HangoveRUN 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Witkowski Filip Banino 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
2 Czerski Krzysztof Chłapowo 2021 m / formuła hybrydowa
3 Olejarczyk Piotr Elbląg 2021 m / formuła hybrydowa
4 Mirek Emilia Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa
5 Czechowska Magdalena Gdansk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
6 Michalski Krzysztof Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
7 Roelle Radosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
8 Chojnowski Tomasz Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
9 Gutkowski Daniel Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa KB Lech Rypin
10 Radecka Ilona Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
11 Witkowski Jarosław Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa RMDC opłacono BM
12 Surmacewicz Ula Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa
13 Czechowski Marcin Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
14 Tysarczyk Zosia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
15 Budziarek Adam Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa #BBKTS opłacono
16 Langner Damian Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
17 Sochacka Natalia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
18 Arendt Agnieszka Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Żarta Wataha opłacono BM
19 Kmera Rafał Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa Ph bysewo opłacono
20 Bystra Julia Gdańsk 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
21 Boza Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa PADŁ NA RYJ TEAM
22 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
23 Banach Mateusz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
24 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa
25 Dąbrowska Anna Maria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Adekada opłacono BM
26 Kluge Wiktoria Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Różowe Tygryski
27 Wasilewski Marcin Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
28 Piotrowski Marek Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
29 Bartsch Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team
30 GŁOWATY MARIUSZ Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
31 Głowaty Miłosz Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
32 Kosiorek Aleksandra Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono
33 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
34 Gruszka Beata Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto
35 Majchrzak Adriana Gdynia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
36 Gazurek Aleksandra Katowice 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
37 Żuchowska Paulina Krotoszyny 2021 m / formuła hybrydowa AZS UMK TORUŃ
38 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie 2021 m / formuła hybrydowa Tysar
39 Markowicz Paulina Malbork 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
40 JALOWSKI Jarosław Opole 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
41 Żuber Małgorzata Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
42 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański 2021 m / formuła hybrydowa BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
43 Sułek Karolina Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono
44 Woss Kasia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Wojowniczki Trójmiasto opłacono BM
45 Dettlaff Kamil Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
46 Pociask Krzysztof Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
47 Puckowska - Pociask Ilona Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Kontener Formy opłacono BM
48 Dybowski Mateusz Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
49 Cze-ga Sylwia Rumia 2021 m / formuła hybrydowa Komando Flaki opłacono BM
50 Januszewski Szymon Rumia 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM
51 Wojtanis Magdalena Toruń 2021 m / formuła hybrydowa opłacono BM


Wyświetleń: 2738

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ