Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#BrothersTeam
1 Włoczewski Krzysztof Kruszyn 5 km #BrothersTeam opłacono
2 Waszak Mariusz waganiec 5 km #BrothersTeam opłacono
3 Waszak Krzysztof włocławek 5 km #BrothersTeam opłacono
4 Waszak Sebastian Włocławek 5 km #BrothersTeam
49 Baza Lotnicza
5 Parandyk Adam Pruszcz Gdański 5 km 49 Baza Lotnicza
AKT Centrum Włocławek Kickboxing Kobiet
6 Szafrańska Karolina Włocławek 5 km AKT Centrum Włocławek Kickboxing Kobiet opłacono
ANWILTEAM
7 Czerenkiewicz-Pałucka Joanna Włocławek 5 km ANWILTEAM opłacono
BBKTS
8 Zufla Grzegorz Wloclawek 5 km BBKTS opłacono
Biegający Tczew
9 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew opłacono
Bilno
10 Tomasik Grzegorz Włocławek 5 km Bilno opłacono
Drumet w Ruchu
11 Skalski Piotr Włocławek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
12 Pierzyna Robert Wloclawek 5 km Drumet w Ruchu opłacono
GARAŻ Nasielsk
13 Maluchnik Marek Nasielsk 5 km GARAŻ Nasielsk opłacono
KB Lech Rypin
14 Gerka Krzysztof Brzuze 5 km KB Lech Rypin opłacono
15 Berebecki Roman Rypin 5 km KB Lech Rypin opłacono
LRC
16 Bukowicki Przemysław Koło 5 km LRC opłacono
LUBRANIEC X
17 Zufla Piotr Lubraniec 5 km LUBRANIEC X opłacono
NIW-CRSO
18 Kołucki Stefan Warszawa 5 km NIW-CRSO opłacono
OSP GRODNO
19 Kotfas Piotr Grodno 5 km OSP GRODNO opłacono
OSP Krzewie
20 Piotrowski Damian Krzewie 5 km OSP Krzewie opłacono
Parakulos Kowal
21 Stężewska Małgorzata Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
22 BAZELA HENRYKA Kowal 5 km Parakulos Kowal opłacono
23 ROSIŃSKA WIESŁAWA KOWAL 5 km Parakulos Kowal opłacono
Południe Włocławek
24 gajewski maciej Włocławek 5 km Południe Włocławek
Regionalna Team
25 Pietrzak Łukasz Włocławek 5 km Regionalna Team opłacono
SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK
26 Stolarska Danuta Włocławek 5 km SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK opłacono
Serce Nordica Włocławek
27 JÓŹWIAK MARIANNA WŁOCŁAWEK 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
28 Daroszewska Krystyna Włocławek 5 km Serce Nordica Włocławek opłacono
TeamSwim
29 Karpiński Maciej Włocławek 5 km TeamSwim opłacono
Tęczowa Kraina
30 Osiński Piotr Włocławek 5 km Tęczowa Kraina opłacono
UKS Cyprianka
31 Jetter Piotr Fabianki 5 km UKS Cyprianka opłacono
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
32 Jaśkiewicz Rafał Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
33 Twarowska Aneta Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
34 Dzierżawski Łukasz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
35 Wypijewski Jerzy Wloclawek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK
36 Wrzesiński Kazimierz Włocławek 5 km WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK opłacono
WKB Maratończyk
37 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 5 km WKB Maratończyk
38 Bujalski Jan Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
WKB Maratończyk
39 Zaremba Wiktoria Włocławek 5 km WKB Maratończyk opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
40 Kołtun Sylwia Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
41 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
42 Gąsiorowski Grzegorz Wandynowo 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
43 Kunecki Dariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
44 Ściślewski Rafał Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
45 Jasiński Sylwester Lipno 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
46 Prokopowicz Wojciech Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
47 Bińczarska Monika Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
48 uzarska Sylwia Bobrowniki 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
49 Kołtun Jarosław Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
50 Grudziński Maciej Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
51 Jarzęcki Sławomir Jarzęcki Brześć Kujawski 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
52 Nowacka Agata Wloclawek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
53 Kozłowski Robert Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek
54 Trzciński Mariusz Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
55 Bińczarski Patryk Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
56 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
57 Pasternak Marcin Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
58 Widzisz Krzysztof Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
59 Piasecki krzysztof Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
60 Klimkiewicz Magdalena Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
61 Michalska Martyna Włocławek 5 km WKB Maratończyk Włocławek opłacono
ZS Ekonomicznych Włocławek
62 Wiśniewski Piotr Włocławek 5 km ZS Ekonomicznych Włocławek opłacono
ZSK Długosz
63 Łuczak Krystian Włocławek 5 km ZSK Długosz opłacono
64 Włodarczyk Monika Włocławek 5 km ZSK Długosz opłacono
65 Wiśniewski Jacek Lubień Kujawski 5 km ZSK Długosz
66 ziemniewicz tomasz urszulewo 5 km ZSK Długosz opłacono
67 Dopierala Agnieszka Dopierala Wloclawek 5 km ZSK Długosz opłacono
68 Gutral Magdalena Włocławek 5 km ZSK Długosz
_BRAK NAZWY_
69 Marcinek Rafał Wrocław 5 km opłacono
70 Napiórkowska-Łuczak Anna Włocławek 5 km opłacono
71 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie 5 km opłacono
72 Seroczyńska Ewa Włocławek 5 km opłacono
73 Ruczewski Paweł Włocławek 5 km opłacono
74 Tomaszewska Zofia Włocławek 5 km opłacono
75 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 5 km opłacono
76 Skibiński Adam Lubień Kujawski 5 km opłacono
77 Smoczynska Agnieszka Wloclawek 5 km
78 Ryniec Kamila Kruszyn 5 km opłacono
79 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa 5 km
80 Matuszewska Elżbieta Włocławek 5 km
81 Jeziórski Zbigniew Kamionki koło Płocka 5 km
82 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 5 km opłacono
83 pawlak-molewska Agata Lubien Kujawski 5 km opłacono
84 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 5 km
85 KACPRZYK MAKSYMILJAN Włocławek 5 km opłacono
86 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
87 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
88 Żółtowski Mariusz PŁOCK 5 km opłacono
89 Knuth Andrzej Włocławek 5 km opłacono
90 Drożdżewski Janusz Włocławek 5 km opłacono
91 Brylski Zbigniew Włocławek 5 km opłacono
92 Galczak Karolina Włocławek 5 km opłacono
93 Wiśniewska Anna Wiśniewska Lipno 5 km opłacono
94 Ryniecki Mikołaj Kowal 5 km opłacono
95 Gawrysiak Jakub Włocławek 5 km
96 Sobczak Grzegorz Włocławek 5 km
97 Sieczka Paweł Włocławek 5 km opłacono
98 Graumann Krystian Chodecz 5 km opłacono
99 Graumann Janusz Chodecz 5 km opłacono
100 Graumann Agnieszka Chodecz 5 km opłacono
101 Maciejewski Łukasz Włocławek 5 km opłacono
102 Milak Arek Włocławek 5 km opłacono
103 Gronkowski Andrzej wloclawek 5 km opłacono
104 Miłkowska Aneta Włocławek 5 km opłacono
105 Szymański Marcin Bobrowniki 5 km opłacono
106 Galczak Ewa Janikowo 5 km opłacono
107 Wilmański Dariusz Włocławek 5 km opłacono
108 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 5 km opłacono
109 Torzewski Roman Boniewo 5 km opłacono
110 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 5 km opłacono
111 Mroczyński Marek Włocławek 5 km opłacono
112 Probierz Marta Włocławek 5 km
113 Pacholik Katarzyna Kolonia Ustrońska 5 km
114 Chodoła Piotr Włocławek 5 km opłacono
115 Wojtanis Magdalena Toruń 5 km opłacono
116 Gąsiorowski Dominik Wandyowo 5 km opłacono
117 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski 5 km opłacono
118 Olejnik Mariusz WŁOCŁAWEK 5 km opłacono
119 Szyjkowska Justyna Czerskie Rumunki 5 km opłacono
120 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km opłacono
121 Radziwonka Mariusz Lubraniec 5 km opłacono
niezrzeszony
122 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 5 km niezrzeszony opłacono
parkrun Słodowo, Włocławek
123 Leśniewski Sławomir Włocławek 5 km parkrun Słodowo, Włocławek opłacono


Wyświetleń: 4821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ