Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 23 Brzozowska Monika Rokitki Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
2 25 Brzozowski Piotr Rokitki Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
3 79 Horbach Bohdan Tczew Polska 10 km Press Glass Biegamy i Wspieram opłacono on-line
4 8 Arendt Agnieszka Gdańsk Polska 10 km Żarta Wataha opłacono on-line
5 249 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
6 91 JELIŃSKI ADAM GRUDZIĄDZ Polska 10 km opłacono on-line
7 Olejarczyk Piotr Elbląg Polska 10 km
8 158 Niespodziński Lesław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
9 152 Mokwiński Czesław Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
10 76 Hinc Stanisław Kowale Polska 10 km Żarta Wataha opłacono on-line
11 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska 10 km
12 120 Labuda Marek Kartuzy Polska 10 km POWERSYSTEM opłacono on-line
13 Gacek Katarzyna Skarszewy Polska 10 km
14 83 Jakubowski Marek Pszczółki Polska 10 km SPRINT S.A. opłacono on-line
15 178 Połomski Jarosław Gniew Polska 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
16 112 Kreja Łukasz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 106 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Polska 10 km TRI STAROGARD GD opłacono on-line
18 151 Mikuś Marcin Tczew Polska 10 km Ruliński Running Team opłacono on-line
19 Świecak Robert Zwola Poduchowna Polska 10 km Harpagan Zwola Poduchowna
20 Gawin Rafał kościerzyna Polska 10 km
21 109 Kozłowska Patryk Malbork Polska 10 km opłacono on-line
22 108 Kozłowska Anna Malbork Polska 10 km opłacono on-line
23 110 Kozłowski Dariusz Malbork Polska 10 km opłacono on-line
24 199 Sowiński Patryk Tczew Polska 10 km 22 Baza Lotnictwa Taktycznego w Malborku opłacono on-line
25 243 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
26 185 Rezmer Ryszard Gniew Polska 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
27 47 Dorotin Mirosław Gniew Polska 10 km Trunsformacja Gniew opłacono on-line
28 203 Strojnowski Sławomir Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
29 157 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Polska 10 km LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono on-line
30 169 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 10 km opłacono on-line
31 43 Dering Marcin Demlin Polska 10 km opłacono on-line
32 144 Matejuk Arkadiusz Malbork Polska 10 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
33 119 Kurkowski Marek Starogard Gdański Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
34 176 Piskorski Jerzy Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
35 223 Waśniewski Edward Pelplin Polska 10 km Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono on-line
36 179 Połomski Marcin Rudno Polska 10 km opłacono on-line
37 246 Zimna Agnieszka Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
38 41 Danielewska Magdalena STARY TARG Polska 10 km opłacono on-line
39 235 Witek Sylwia Pogorzała Wieś Polska 10 km opłacono on-line
40 103 Kordunowski Tomasz Jeleń Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
41 212 Szysler Andrzej Susz Polska 10 km CSiR Susz opłacono on-line
42 Pestka Sebastian Lubiszewo Tczewskie Polska 10 km
43 165 Ostrowski Marian Złocieniec Polska 10 km Senior opłacono on-line
44 52 Dubiela Halina Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
45 Filipów Tadeusz Lębork Polska 10 km niezrzeszony
46 78 Hoffmann Daniel Zblewo Polska 10 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
47 59 Fergon Maciej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
48 27 Bulik Grażyna Laseczno Polska 10 km opłacono on-line
49 172 Pepliński Krzysztof Tczew Polska 10 km opłacono on-line
50 167 Pałkowska-Żur Monika Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
51 200 Stachórko Krzysztof Pasłęk Polska 10 km opłacono on-line
52 190 Satkiewicz Piotr Pasłęk Polska 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
53 69 Gnyp Daniel Różyny Polska 10 km wkurw_team opłacono on-line
54 62 Frukacz Kamil Tczew Polska 10 km SportLevel Tczew opłacono on-line
55 220 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
56 238 Wojdyło Daniel Lubiszewo Polska 10 km opłacono on-line
57 139 Mamcarz Maja Tczew Polska 10 km Tri Max opłacono on-line
58 137 Mamcarz Jarosław Tczew Polska 10 km Tri Max opłacono on-line
59 232 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
60 40 Dalke Jowita Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
61 125 Lichota Wojciech Skoczów Polska 10 km LichotaTeam opłacono on-line
62 130 Lipkowski Paweł Tczew Polska 10 km 3athlete opłacono on-line
63 65 Gajewski Jerzy-Piotr Olsztyn Polska 10 km GAJÓWKA opłacono on-line
64 86 Jankowski Tomasz Elbląg Polska 10 km opłacono on-line
65 183 Redzimski Wojciech Pępowo Polska 10 km opłacono on-line
66 5 Andryszak Wojciech Gdańsk Polska 10 km MAPA SC opłacono on-line
67 72 Grubich Marcin Tczew Polska 10 km Apator Metrix S.A. opłacono on-line
68 58 Felton Beata Tczew Polska 10 km opłacono on-line
69 22 BRATEK ANDRZEJ BYDGOSZCZ Polska 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
70 20 Boryna-Złota Ola Gdańsk Polska 10 km LPP TEAM opłacono on-line
71 19 Boryna Jarek Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
72 133 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
73 101 Kłos Klaudiusz Skórcz Polska 10 km CHORS Running Team opłacono on-line
74 161 Okonek Kazimierz Gorzów Wlkp. Polska 10 km opłacono on-line
75 11 Banyś Bartek Tczew Polska 10 km opłacono on-line
76 215 Tarczyński Wojciech Tczew Polska 10 km opłacono on-line
77 181 Pysanets yevhen Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
78 138 Mamcarz Julia Rokitki Polska 10 km opłacono on-line
79 140 Mamcarz Maksym Rokitki Polska 10 km opłacono on-line
80 77 Hintzke Leszek Leśniewo Polska 10 km Przyjaciele w biegu opłacono on-line
81 81 Jaffke Jarosław Łebcz Polska 10 km Przyjaciele w biegu opłacono on-line
82 49 Drewa Tomasz Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
83 171 Pepliński Grzegorz Sztum Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
84 135 Makowska Danuta Jablonowo Pomorskie Polska 10 km ABiC JABŁONOWO POMORSKIE opłacono on-line
85 163 Opałka Jan Płońsk Polska 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
86 143 MARNIK Janusz Pasłęk Polska 10 km Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
87 99 Kida Arkadiusz Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
88 147 Michalak Jerzy Plonsk Polska 10 km KB im. P.Sękowskiego opłacono on-line
89 164 Ossowski Dariusz Koteże Polska 10 km opłacono on-line
90 88 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Polska 10 km Oracz z Kociewia opłacono on-line
91 Bieńkowski Dawid Malbork Polska 10 km First Malbork Team
92 80 Jabłoński Jakub Elbląg Polska 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
93 90 JASTRZĘBSKI Krzysztof Toruń Polska 10 km HAWKINS TU I TERAZ 1972 opłacono on-line
94 149 Michalak Marta Płońsk Polska 10 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono on-line
95 219 Tur Marcin Malbork Polska 10 km GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem opłacono on-line
96 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Niemcy 10 km Gmina Gardeja Biega
97 111 Krawczuk Andrzej Gdańsk Polska 10 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
98 148 Michalak Marek Tczew Polska 10 km opłacono on-line
99 92 JEZIERSKI TOMASZ TCZEW Polska 10 km opłacono on-line
100 145 mazerski bartosz sztum Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 16745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ