Impreza została odwołana

Zakaz oranizacji imprez sportowych zgodnie z rozporządzeniem RM
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 WĄSICKI JACEK SŁUPSK TP25 STOPA Słupsk odwołano
2 Karkut Dariusz MIASTKO TP25 MTS HAMER odwołano
3 Ciszkiewicz Tomasz gdansk TP25 brak odwołano
4 Ciszkiewicz Martyna gdansk TP25 brak odwołano
5 Leśniowski Mariusz Gdańsk TP25 Miętka faja odwołano
6 Baberowska Jolanta Gdańsk TP25 odwołano
7 Baberowski Marek gdańsk TP25 odwołano
8 Baberowska Alicja gdańsk TP25 odwołano
9 Baberowska Joanna Gdańsk TP25 odwołano
10 Nejman Robert Miastko TP25 Robale odwołano
11 Nejman Monika Miastko TP25 Robale odwołano
12 Wojtalik Adrian Słupsk TP25 Summit odwołano
13 Skorupski Robert Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
14 Gorzkowski Paweł Słupsk TP25 STOPA Słupsk odwołano
15 Szopiński Tomasz Nacmierz TP25 Kb Bryza Postomino odwołano
16 Masztalerz Agata KOŁOBRZEG TP25 Ptysie na Trasie odwołano
17 Jochemczyk Marek Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
18 Masztalerz-Jochemczyk Jerzy Kołobrzeg TP25 Ptysie na Trasie odwołano
19 Stankiewicz Stefan Pasieka TP25 odwołano
20 Kołodziejczyk Danuta Biesowice TP25 odwołano
21 GRABOWSKI Krzysztof Mrzeżyno TP25 ROBAL odwołano
22 Przezdziecki Daniel Przezdziecki Mrzezyno TP25 odwołano
23 Olesiński Bartosz Gdańsk TP25 odwołano
24 Kaczmarek Stanisław Sękowo TP25 Szach Sękowo odwołano
25 Mazurek Sebastian Szczypkowice TP25 odwołano
26 MAZUREK MARCIN MAZUREK KĘPICE TP25 odwołano
27 Wesołowska Jolanta Szczecin TP25 odwołano
28 Czyż Piotr Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
29 Czyż Rafał Gdańsk TP25 Czyżyki odwołano
30 Gostomczyk Krzysztof Lipnica TP25 Biegacz z mapą odwołano
31 NOWACKI Zbigniew Bolesławice TP25 odwołano
32 NOWACKI Kamil Bolesławice TP25 odwołano
33 Kosicka Iwona Słupsk TP25 Stopa Słupsk odwołano
34 Kosicki Tomasz Słupsk TP25 odwołano
35 kamiński jarosław starogard gdański TP25 zygzak odwołano
36 Kamińska Anna Starogard gdański TP25 zygzak odwołano
37 Błajet Jacek Sopot TP25 odwołano
38 Sienkiewicz Władsław Gdynia TP50 odwołano
39 Michalak Krzysztof Człuchów TP50 Łaziki i Szwędacze odwołano
40 Sontowski Marcin Gdańsk TP50 Morenka Team odwołano
41 Żak Krzysztof Wrocław TP50 odwołano
42 Gradek Monika Człuchów TP50 Łaziki i szwędacze odwołano
43 Welz Dominika Gdańsk TP50 WATAHA / Morenka Team odwołano
44 Pruszkowski Paweł Kraśnik TP50 odwołano
45 Hołowienko Adrian Gdańsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
46 Socha Tomasz Słupsk TP50 Brzeszczotem po jajach odwołano
47 Jankowiak Paweł Paproć TP50 Chyże BnO & Z mapą odwołano
48 Harasim Tomasz Słupsk TP50 Jw 1872 odwołano
49 Duszak Arkadiusz Brwinów TP50 2PU odwołano
50 Duszak Dorota Brwinów TP50 2PU odwołano
51 Gąsiorek Tomasz Gorzów Wielkopolski TP50 Speleoklub GAWRA odwołano
52 Gokiert-Skrentna Justyna Złotów TP50 odwołano
53 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk TP50 KB Legionowo odwołano
54 Grodecki Łukasz Gdańsk TP50 Cobra Rajd Team odwołano
55 Paluchowski Tomasz Głuchołazy TP50 odwołano
56 Bowszys Maciej Dorotowo TP50 Odciski i pęcherze odwołano
57 Stelmach Ferdynand Olsztyn TP50 Odciski i Pęcherze odwołano
58 Wesolowski Stefan Kolobrzeg TR120 Kolo Brzegu odwołano
59 Szot Tomasz Gdańsk TR120 Harpagan/GR3Miasto odwołano
60 Walentowski Radosław Skierniewice TR120 odwołano
61 Furman Tomasz Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
62 Wąchnicki Marcin Słupsk TR120 odwołano
63 Bogucki Grzegorz Borkowo TR120 SETA I GALARETA odwołano
64 NOWACKA ELŻBIETA KOSZALIN TR120 Roweria /Nietoperze Koszalin odwołano
65 Kot Adam Gdańsk TR120 odwołano
66 Lewosz Krzysztof Banino TR120 Sztywny Klekot odwołano
67 Waleńczak Tomasz Gdynia TR120 odwołano
68 Paszkowski Wojtek Gdynia TR120 odwołano
69 Truszkowska Kamila Gdańsk TR120 odwołano
70 Jank Marcin Gdynia TR120 ZKOMPASEM.PL odwołano
71 Lipiński Tomasz Słupsk TR120 odwołano
72 Bober Bartłomiej Gdynia TR120 Harpagan odwołano
73 Brudło Paweł Warszawa TR120 KTE Tramp odwołano
74 Sadowski Marek Czaple TR120 Uczeń Kaszubskiego Szamana odwołano
75 Świetlik Krzysztof Słupsk TR120 Troll Team odwołano
76 Papis Leszek Słupsk TR120 Troll Team odwołano
77 Śmieja Daniel Szczecin TR120 odwołano
78 Makowiec Sławomir Gdańsk TR120 odwołano
79 Cecuła Krzysztof Swarzędz TR120 odwołano
80 Gałaguz Jacek Gałaguz Koszalin TR120 Maturzyści Koszalin odwołano
81 Formela Krzysztof Rokitnica TR120 odwołano
82 Liszka Grzegorz Tychy TR120 Trezado BikeTires.pl odwołano
83 Dargacz Waldemar Niestępowo TR120 Żukowo odwołano
84 Dziamara Jaroslaw Przechlewo TR120 odwołano
85 Łosiewicz Mariusz Bojano TR120 Morenka Team odwołano
86 Żanecki Tadeusz Pruszcz Gdański TR120 odwołano
87 Kowal Zbigniew Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
88 Piątkowski Zbigniew Gdańsk TR120 odwołano
89 Mazurek Piotr Straszyn TR120 odwołano
90 Ciesielski Witold Gdańsk TR120 odwołano
91 Sadowski Paweł Słupsk TR120 STOPA Słupsk odwołano
92 Luks Krzysztof Gdańsk TR120 odwołano
93 Hołdakowski Wojciech Warszawa TR120 odwołano
94 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn TR120 odwołano


Wyświetleń: 5120

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ