Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5 km 49 Baza Lotnicza
2 Marcinek Rafał Wrocław 5 km opłacono
3 Napiórkowska-Łuczak Anna Włocławek 5 km opłacono
4 Maluchnik Marek Nasielsk 5 km GARAŻ Nasielsk opłacono
5 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km opłacono
6 Prokopowicz Wojciech Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
7 Bińczarska Monika Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
8 Seroczyńska Ewa Włocławek 5 km opłacono
9 Ruczewski Paweł Włocławek 5 km opłacono
10 JÓŹWIAK MARIANNA WŁOCŁAWEK 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
11 Skalski Piotr Włocławek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
12 Bukowicki Przemysław Koło 5 km LRC opłacono
13 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna Włocławek 5 km ANWILTEAM opłacono
14 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
15 Tomaszewska Zofia Włocławek 5 km opłacono
16 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
17 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
18 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
19 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 5 km opłacono
20 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
21 Stężewska Małgorzata Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
22 BAZELA HENRYKA Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
23 ROSIŃSKA WIESŁAWA KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
24 Zaremba Wiktoria Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
25 Skibiński Adam Lubień Kujawski 5 km opłacono
26 Smoczynska Agnieszka Wloclawek 5 km
27 Ryniec Kamila Kruszyn 5 km opłacono
28 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa 5 km
29 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
30 Łuczak Krystian Włocławek 5 km ZSK Długosz opłacono
31 Włodarczyk Monika Włocławek 5 km ZSK Długosz opłacono
32 Wiśniewski Jacek Lubień Kujawski 5 km ZSK Długosz
33 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
34 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
35 Jeziórski Zbigniew Kamionki koło Płocka 5 km
36 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
37 ziemniewicz tomasz urszulewo 5 km ZSK Długosz opłacono
38 Dopierala Agnieszka Dopierala Wloclawek 5 km ZSK Długosz opłacono
39 pawlak-molewska Agata Lubien Kujawski 5 km opłacono
40 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 5 km
41 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km WKB Maratończyk
42 KACPRZYK MAKSYMILJAN Włocławek 5 km opłacono
43 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
44 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
45 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
46 Kołucki Stefan Warszawa 5 km NIW-CRSO opłacono
47 Żółtowski Mariusz PŁOCK 5 km opłacono
48 Knuth Andrzej Włocławek 5 km opłacono
49 Drożdżewski Janusz Włocławek 5 km opłacono
50 Stolarska Danuta Włocławek 5 km SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK opłacono
51 Grudziński Maciej Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
52 Brylski Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
53 Galczak Karolina Włocławek 5 km opłacono
54 Leśniewski Sławomir Włocławek 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono
55 Tomasik Grzegorz Włocławek 5 km Bilno opłacono
56 Wiśniewska Anna Wiśniewska Lipno 5 km opłacono
57 Ryniecki Mikołaj Kowal 5 km opłacono
58 Daroszewska Krystyna Włocławek 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
59 Jarzęcki Sławomir Jarzęcki Brześć Kujawski 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
60 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
61 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina opłacono
62 Gawrysiak Jakub Włocławek 5 km
63 Pierzyna Robert Wloclawek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
64 Sobczak Grzegorz Włocławek 5 km
65 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 5 km niezrzeszony opłacono
66 Sieczka Paweł Włocławek 5 km opłacono
67 Graumann Krystian Chodecz 5 km opłacono
68 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
69 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
70 Maciejewski Łukasz Włocławek 5 km opłacono
71 Nowacka Agata Wloclawek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
72 Milak Arek Włocławek 5 km opłacono
73 Wiśniewski Piotr Włocławek 5 km ZS Ekonomicznych Włocławek opłacono
74 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
75 Gronkowski Andrzej wloclawek 5 km opłacono
76 Włoczewski Krzysztof Kruszyn 5 km #BrothersTeam opłacono
77 Miłkowska Aneta Włocławek 5 km opłacono
78 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
79 Galczak Ewa Janikowo 5 km opłacono
80 Wilmański Dariusz Włocławek 5 km opłacono
81 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 5 km opłacono
82 Karpiński Maciej Włocławek 5 km TeamSwim opłacono
83 Wrzesiński Kazimierz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
84 Torzewski Roman Boniewo 5 km opłacono
85 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
86 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
87 Mroczyński Marek Włocławek 5 km opłacono
88 Probierz Marta Włocławek 5 km
89 Trzciński Mariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
90 Szafrańska Karolina Włocławek 5 km AKT Centrum Włocławek Kickboxing Kobiet opłacono
91 Bińczarski Patryk Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
92 Zufla Grzegorz Wloclawek 5 km BBKTS opłacono
93 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
94 Pacholik Katarzyna Kolonia Ustrońska 5 km
95 Pietrzak Łukasz Włocławek 5 km Regionalna Team opłacono
96 Chodoła Piotr Włocławek 5 km opłacono
97 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
98 Wojtanis Magdalena Toruń 5 km opłacono
99 Waszak Mariusz waganiec 5 km #BrothersTeam opłacono
100 Gąsiorowski Dominik Wandyowo 5 km opłacono


Wyświetleń: 5991

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ