Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kirschke Katarzyna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
2 Kirschke Julia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
3 ZIEMBA Milena Zwola Gra Miejska
4 ZIEMBA Filip Zwola Gra Miejska
5 Kolasinska Małgorzata Łękno Gra Miejska
6 Nazimek Marianna Zaniemyśl Gra Miejska
7 Kolasinska Julia Łękno Gra Miejska
8 Kobielak Tymon Łękno Gra Miejska
9 Włodarczak Zofia Zaniemyśl Gra Miejska
10 Sikorska Ewelina Zwola Gra Miejska
11 Sikorska Oliwia Zwola Gra Miejska
12 Sarnowski Kamil Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
13 Sarnowska Olena Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
14 Badura Dominik Lubonieczek Gra Miejska
15 Badura Marceli Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
16 Badura Natalia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
17 Pankowska Hanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
18 Konopiński Michał Konopiński Zwola Gra Miejska
19 Konopińska Oliwia Zwola Gra Miejska
20 Konopiński Kuba Zwola Gra Miejska
21 Grabowska-Nadobnik Karolina Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
22 Nadobnik Tomasz Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
23 Jakubowska Zofia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
24 NAdobnik Adam Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
25 Nadobnik Katarzyna Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
26 Jakubowski Hubert Zaniemysl Gra Miejska
27 Walkowiak Marta Łękno Gra Miejska
28 Walkowiak Adam Łękno Gra Miejska
29 Walkowiak Piotr Łękno Gra Miejska
30 Piecuch Karolina POLWICA Gra Miejska
31 Piecuch Konrad POLWICA Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
32 Piecuch Olgierd POLWICA Gra Miejska
33 Piecuch Daniel Polwica Gra Miejska
34 Jankowiak Helena Środa Wlkp Gra Miejska
35 Grabowska Danuta Zaniemyśl Gra Miejska
36 Grabowski Witold Zaniemyśl Gra Miejska
37 Grabowski Tomasz Zaniemyśl Gra Miejska
38 Jankowiak Loon Środa Wlkp Gra Miejska
39 Zapalski Antoni Zaiemyśl Gra Miejska
40 Hibner Michał ŁĘKNO Gra Miejska
41 Hibner Agnieszka ŁĘKNO Gra Miejska
42 Hibner Jakub ŁĘKNO Gra Miejska
43 Sadyś Kamil Lubonieczek Gra Miejska
44 Pfeifer Patrycja Jeziory Małe Gra Miejska
45 Pfeifer Izabela Jeziory Małe Gra Miejska
46 Pfeifer Julia Jeziory Małe Gra Miejska
47 WOJTCZAK TYMON ZWOLA Gra Miejska
48 WOJTCZAK KRZYSZTOF ZWOLA Gra Miejska
49 Horowska Joanna Lubonieczek Gra Miejska
50 Horowski Filip Lubonieczek Gra Miejska
51 Horowski Rafał Lubonieczek Gra Miejska
52 Horowska Maja Lubonieczek Gra Miejska
53 Król Izabela Luboniec Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
54 Dąbrowska Matylda Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
55 Dąbrowska Antonina Zaniemyśl Gra Miejska
56 Kropaczewska Zuzanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
57 Kuchowicz Amelia Zaniemyśl Gra Miejska
58 Kujawa Wioletta Lubonieczek Gra Miejska
59 Kujawa Martyna Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
60 Kujawa Kornelia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
61 Kajdan Anna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
62 Gielniak Adrianna Łękno Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
63 Gmurczyk Zofia Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
64 Gmurczyk Anna Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
65 Gmurczyk Alicja Jeziora Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
66 Stefaniak Beata Zaniemyśl Gra Miejska
67 Stefaniak Maja Zaniemyśl Gra Miejska
68 Marciniak Aleksandra Łękno Gra Miejska
69 Boruta Małgorzata Lubonieczek Gra Miejska
70 Tłok Amelia Polwica Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
71 Kaczmarek Tymoteusz Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
72 Szulc Joanna Zaniemyśl Gra Miejska
73 Jaskólski Sebastian Zaniemyśl Gra Miejska
74 Jaskólska Aleksandra Zaniemyśl Gra Miejska
75 Gruszka Anna Zaniemyśl Gra Miejska
76 Roman Angelina Zaniemyśl Gra Miejska
77 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA JEZIORY MAŁE Gra Miejska
78 Wojciechowska Matylda Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
79 Wojciechowska Inka Jeziory Małe Gra Miejska
80 Morawski Maciej Lubonieczek Gra Miejska
81 Morawska Lilianna Lubonieczek Gra Miejska
82 Morawska Laura Lubonieczek Gra Miejska
83 Morawska Rozalia Lubonieczek Gra Miejska
84 Witkowska Aleksandra Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
85 Nowicka Karolina Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
86 Fertała Natalia Zaniemyśl Gra Miejska
87 Kołacki Mikołaj Zaniemyśl Gra Miejska
88 Kołacka Kamila Zaniemyśl Gra Miejska
89 Sowinski Jakub Zaniemyśl Gra Miejska
90 Pankowski Leon Zaniemyśl Gra Miejska
91 Gogojewicz Anna Zaniemyśl Gra Miejska
92 Gogojewicz Aleksander Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
93 Haberland Antek Majdany Gra Miejska
94 Niemir Mateusz Zwola Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
95 Witczak Iga Zaniemyśl Gra Miejska
96 Zapalska Alina Zaniemyśl Gra Miejska


Wyświetleń: 2886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ