ZASADY UCZESTNICTWA
1. W „VII Siedleckim Biegu Prawie Górskim” może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania imprezy ukończyła 18 lat.
2. Uwaga! Limit uczestników „VI Siedleckiego Biegu prawie Górskiego” wynosi 200 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wyczerpania się limitu zgłoszeń.
3. Wszyscy zawodnicy startujący w Biegu muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów, które będzie się mieścić na terenie Rezerwatu w bezpośredniej okolicy STARTU i METY zawodów.
4. Biuro zawodów otwarte 17 października 2020 ( sobota ) - w godz. 9:00-11:00 - namiot
5. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem w celu weryfikacji wieku i danych osobowych zawodników.
6. Warunkiem dopuszczenia zawodnika do biegu będzie własnoręcznie podpisane oświadczenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu oraz deklaracji Covid-19, które będzie dostępne w Biurze Zawodów.
7. Decyzje obsługi medycznej zawodów, co do kontynuowania biegu są ostateczne i niezmienne.
8. Pakiety startowe można odbierać wyłącznie w dniu zawodów w godzinach 8.00-11:00 17
października 2020 roku.
9. Każda osoba, która zapisze się i dokonana opłaty (liczy się dzień wpłynięcia przelewu na konto) do dnia 12 października 2020 r. otrzyma numer startowy (Numer startowy do odbioru w biurze zawodów).

Wyświetleń: 8763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ