Cookie Run 2020 z Pączek & Spółka
bieg główny 10:30
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bazylak Marcin Konstantynów łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
2 Beck Alicja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
3 Słowikowski Maciej Łódź bieg główny 10:30 opłacono
4 Ślęzak Kinga Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
5 Pełka Wioletta Radomsko bieg główny 10:30 opłacono BM
6 Kwiatkowska Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
7 Frączkowska Paulina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
8 Steglińska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
9 Jurek Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
10 Hampel Monika Zellingen bieg główny 10:30 opłacono
11 Ryk Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono
12 Gębicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
13 Żurański Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
14 Król Konrad Łódź bieg główny 10:30 opłacono
15 Bielawski Paweł Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
16 Gruszczyńska Aleksandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
17 Witkowska Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
18 Burdukiewicz Błażej Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
19 Pijanowska Aleksandra Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
20 Kowalewska Sandra Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
21 Olejniczak Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
22 Kruś Przemysław Łódź bieg główny 10:30 opłacono
23 Hajduk Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
24 Gortat Maja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
25 Stępniak Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
26 Ryk Kamila Łódź bieg główny 10:30 opłacono
27 Janiszewski Rafał Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
28 Pawlusińska Marzena Pabianice bieg główny 10:30 opłacono BM
29 Włostek Damian Wola Mąkolska bieg główny 10:30 opłacono BM
30 Krzywnicka Agata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
31 Witkowski Arkadiusz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
32 Gaszewska Iwona Łódź bieg główny 10:30 opłacono
33 Koprowska Maria Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
34 Kieszkowski Damian Łódź bieg główny 10:30 opłacono
35 Jesionowski Piotr Stryków bieg główny 10:30 opłacono BM
36 Śnieg Paulina Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
37 Dropińska Agata Osjaków bieg główny 10:30 opłacono BM
38 SITARZ PAULINA łódź bieg główny 10:30 opłacono
39 Dobrowolska Karolina Dabrowka wielka bieg główny 10:30 opłacono BM
40 Kalinowski Cezary Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
41 Gawrzydek Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
42 Sobala Piotr Łódź bieg główny 10:30 opłacono
43 Kowalczyk Anna RAWA MAZOWIECKA bieg główny 10:30 opłacono BM
44 Koźmiński Łukasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
45 Bidzińska Alicja Warszawa bieg główny 10:30 opłacono BM
46 Kuśmierska Joanna Wola Moszczenicka bieg główny 10:30 opłacono BM
47 Połać Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
48 Kaniowski Kamil Łódź bieg główny 10:30 opłacono
49 Kozłowski Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
50 Kosecka Ewa Łask bieg główny 10:30 opłacono
51 Tomicka Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
52 Lis Marcin Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
53 Ziemnicka Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
54 Sowińska Urszula Łask bieg główny 10:30 opłacono
55 Krakowiak Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
56 Janiak Michał Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
57 Janik Marek Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
58 Pawlak Katarzyna Koluszki bieg główny 10:30 opłacono BM
59 Miszczuk Ewelina Zgierz bieg główny 10:30 opłacono BM
60 Gryś Przemysław Ksawerów bieg główny 10:30 opłacono BM
61 Kaczorowska Beata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
62 Bandel Adam Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
63 Sobczak Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
64 Wójcik Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono
65 Wawrzyńczak Klaudia Sokolniki las bieg główny 10:30 opłacono BM
66 Różycka Magdalena Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
67 Gala-Szot Kasia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
68 Korzeniak Patrycja Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
69 Steglińska Anna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
70 Fijałkowska Marta Andrespol bieg główny 10:30 opłacono
71 Kotecka-Florczyk Dorotka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
72 Wójcik Małgorzata Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
73 Osiński Bartosz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
74 Patura Karolina Łódź bieg główny 10:30 opłacono
75 Misztal Piotr Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
76 Jaszczur Monika Łódź bieg główny 10:30 opłacono
77 Bocheński Klaudiusz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
78 Sałata Klaudia Łódź bieg główny 10:30 opłacono
79 Stanisławczyk-Gumińska Katarzyna Rawa Mazowiecka bieg główny 10:30 opłacono BM
80 Lenarczyk Maciej LŁódź bieg główny 10:30 opłacono BM
81 PŁOMIŃSKA KAROLINA ŁÓDŹ bieg główny 10:30 opłacono BM
82 Konaszewicz Ewa Łódź bieg główny 10:30 opłacono
83 Korczyk-Waszak Magdalena Łódź bieg główny 10:30 opłacono
84 Woźniak Angelika Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
85 Sobczak Aneta Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
86 Borkowska Anna Aleksandrów Łódzki bieg główny 10:30 opłacono BM
87 Smyk Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
88 Stępień Agnieszka Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
89 Michalski Marcin Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
90 Sasinowski Andrzej Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
91 Domańska Sylwia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
92 Kociemski Sebastian Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
93 Janowski Michał Łódź bieg główny 10:30 opłacono
94 Pietrzeniuk Katarzyna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
95 Ostrowska-Lentas Iwona Łódź bieg główny 10:30 opłacono
96 Kuna Tomasz Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
97 lis jarosław ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI bieg główny 10:30 opłacono BM
98 Ryniecka Joanna Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
99 Szymańska Sylwia Łódź bieg główny 10:30 opłacono BM
100 Grell Magdalena Łask bieg główny 10:30 opłacono


Wyświetleń: 10481

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ