Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Szkoła Do zapłaty
1 Łach Aleksandra Zalesie Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSP w Bikówku M PSP w Bikówku
2 Maciejak Michał Zakrzewska Wola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
3 Maciejak Mateusz Zakrzewska Wola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
4 Brzeziński Mikołaj Wola Żyrowska Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
5 Brzeziński Jakub Wola Żyrowska Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
6 Rózga Juliusz Władysławów Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M Sp303 Warszawa
7 Rózga Lucjan Władysławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Gim92 S Sp303 Warszawa
8 Ścisłowicz Jordan Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS SP 238
9 Ścisłowicz Victoria Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr 253
10 Pawlikowski Przemysław Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M SP303
11 Gąsiorowski Janek Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team S SP 2 Warszawa
12 Gąsiorowski Leon Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team XS Żłobek 48 Warszawa
13 Kiepas Oskar Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m SP316 Warszawa S Podstawowa nr 316
14 Rekus Zuzanna Płock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sp17 Płock
15 Marczewska-Witak Hanna Piaseczno Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego S Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego
16 Bielecki Szymo Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
17 Bielecka Maja Otwock Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
18 Musa Aisha Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK XS Przedszkole nr 10
19 Scalese Gabriel Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie
20 Scalese Monica Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Podstawowa nr 2 w Karczewie
21 Muszał Maja Osowiec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Drajw XS SP Józefina
22 Zielonka Szymon Mogielnica Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS SP 2 Mogielnica
23 Sawaryn Franek Mirowice Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
24 Sawaryn Kaja Mirowice Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
25 Murzinski Maciej Lesznowola K. Grójca Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów XS Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów
26 Kołodziejczuk Filip Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
27 Gos Klara Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
28 Gos Natalia Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego M III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
29 Fiszlak Aniela LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP Lesznowola
30 Fiszlak Wiktor LESZNOWOLA Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
31 Siwinska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m S PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa
32 Kalita Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
33 Kalita Lena Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
34 Turska Maria Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
35 Turski Konstanty Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
36 Kierznikowicz Maciej Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Lesznowola
37 Kierznikowicz Adam Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Lesznowola
38 Michalak Igor Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
39 Michalak Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
40 Kołodziejczuk Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
41 Walenda Milena Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Vege Ultra Runners XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
42 Nocuń Wiktoria Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
43 Nocuń Julka Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
44 Pietrzak Aleksander LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
45 Turska Hanna Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
46 Turski Ignacy Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
47 Turska Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie M LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
48 Lewandowska Małgorzata Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
49 Lewandowska Zofia Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
50 Chrzanowska Pola Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
51 Chrzanowski Tymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS Przedszkole
52 Mlynarczyk Wojciech Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
53 Obel Aleksander Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
54 Zając Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
55 Zając Amelia Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
56 Adamczyk Antoni Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
57 Adamczyk Maksymilian Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
58 Walkowicz Antonina Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
59 Walkowicz Aniela Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
60 Kanios Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
61 Czarnecka Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Psp nr 2 w Grójcu
62 Czarnecki Szymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole okrężna w Grójcu XS Przedszkole okrężna w Grójcu
63 Rylski Nikodem Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
64 Kaźmierczak Ania Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
65 Gołebiowska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
66 Gołebiowski Szymon Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie L XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
67 Patoka Zuzanna Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
68 Witkowski Krzysztof Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M PSP w Lesznowoli
69 Patoka Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
70 Witkowski Marcin Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP w Lesznowoli
71 Procek Kacper Kośmin 4 Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Lesznowola
72 Pękala Bartłomiej Kośmin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
73 Świderski Szymon Kociszew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m S PSP 1 Grójec
74 Świderski Kacper Kociszew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP 1 Grójec
75 Szwagrzyk Filip Kobylin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
76 Nojek Wiktor kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
77 Nojek Adam kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
78 Latuszek Amelia Karczew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m UKS Wilki Otwock S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
79 Latuszek Klara Karczew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
80 Krawczyk Alicja Józefów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
81 Rostkowska Laura Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
82 Rostkowski Antek Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
83 Machoń Grzegorz Grójec/Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S PSP wLesznowoli
84 Lewandowski Patryk Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S PSP Nr2 w Grójcu
85 Stec Tomasz Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP nr. 1 w Grójcu
86 Stec Małgorzata Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS PSP nr. 1 w Grójcu
87 Stec Agata Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr.1 w Grójcu
88 Bobrowski Ignacy Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole ul. Orzeszkowej
89 Organisciak Miłosz Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S PSP Lesznowola
90 Organisciak Nadia Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS PSP Lesznowola
91 Witczak Blanka Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S Publiczne Przedszkole Nr 4
92 Płuzińska Urszula Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu
93 Firlik Natalia Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Szkola Podstawowa w Pamiatce
94 Stanska Aniela Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m XS psp 1 grojec
95 Młynarski Aleksander Duży Dół Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
96 Młynarski Maksymilian Duży Dół Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
97 Majorek Julia Czaplinek Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Gim92 XS SP 303 w Warszawie
98 Majorek Tomasz Czaplinek Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Gim92 XS Przedszkole 52 Warszawa
99 KRASOWSKA Julia Chudowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS PSP LESZNOWOLA
100 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m FC Boża Wola S Szkoła Podstawowa w Bożej Woli


Wyświetleń: 5322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ