10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kosieradzki Łukasz Siedlce 10km MKS Pogoń Siedlce opłacono
2 Aleksiuk Marcin SIEDLCE 10km opłacono
3 Antczak Kacper Siedlce 10km opłacono
4 Araszkiewicz Tomasz Siedlce 10km SP NR 8 SIEDLCE opłacono
5 Baczynska Aneta Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
6 Baczyński Robert Siedlce 10km opłacono
7 Banaszewski Adrian Siedlce 10km opłacono
8 Bańkowski Arkadiusz Siedlce 10km
9 Baranowska Mariola Międzyrzec podlaski 10km MKS Żak Biala Podlaska opłacono
10 Baranowska-Kuźma Monika siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
11 Bartosiewicz Jola siedlce 10km Hot team opłacono
12 Biernacka Agnieszka Siedlce 10km opłacono
13 Biernat Katarzyna Siedlce 10km opłacono
14 Bobryk Magdalena Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
15 Boruta Jarosław Siedlce 10km Melepeta Team opłacono
16 Buńko Tobiasz Siedlce 10km 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce opłacono
17 Cabaj Krzysztof Domanice 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
18 Cabaj Rafał Mrozy 10km Biegusiem.pl opłacono
19 Cabaj Tomasz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
20 Cegiełka Rafał siedlce 10km opłacono
21 Cegiełkowski Dariusz Siedlce 10km Zbucki Ruch opłacono
22 Chacińska Anna Siedlce 10km G4 opłacono
23 Chaciński Michał Siedlce 10km opłacono
24 Chajewski Krzysztof Siedlce 10km opłacono
25 Chojecki Paweł Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
26 Choma Grażyna Skrzeszew E 10km Pędzące Leniwce opłacono
27 Choma Marek Skrzeszew E 10km Pędzące Leniwce opłacono
28 Chromiński Andrzej Dziewule 10km Zbucki Ruch opłacono
29 Ciuk Mariusz Grabianów 10km Yulo Run Ream Siedlce opłacono
30 Czechowicz Grzesiek Siedlce 10km Triathlon Siedlce Club, G4 opłacono
31 Czyżewski Szymon Siedlce 10km 1LO PRUS Siedlce opłacono
32 Czyżkowski Paweł Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak opłacono
33 Dąbrowska Aneta Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
34 Dąbrowska Beata Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
35 Dąbrowski Mariusz Skórzec 10km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
36 Danielak Marzena Kotuń 10km KAPS opłacono
37 Duda Sebastian Siedlce 10km opłacono
38 Dunajko Łukasz Puczyce 10km opłacono
39 Dziekanowski Wojciech SIEDLCE 10km opłacono
40 Dziewulski Robert Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
41 Gajowniczek Magdalena Siedlce 10km opłacono
42 Gawłowicz Robert Łuków 10km Dzikie Borsuki opłacono
43 Gierasimiuk Michał Węgrów 10km Szkolni biegacze opłacono
44 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa 10km K.A.Parkrun Skórzec &Zbucki Ruch opłacono
45 Górska Angelika Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
46 Górski Łukasz Siedlce 10km opłacono
47 Hapunowicz Tomasz Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
48 Hejza Jakub Siedlce 10km opłacono
49 Hołubiec Paweł Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
50 Iwiński Lech Siedlce 10km opłacono
51 Jagodziński Piotr Węgrów 10km Aktywni Węgrów opłacono
52 Jastrzębska Barbara Siedlce 10km
53 Jastrzębska Eliza Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
54 Jastrzębski Paweł Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
55 Józefiak Jakub Legionowo 10km Józefaki opłacono
56 Jóźwiak Krzysztof Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
57 Kalicka Anna Siedlce 10km opłacono
58 Kander Leszek Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
59 Kania Arkadiusz Siedlce 10km opłacono
60 Kędziora Monika Łuków 10km Crossfit Łuków opłacono
61 Kisiel Jarek Siedlce 10km opłacono
62 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 10km opłacono
63 Koć Karol Siedlce 10km opłacono
64 Kodzis Lesław Siedlce 10km opłacono
65 Kokoszka Wojciech Siedlce 10km Slow Jogging Siedlce opłacono
66 Komar Małgorzata Siedlce 10km CFS opłacono
67 Komar Monika Siedlce 10km G4 opłacono
68 KOMOR Bogdan Siedlce 10km opłacono
69 Kosiorek Adam Mokobody 10km BSaC Mokobody opłacono
70 Kozioł Radosław Łuzki 10km opłacono
71 Krasuski Mirosław Siedlce 10km opłacono
72 KRUPA JAROSŁAW MOKOBODY 10km Bsac Mokobody opłacono
73 Krupa Wojciech Mokobody 10km opłacono
74 Krypski Bartosz Siedlce 10km G4 opłacono
75 Kubak Wojciech Zbuczyn 10km Zbucki Ruch opłacono
76 Kudelski Adam Podnieśno 10km OSP Podnieśno opłacono
77 Kukla Mańka Siedlce 10km G4 opłacono
78 Kulik Paweł Siedlce 10km leniwce.pl opłacono
79 Kupiec Beata Stary Młyn 10km opłacono
80 Kuźma Dorota Skórzec 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
81 Kuźma Krzysiek Skórzec 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
82 Kuźma Maciej siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
83 Lipiński Łukasz Wola Suchożebrska 10km ALL Dance opłacono
84 Litwiński Robert Siedlce 10km opłacono
85 Malinowski Tomasz Przywory Duże 10km
86 Marciniuk Agata SIEDLCE 10km opłacono
87 Marciniuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
88 Markowski Jarosław Siedlce 10km opłacono
89 Mątewka Przemysław Siedlce 10km opłacono
90 Mazurek Ilona Golice 10km Golice Team opłacono
91 Małecki Kamil Siedlce 10km opłacono
92 Michalak Michał Mińsk Mazowiecki 10km MKB Dreptak opłacono
93 Michaluk Damian Łosice 10km SHA-LE-NI opłacono
94 Mierzejewski Piotr Siedlce 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
95 Mikiciuk Dariusz Siedlce 10km opłacono
96 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn 10km Yulo Run Team Siedlce opłacono
97 Mirosz Robert Siedlce 10km opłacono
98 Misiak Mariusz Siedlce 10km opłacono
99 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów 10km Aktywni Węgrów / Devi Himal Team opłacono
100 Myszkiewicz Maciej Siedlce 10km opłacono


Wyświetleń: 15952

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ