Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
2 Skibiński Adam Lubień Kujawski 5 km opłacono
3 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
4 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa 5 km
5 Miłkowska Aneta Włocławek 5 km opłacono
6 Wiśniewska Anna Wiśniewska Lipno 5 km opłacono
7 Jeziórski Zbigniew Kamionki koło Płocka 5 km
8 Gronkowski Andrzej wloclawek 5 km opłacono
9 KACPRZYK MAKSYMILJAN Włocławek 5 km opłacono
10 pawlak-molewska Agata Lubien Kujawski 5 km opłacono
11 Drożdżewski Janusz Włocławek 5 km opłacono
12 Marcinek Rafał Wrocław 5 km opłacono
13 Probierz Marta Włocławek 5 km
14 Galczak Karolina Włocławek 5 km opłacono
15 Mroczyński Marek Włocławek 5 km opłacono
16 Brylski Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
17 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 5 km opłacono
18 Tomaszewska Zofia Włocławek 5 km opłacono
19 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
20 Milak Arek Włocławek 5 km opłacono
21 Ruczewski Paweł Włocławek 5 km opłacono
22 Torzewski Roman Boniewo 5 km opłacono
23 Seroczyńska Ewa Włocławek 5 km opłacono
24 Napiórkowska-Łuczak Anna Włocławek 5 km opłacono
25 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 5 km opłacono
26 Maciejewski Łukasz Włocławek 5 km opłacono
27 Wilmański Dariusz Włocławek 5 km opłacono
28 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
29 Żółtowski Mariusz PŁOCK 5 km opłacono
30 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
31 Graumann Krystian Chodecz 5 km opłacono
32 Galczak Ewa Janikowo 5 km opłacono
33 Sieczka Paweł Włocławek 5 km opłacono
34 Radziwonka Mariusz Lubraniec 5 km opłacono
35 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
36 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km opłacono
37 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
38 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km opłacono
39 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
40 Sobczak Grzegorz Włocławek 5 km
41 Ryniecki Mikołaj Kowal 5 km opłacono
42 Ryniec Kamila Kruszyn 5 km opłacono
43 Szyjkowska Justyna Czerskie Rumunki 5 km opłacono
44 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 5 km opłacono
45 Smoczynska Agnieszka Wloclawek 5 km
46 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
47 Knuth Andrzej Włocławek 5 km opłacono
48 Gąsiorowski Dominik Wandyowo 5 km opłacono
49 Wojtanis Magdalena Toruń 5 km opłacono
50 Chodoła Piotr Włocławek 5 km opłacono
51 Pacholik Katarzyna Kolonia Ustrońska 5 km
52 Gawrysiak Jakub Włocławek 5 km
53 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 5 km
54 Włoczewski Krzysztof Kruszyn 5 km #BrothersTeam opłacono
55 Waszak Sebastian Włocławek 5 km #BrothersTeam
56 Waszak Krzysztof włocławek 5 km #BrothersTeam opłacono
57 Waszak Mariusz waganiec 5 km #BrothersTeam opłacono
58 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5 km 49 Baza Lotnicza
59 Szafrańska Karolina Włocławek 5 km AKT Centrum Włocławek Kickboxing Kobiet opłacono
60 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna Włocławek 5 km ANWILTEAM opłacono
61 Zufla Grzegorz Wloclawek 5 km BBKTS opłacono
62 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
63 Tomasik Grzegorz Włocławek 5 km Bilno opłacono
64 Skalski Piotr Włocławek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
65 Pierzyna Robert Wloclawek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
66 Maluchnik Marek Nasielsk 5 km GARAŻ Nasielsk opłacono
67 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
68 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
69 Bukowicki Przemysław Koło 5 km LRC opłacono
70 Zufla Piotr Lubraniec 5 km LUBRANIEC X opłacono
71 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 5 km niezrzeszony opłacono
72 Kołucki Stefan Warszawa 5 km NIW-CRSO opłacono
73 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
74 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
75 ROSIŃSKA WIESŁAWA KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
76 BAZELA HENRYKA Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
77 Stężewska Małgorzata Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
78 Leśniewski Sławomir Włocławek 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono
79 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek
80 Pietrzak Łukasz Włocławek 5 km Regionalna Team opłacono
81 JÓŹWIAK MARIANNA WŁOCŁAWEK 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
82 Stolarska Danuta Włocławek 5 km SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK opłacono
83 Daroszewska Krystyna Włocławek 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
84 Karpiński Maciej Włocławek 5 km TeamSwim opłacono
85 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina opłacono
86 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
87 Zaremba Wiktoria Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
88 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km WKB Maratończyk
89 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
90 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
91 Bińczarski Patryk Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
92 Trzciński Mariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
93 Grudziński Maciej Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
94 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
95 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
96 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
97 Nowacka Agata Wloclawek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
98 Jarzęcki Sławomir Jarzęcki Brześć Kujawski 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
99 Wrzesiński Kazimierz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
100 Bińczarska Monika Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono


Wyświetleń: 4802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ