Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Jesionowska Joanna Jesionowska | Szczytno | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | #BBKTS | opłacono BM | ||||
2 | Zawieja Dorota Zawieja | Chełmża | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | #BBKTS | opłacono BM | ||||
3 | Małek Marta | Cygany | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | #BBKTS | opłacono BM | ||||
4 | Rasińska Ewelina | Berlin | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | #BBKTS | opłacono BM | ||||
BBKTS | |||||||||
5 | Twardak Alicja | Pruchna | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | BBKTS | opłacono BM | ||||
6 | Graczykowska Anna | Inowroclaw | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | BBKTS | opłacono BM | ||||
Bez klubu | |||||||||
7 | Błaut Agata | Borowe | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Bez klubu | opłacono BM | ||||
Biegam U KOLESI | |||||||||
8 | Kopaczel Paweł | Rybno | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Biegam U KOLESI | opłacono BM | ||||
Biegiem Radom | |||||||||
9 | Pacyna Piotr | Lisów | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Biegiem Radom | opłacono BM | ||||
Bielawska Akademia Biegania | |||||||||
10 | Sikorska Marcelina | Bielawa | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Bielawska Akademia Biegania | opłacono BM | ||||
11 | Styrcz Małgorzata | Bielawa | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Bielawska Akademia Biegania | opłacono BM | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
12 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM | ||||
GPSK | |||||||||
13 | Chraniuk Martyna | Ostróda | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | GPSK | opłacono BM | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
14 | Steckiewicz Iwona | Rypin | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | KB Lech Rypin | opłacono BM | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
15 | Sierak Małgorzata | Korpele | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono BM | ||||
16 | Soliwoda Iwona | Nowe Gizewo 85 | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono BM | ||||
M.O.P.Karlusy | |||||||||
17 | Pawlyta Daniel | Czerwionka | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | M.O.P.Karlusy | opłacono BM | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
18 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM | ||||
Run Babys | |||||||||
19 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Run Babys | opłacono BM | ||||
20 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Run Babys | opłacono BM | ||||
WDM | |||||||||
21 | Walory Dominika | Rzeszynek | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | WDM | opłacono BM | ||||
Wataha łączy nas bieganie | |||||||||
22 | Tomaszewska Mariola | Warszawa | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Wataha łączy nas bieganie | opłacono BM | ||||
Wieczorne Bieganie w Szczecinie | |||||||||
23 | Tabas Anna | Szczecin | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
24 | Drożdżal Olga | Poznań | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
25 | Momot Bogusław | Łowce | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
26 | Pogorzelski Kamil | Białystok | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
27 | Możdżeń Joanna | Chełmża | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
28 | Kalinowska Agnieszka | Tolkmicko | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
29 | Podlewska Karolina | Katowice | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
30 | Siedlecka Angelika | Starogard Gdański | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
31 | Machnik Aleksandra | Chorzów | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
32 | Lichnerowicz Iwona | Rudka | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
33 | Walkowiak Judyta | Rogoźno | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
34 | Abraham Dorota | Rogoźno | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
35 | Rajtar Katarzyna | Kraków | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
36 | Wolski Igor | Smardzewo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
37 | Wolska Joanna Wolska | Smardzewo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
38 | Kura Katarzyna | Trzyciąż | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
39 | Tarnowska Kamila | Rąbień | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
40 | Puchowska Krystyna | Cegłów | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
41 | Wojtyca Anna | Kraków | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
42 | Kaczyńska Karolina | Zieleniec Mały | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
43 | Makowska Hanna | Świętochłowice | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
44 | Dybikowski Jarosław | Pobiedziska | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
45 | Żarnowska Dominika | Popowo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
46 | Dybikowska Beata | Pobiedziska | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
47 | Kujawiak Bartłomiej | Sierpow | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
48 | Blaszyńska Jolanta | Bielsko-Biała | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
49 | Pasieka Aga Pasieka | Ustrobna | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
50 | Pocheć Mariola | SKARŻYSKO KAMIENNA | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
51 | Dynek Agata | Pruszków | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
52 | Szczepaniak Ewa | Kawcze | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
53 | Rudzewicz Mariusz | Świnoujście | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
54 | Zdyb Joanna | Wrocław | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
55 | Jeszke-Skrzypa Natalia | Szczecin | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
56 | Steckiewicz Edmund | Rypin | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
57 | Sosnowska Klaudia | Warszawa | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
58 | Redziak Iza | Sosnowiec | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
59 | Skorek Barbara | Grudziądz | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
60 | Skorek Joanna | Grudziadz | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
61 | Bala Dariusz | Lutówko | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
62 | Bala Joanna | Lutówko | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
63 | Binkowska Agnieszka | Gdańsk | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
64 | Zych Sylwia | Dąbrowa Górnicza | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
65 | Spocińska Anita | Poznań | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
66 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
67 | Lotze Bernadeta | Ziębice | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
68 | Wąsik Marcin | Chełmża | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
69 | Podleśny Paweł | Bieruń | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
70 | Ziółkowska Ewa | Choceń | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
71 | Wojnar Oksana | Kędzierzyn-Koźle | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
72 | Urbańska Magdalena | Urbanska | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
73 | Sobiecka Joanna | Grudziądz | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
74 | Karas AGNIESZKA | hull | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
75 | Lipińska Anna | Wytrebowice | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
76 | Cłapka Urszula | Ruda Śląska | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
77 | Walecka Anita | Pultusk | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
78 | LEWANDOWSKA JOANNA LEWANDOWSKA | Piła | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
79 | Muszyński Adrian | Włocławek | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
80 | Kozubal Weronika | Śląskowo | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
81 | Zvizda Oksana | Wielkopolska | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
82 | Pawłowska Joanna | Łódź | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
83 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
84 | Jas Izabela | Römerberg | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
85 | Dukat Sylwia | Wrocław | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
86 | Szultka Magdalena | Chojnice | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | opłacono BM | |||||
87 | Wąsik Biegam Bo Kocham Ten Stan | Chełmża | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | limit osiągnięty | |||||
wolny strzelec | |||||||||
88 | Wójtowicz Bartłomiej | Tarnów | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | wolny strzelec | opłacono BM | ||||
Ślęzak Team | |||||||||
89 | Kisicka Marta | Czerniec | Pełen pakiet 25-26.12.2020 | Ślęzak Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 8889