJMIJ HISTORYCZNE WYZWANIE!!!

Zamek krzyżacki w Malborku  jest największym i najpiękniejszym z zachowanych w Europie średniowiecznych zamków. Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim składa się z Zamku Niskiego, Zamku Średniego i Zamku Wysokiego. Najpiękniejszy widok na zamek jest od strony rzeki – Nogatu, a z zamkowej wieży roztacza się przeurocza panorama okolicy… .

Wirtualne, hybrydowe  wydarzenie  w 2020 roku z historią w tle…

Cztery  lata temu rozpoczęliśmy imprezę sportowo- historyczną pod nazwa Bieg oraz marsz NW Wałami von Plauena, kto na tej imprezie był  doskonale wie, jak było magicznie, wyjątkowo  w historycznej scenerii XII wiecznego Zamku  w Malborku…

Pzrygotowujemy dla Was prawdziwe „największe medale 12 x 10 cm”, do jakich jesteście przyzwyczajeni. Będziecie mieli mozliwość wygenerować sobie numery startowe.Będziecie mogli się z nimi smiało pochwalić w medaich społecznościowych, wszak to ciekawe wydarzenie. Dodatkowo przesyłajcie nam swoje „piękne” zdjęcia  z aktywności, które wykorzystamy w V Jubileuszowej Edycji biegu oraz Marszu NW Wałami von Plauena w pierwszym tygodniu wakacji 2021 roku

ANNO DOMINI MMXX

 

 1. ORGANIZATOR:

1.1. Organizacja Imprez Sportowych „Valdano” Walendziak Ryszard

 1. CEL IMPREZY:

2.1. Popularyzacja ruchu i zdrowego trybu życia w tych trudnych chwilach dla nas wszystkich... .

 1. TERMIN I MIEJSCE:

3.1. Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników                  w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .

3.2. Aktywność fizyczną  wirtualną realizujemy do dnia 06 września 2020 roku (dystans dowolny).

3.3. Aktywność hybrydową (dystans 6 km) realizujemy do dnia 30 sierpnia 2020 roku                      (proszę o wysłanie wyniku na 6 km na adres mailowy: valdano.rw@interia.pl  lub FB: Reichard von Valdano)

3.4. Oficjalny termin aktywności fizycznej zaczyna się w dniu 17.08.2020 roku, a kończy się                   w dniu 30.08. 2020 roku lub 06.09.2020 roku.

3.5. Dopuszcza się możliwość innej aktywności fizycznej takich jak bieg lub marsz (każdy wybiera sobie tą dyscyplinę, która najbardziej lubi rower, wrotki, pływanie ect.)

 1. WARUNKI UCZESTNICTWA:

4.1. W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

4.2. Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

4.3. Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów. 

 1. LIMIT CZASU

5.1. W aktywności fizycznej nie obowiązują żadne limity czasowe.

 1. ZGŁOSZENIA

6.1. Zgłoszenia do aktywności fizycznej przyjmowane będą od 16.08.2020 roku do dnia 30.08.2020 roku oraz 06.09.2020 roku do godziny 24.00 poprzez formularz na stronie:  www.elektronicznezapisy.pl

6.2. Link do formularza zgłoszeniowego będzie dostępny od pierwszego dnia zapisów także na stronie wydarzenia na Facebooku (Reichard von Valdano)

6.4 Uiszczona opłata nie podlega zwrotowi. 

 1. KLASYFIKACJA I NAGRODY:

7.1. Każdy uczestnik dokonuje aktywność fizyczną wg własnego planu.

7.2. Swoją aktywność fizyczną  przesyłamy formie elektronicznej bądź tez innej…na adres mailowy: valdano.rw@interia.pl lub na adres FB: Reichard von Valdano

7.4. ZE WZGLĘDU NA FORMUŁĘ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ, WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE WEZMĄ UDZIAŁ W AKTYWNOŚCI HYBRYDOWEJ I PRZEŚLĄ NAM SWÓJ WYNIK                              W WYMAGANYM TERMINIE NA DYSTANSIE 6 KM., WEZMĄ UDZIAŁ W LOSOWANIU ATRAKCYJNYCH NAGRÓD (30 szt.) W 2021 ROKU, PODCZAS JUBILEUSZOWEJ V EDYCJI BIEGU ORAZ MARSZU NW WAŁAMI VON PLAUENA.

7.6. Pierwsza, środkowa oraz ostatnia osoba posiadająca status opłaconych w naszej zabawie, ma zagwarantowaną „słodką” nagrodę pocieszenia, która zostanie przekazana w najbliższej imprezie sportowej organizowanej przez Firmę „Valdano”

 1. OPŁATA STARTOWA/ WYSYŁKI:

8.1. Opłata startowa za udział w aktywności wynosi:

40,00 PLN (medal tłoczony plus koszt wysyłki), którą należy wysłać:

ORGANIZACJA IMPREZ SPORTOWYCH „VALDANO” Walendziak Ryszard

Numer Konta: ING  07 1050 1764 1000 0097 2221 9137

Z dopiskiem: imię i nazwisko Wały von Plauena

 

Uwaga!!! do swojego pakietu możesz dokupić limitowaną koszulkę techniczną,                                      załączoną w 4 wersjach udostępnioną  w „elektronicznych zapisach” w kwocie 30,00 PLN (plus koszt wysyłki)

 

 1. WYSYŁKI MEDALI

9.1. Wysyłki z medalami będą realizowane od dnia 21.09.2020 roku po zakończeniu aktywności oraz po weryfikacji wszystkich uczestników/uczestniczek.

9.2. Wysyłki będą realizowane przez usługę Pocztę Polską - listem poleconym. Przewidywalny czas doręczenia przesyłki z medalem według informacji Poczty Polskiej przy listach poleconych to 3 dni robocze.

9.3. Jeśli listonosz nie zastanie odbiorcy przesyłki w domu, zostawia awizo do odebrania przesyłki osobiście.

9.4 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy o doręczeniu przesyłki przez Pocztę Polską. W razie nie otrzymania przesyłki, prosimy o przesłanie tej informacji drogą e-mail:valdano.rw@interia.pl (lub na Messengera) Dzięki temu podamy nr przesyłki aby móc skontrolować proces doręczenia.

 1. KONTAKT DO ORGANIZATORA:

10.1. e-mail: valdano.rw@interia.pl

10.2. przez FB: Reichard von Valdano

 1. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

11.1. Decydując się na start w aktywności Uczestnik zaświadcza, że stan jego zdrowia umożliwia mu udział w tej wybranej przez siebie aktywności fizycznej. Organizator nie zapewnia Uczestnikowi ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu chorób, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub uczestnictwem Uczestnika w imprezie, oraz nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności.

11.2.  W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, kwestie sporne rozstrzyga organizator. 

 

 

 1. POLITYKA PRYWATNOŚCI:
 1. Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781). Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w aktywności fizycznej wybranej przez siebie. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania  i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.
 2. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane:
 • w zakresie prowadzenia i realizacji aktywności fizycznej,
 • w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2019, poz. 1781).
 1. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych                   i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji aktywności fizycznej i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych.
 3. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 4. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator.
 5.  Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.

  Ryszard WALENDZIAK
  EMAIL:valdano.rw@interia.pl
  TELEFON: + 48 791-73-02-24 POLSKA

Zapraszamy serdecznie !!!

Wyświetleń: 2356

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ