Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
1 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | MARSZ | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
Biegam Sobie | |||||||||
2 | Zalewski Waldemar | Władysławowo | BIEG | Biegam Sobie | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
3 | Wittbrodt Joanna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
4 | Kollek Lidia | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
5 | Konkel Edyta | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
6 | Buczkowska Agnieszka | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
7 | Mach Izabela | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
8 | Buczkowski Wojciech | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
9 | Buczkowski Damian | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
10 | Zielke Małgorzata | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
11 | Janowicz Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
12 | Konkel Andrzej | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo / ART | |||||||||
13 | Kobierzyński Paweł | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono | ||||
14 | Kollek Anna | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo / ART | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo/KP PSP | |||||||||
15 | Oreszke Jan | Karwia | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo/KP PSP | opłacono | ||||
Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo | |||||||||
16 | Gojke Dawid | Władysławowo | BIEG | Biegamy Razem Władysławowo/Solar Władysławowo | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
17 | Więcielewska Joanna | Gdynia | BIEG | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
Chałupy | |||||||||
18 | Dorobczyński Marek | Chałupy | BIEG | Chałupy | opłacono | ||||
Feniks | |||||||||
19 | Zasada Waldemar | Władysławowo | BIEG | Feniks | opłacono | ||||
GARAŻ NASIELSK | |||||||||
20 | Maluchnik Marek | Nasielsk | BIEG | GARAŻ NASIELSK | opłacono | ||||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
21 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | BIEG | Kaszëbë Łebcz | |||||
Koron Biega | |||||||||
22 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | BIEG | Koron Biega | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
23 | Borkowski Leszek | Grabianów | MARSZ | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
PADŁ NA RYJ TEAM | |||||||||
24 | Boza Beata | Gdynia | BIEG | PADŁ NA RYJ TEAM | opłacono | ||||
REBELS LEGION TEAM | |||||||||
25 | Dehling Aurelia | Władysławowo | BIEG | REBELS LEGION TEAM | opłacono | ||||
Rebels Legion Team | |||||||||
26 | Hewelt Mateusz | Puck | BIEG | Rebels Legion Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
27 | Adas Tadeusz | Puck | MARSZ | opłacono | |||||
28 | Zasada Liliana | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
29 | Mielczarek Agnieszka | Człuchów | BIEG | opłacono | |||||
30 | Hochschulz Anna Hochschulz | Wladyslawowo | MARSZ | ||||||
31 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | BIEG | opłacono | |||||
32 | Oreszke Alicja | Karwia | MARSZ | opłacono | |||||
33 | Zawadzka-Deręgowska Małgorzata | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
34 | Chudzik Beata | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
35 | Krasinska Jadwiga | Rodowo | MARSZ | ||||||
36 | Kałużna Anna | Sosnowiec | MARSZ | opłacono | |||||
37 | Stańczyk Sławomir | Stargard | BIEG | opłacono | |||||
38 | Herda Joanna | Bytom | MARSZ | opłacono | |||||
39 | Zelewska Dorota | Żelistrzewo | MARSZ | opłacono | |||||
40 | Zelewski Ireneusz | Żelistrzewo | MARSZ | opłacono | |||||
41 | Weiss-Miller Ewa | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
42 | Potrykus Urszula | Połchowo | MARSZ | opłacono | |||||
43 | Janusch Dawid | Połchowo | MARSZ | opłacono | |||||
44 | Janusch Malwina | Połchowo | MARSZ | opłacono | |||||
45 | Potrykus Anna | Połchowo | MARSZ | opłacono | |||||
46 | Potrykus Tomasz | Połchowo | MARSZ | opłacono | |||||
47 | Patalas Angelika | Chłapowo | BIEG | opłacono | |||||
48 | Bollin Wiesława | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
49 | Oberzig-Zasada Magdalena | Władysławowo | MARSZ | opłacono | |||||
50 | Holka Karolina | Kostkowo | BIEG | opłacono | |||||
51 | Lewińska Dominika | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
52 | Myślisz Łukasz | Władysławowo | BIEG | opłacono | |||||
gosia.sie.buja | |||||||||
53 | Grzębska-Buja Małgorzata | Władysławowo | BIEG | gosia.sie.buja | opłacono | ||||
nierzeszony | |||||||||
54 | Mielcarek Leszek | Bytom | BIEG | nierzeszony |
Wyświetleń: 6453