Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danielak Marzena | Kotuń | Polska | 10km | KAPS | opłacono |
2 | Czyżkowski Paweł | Mińsk Mazowiecki | Polska | 10km | MKB Dreptak | opłacono |
3 | Łupiński Daniel | STARE OPOLE | Polska | 10km | Triathlon Siedlce Club | opłacono |
4 | Newel Adam | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
5 | Baczyński Robert | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
6 | Baczynska Aneta | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
7 | Szot Maria | Ujazd | Polska | 10km | opłacono | |
8 | Soćko Konrad | Grabianów | Polska | NW 5km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono |
9 | Dziewulski Robert | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
10 | Buńko Tobiasz | Siedlce | Polska | 10km | 1 Brygada Pancerna DAS Siedlce | opłacono |
11 | Rozczypała Karol | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
12 | Wysocka Magdalena | SKÓRZEC | Polska | NW 5km | opłacono | |
13 | Solnica Alicja | Cisie-Zagrudzie | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
14 | Jastrzębska Eliza | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
15 | Araszkiewicz Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | SP NR 8 SIEDLCE | opłacono |
16 | Jastrzębski Paweł | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
17 | Soszyński Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
18 | Kisiel Jarek | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
19 | Kalinowski Tomasz | Siedlce | Polska | NW 5km | opłacono | |
20 | Szachnowski Ireneusz | Siedlce | Polska | 10km | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | opłacono |
21 | Szysz Alina | Siedlce | Polska | 10km | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono |
22 | Warowny Robert | Łuków | Polska | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono |
23 | Baranowska Mariola | Międzyrzec podlaski | Polska | 10km | MKS Żak Biala Podlaska | opłacono |
24 | Szyszkowski Piotr | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
25 | Skolimowski Adam | Żabokliki | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
26 | Józefiak Jakub | Legionowo | Polska | 10km | Józefaki | opłacono |
27 | Yakubovich Emiliya | Legionowo | Polska | 10km | Józefaki | opłacono |
28 | KOMOR Bogdan | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
29 | Zabczynska- Komor Anita | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
30 | Dąbrowska Aneta | Skórzec | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
31 | Dąbrowski Mariusz | Skórzec | Polska | 10km | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono |
32 | Czyżewski Szymon | Siedlce | Polska | 10km | 1LO PRUS Siedlce | opłacono |
33 | Zelent Arkadiusz | Grabianów | Polska | 10km | opłacono | |
34 | Sobiczewski Piotr | SIedlce | Polska | 10km | Triathlon Siedlce Klub | opłacono |
35 | Pastor Kamil | Siedlce | Polska | 10km | Wirtualna Polska | opłacono |
36 | Stańczuk leszek | Chodów | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
37 | Mikiciuk Dariusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
38 | Kmiecik Arkadiusz | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
39 | Koć Karol | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
40 | Kodzis Lesław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
41 | Radzikowska Martyna | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
42 | Kania Arkadiusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
43 | Włodarczyk Joanna | Żelechów | Polska | NW 5km | Żelechów Team | opłacono |
44 | Powałka Michał | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
45 | Krasuski Mirosław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
46 | Bartosiewicz Jola | siedlce | Polska | 10km | Hot team | opłacono |
47 | Radzikowski Krzysztof | siedlce | Polska | 10km | Hot team | opłacono |
48 | Mikołajczuk Grzegorz | Zbuczyn | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
49 | Chromiński Andrzej | Dziewule | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
50 | Chybowska Aneta | ŁUKÓW | Polska | NW 5km | Dzikie Borsuki | opłacono |
51 | Mirosz Robert | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
52 | Posiadała Arkadiusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
53 | Ciuk Mariusz | Grabianów | Polska | 10km | Yulo Run Ream Siedlce | opłacono |
54 | Marciniuk Dariusz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
55 | Małecki Kamil | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
56 | Cabaj Tomasz | Siedlce | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
57 | Mazurczak Jakub | Chodów | Polska | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono |
58 | Zagalska Aldona | SIEDLCE | Polska | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono |
59 | Mazurczak Grażyna | Chodów | Polska | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono |
60 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
61 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | NW 5km | NoWi Siedlce | opłacono |
62 | Prekurat Marzena | Siedlce | Polska | NW 5km | NoWi SIEDLCE | opłacono |
63 | Selwanowicz Aleksander | siedlce | Polska | 10km | G4 | opłacono |
64 | Mierzejewski Piotr | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
65 | WYSOKIŃSKA ELA | ŁUKÓW | Polska | NW 5km | Dzikie Borsuki | opłacono |
66 | WĘGŁOWSKI WITOLD | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
67 | Szczepanik Paweł | Węgów | Polska | 10km | Szkolni biegacze | opłacono |
68 | Dziekanowski Wojciech | SIEDLCE | Polska | 10km | opłacono | |
69 | Cabaj Rafał | Mrozy | Polska | 10km | Biegusiem.pl | opłacono |
70 | Tarasiuk Bartek | Zamienie | Polska | 10km | opłacono | |
71 | Górski Łukasz | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
72 | Tarasiuk Lukasz | Mrozy | Polska | 10km | opłacono | |
73 | Ochnio Andrzej | Łuków | Polska | 10km | opłacono | |
74 | Zajko Barbara | Terespol | Polska | 10km | KB Szuracz Terespol | opłacono |
75 | Witkowski Michał | Warszawa | Polska | 10km | OtoLandia | opłacono |
76 | Urban Andrzej | Stok Lacki | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
77 | Wysokiński Marcin | Łuków | Polska | 10km | Dzikie Borsuki | opłacono |
78 | Zdanowski Grzegorz | Warszawa | Polska | 10km | opłacono | |
79 | Banaszewski Adrian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
80 | Kosieradzki Łukasz | Siedlce | Polska | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
81 | Wiśniewska Agnieszka | Siedlce | Polska | 10km | MELEPETA Team | opłacono |
82 | Kędziora Monika | Łuków | Polska | 10km | Crossfit Łuków | opłacono |
83 | Kozioł Radosław | Łuzki | Polska | 10km | opłacono | |
84 | Dunajko Łukasz | Puczyce | Polska | 10km | opłacono | |
85 | Remiszewski Damian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
86 | Remiszewski Stanisław | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
87 | Teca Sebastian | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
88 | Boruta Jarosław | Siedlce | Polska | 10km | Melepeta Team | opłacono |
89 | Borkowski Dariusz | SIEDLCE | Polska | NW 5km | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono |
90 | Antczak Kacper | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
91 | KRUPA JAROSŁAW | MOKOBODY | Polska | 10km | Bsac Mokobody | opłacono |
92 | Rzyszkiewicz Tomasz | Sokołów Podlaski | Polska | 10km | Pędzące Leniwce | opłacono |
93 | Jagodziński Piotr | Węgrów | Polska | 10km | Aktywni Węgrów | opłacono |
94 | Gierasimiuk Michał | Węgrów | Polska | 10km | Szkolni biegacze | opłacono |
95 | Stasiuk Wiktoria | Siedlce | Polska | 10km | MKS Pogoń Siedlce | opłacono |
96 | Pytel Waldek | Siedlce | Polska | 10km | Yulo Run Team Siedlce | opłacono |
97 | Pałka Magdalena | Urszulin | Polska | 10km | opłacono | |
98 | Aleksiuk Marcin | SIEDLCE | Polska | 10km | opłacono | |
99 | Wrzosek Iwona | Siedlce | Polska | 10km | opłacono | |
100 | Kubak Wojciech | Zbuczyn | Polska | 10km | Zbucki Ruch | opłacono |
Wyświetleń: 19203