Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
2 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
3 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
4 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
5 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
6 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
7 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
8 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
9 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
10 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
11 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
12 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
13 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
14 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
15 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
16 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
17 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
18 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
19 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
20 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
21 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
22 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
23 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
24 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
25 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
26 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
27 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
28 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
29 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
30 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
31 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
32 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
33 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
34 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
35 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
36 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
37 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
38 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
39 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
40 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
41 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
42 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
43 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
44 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano
45 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
46 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
47 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
48 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
49 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
50 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
51 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
52 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
53 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
54 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
55 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
56 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
57 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
58 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
59 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano


Wyświetleń: 5175

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ