Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Badura Dominik Lubonieczek Gra Miejska
2 Badura Marceli Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
3 Badura Natalia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
4 Boruta Małgorzata Lubonieczek Gra Miejska
5 Dąbrowska Antonina Zaniemyśl Gra Miejska
6 Dąbrowska Matylda Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
7 Fertała Natalia Zaniemyśl Gra Miejska
8 Gielniak Adrianna Łękno Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
9 Gmurczyk Alicja Jeziora Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
10 Gmurczyk Anna Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
11 Gmurczyk Zofia Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
12 Gogojewicz Aleksander Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
13 Gogojewicz Anna Zaniemyśl Gra Miejska
14 Grabowska Danuta Zaniemyśl Gra Miejska
15 Grabowska-Nadobnik Karolina Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
16 Grabowski Tomasz Zaniemyśl Gra Miejska
17 Grabowski Witold Zaniemyśl Gra Miejska
18 Gruszka Anna Zaniemyśl Gra Miejska
19 Haberland Antek Majdany Gra Miejska
20 Hibner Agnieszka ŁĘKNO Gra Miejska
21 Hibner Jakub ŁĘKNO Gra Miejska
22 Hibner Michał ŁĘKNO Gra Miejska
23 Horowska Joanna Lubonieczek Gra Miejska
24 Horowska Maja Lubonieczek Gra Miejska
25 Horowski Filip Lubonieczek Gra Miejska
26 Horowski Rafał Lubonieczek Gra Miejska
27 Jakubowska Zofia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
28 Jakubowski Hubert Zaniemysl Gra Miejska
29 Jankowiak Helena Środa Wlkp Gra Miejska
30 Jankowiak Loon Środa Wlkp Gra Miejska
31 Jaskólska Aleksandra Zaniemyśl Gra Miejska
32 Jaskólski Sebastian Zaniemyśl Gra Miejska
33 Kaczmarek Tymoteusz Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
34 Kajdan Anna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
35 Kirschke Julia Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
36 Kirschke Katarzyna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
37 Kobielak Tymon Łękno Gra Miejska
38 Kolasinska Julia Łękno Gra Miejska
39 Kolasinska Małgorzata Łękno Gra Miejska
40 Konopińska Oliwia Zwola Gra Miejska
41 Konopiński Kuba Zwola Gra Miejska
42 Konopiński Michał Konopiński Zwola Gra Miejska
43 Kołacka Kamila Zaniemyśl Gra Miejska
44 Kołacki Mikołaj Zaniemyśl Gra Miejska
45 Król Izabela Luboniec Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
46 Kropaczewska Zuzanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
47 Kuchowicz Amelia Zaniemyśl Gra Miejska
48 Kujawa Kornelia Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
49 Kujawa Martyna Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
50 Kujawa Wioletta Lubonieczek Gra Miejska
51 Marciniak Aleksandra Łękno Gra Miejska
52 Morawska Laura Lubonieczek Gra Miejska
53 Morawska Lilianna Lubonieczek Gra Miejska
54 Morawska Rozalia Lubonieczek Gra Miejska
55 Morawski Maciej Lubonieczek Gra Miejska
56 NAdobnik Adam Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
57 Nadobnik Katarzyna Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
58 Nadobnik Tomasz Zaniemysl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
59 Nazimek Marianna Zaniemyśl Gra Miejska
60 Niemir Mateusz Zwola Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
61 Nowicka Karolina Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
62 Pankowska Hanna Zaniemyśl Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
63 Pankowski Leon Zaniemyśl Gra Miejska
64 Pfeifer Izabela Jeziory Małe Gra Miejska
65 Pfeifer Julia Jeziory Małe Gra Miejska
66 Pfeifer Patrycja Jeziory Małe Gra Miejska
67 Piecuch Daniel Polwica Gra Miejska
68 Piecuch Karolina POLWICA Gra Miejska
69 Piecuch Konrad POLWICA Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
70 Piecuch Olgierd POLWICA Gra Miejska
71 Roman Angelina Zaniemyśl Gra Miejska
72 Sadyś Kamil Lubonieczek Gra Miejska
73 Sarnowska Olena Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
74 Sarnowski Kamil Lubonieczek Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
75 Sikorska Ewelina Zwola Gra Miejska
76 Sikorska Oliwia Zwola Gra Miejska
77 Sowinski Jakub Zaniemyśl Gra Miejska
78 Stefaniak Beata Zaniemyśl Gra Miejska
79 Stefaniak Maja Zaniemyśl Gra Miejska
80 Szulc Joanna Zaniemyśl Gra Miejska
81 Tłok Amelia Polwica Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
82 Walkowiak Adam Łękno Gra Miejska
83 Walkowiak Marta Łękno Gra Miejska
84 Walkowiak Piotr Łękno Gra Miejska
85 Witczak Iga Zaniemyśl Gra Miejska
86 Witkowska Aleksandra Jeziory Wielkie Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
87 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA JEZIORY MAŁE Gra Miejska
88 Wojciechowska Inka Jeziory Małe Gra Miejska
89 Wojciechowska Matylda Jeziory Małe Gra Miejska Szkoła Podstawowa w Zaniemyślu
90 WOJTCZAK KRZYSZTOF ZWOLA Gra Miejska
91 WOJTCZAK TYMON ZWOLA Gra Miejska
92 Włodarczak Zofia Zaniemyśl Gra Miejska
93 Zapalska Alina Zaniemyśl Gra Miejska
94 Zapalski Antoni Zaiemyśl Gra Miejska
95 ZIEMBA Filip Zwola Gra Miejska
96 ZIEMBA Milena Zwola Gra Miejska


Wyświetleń: 2885

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ