Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Szkoła Do zapłaty
1 Adamczyk Antoni Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
2 Adamczyk Maksymilian Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
3 Bielecka Maja Otwock Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
4 Bielecki Szymo Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
5 Bobrowski Ignacy Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole ul. Orzeszkowej
6 Brzeziński Jakub Wola Żyrowska Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
7 Brzeziński Mikołaj Wola Żyrowska Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
8 Chrzanowska Pola Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
9 Chrzanowski Tymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS Przedszkole
10 Czarnecka Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Psp nr 2 w Grójcu
11 Czarnecki Szymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole okrężna w Grójcu XS Przedszkole okrężna w Grójcu
12 Firlik Natalia Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Szkola Podstawowa w Pamiatce
13 Fiszlak Aniela LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP Lesznowola
14 Fiszlak Wiktor LESZNOWOLA Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
15 Gąsiorowski Janek Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team S SP 2 Warszawa
16 Gąsiorowski Leon Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team XS Żłobek 48 Warszawa
17 Gos Klara Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
18 Gos Natalia Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego M III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
19 Gołebiowska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
20 Gołebiowski Szymon Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie L XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
21 Kalita Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
22 Kalita Lena Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
23 Kanios Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
24 Kaźmierczak Ania Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
25 Kiepas Oskar Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m SP316 Warszawa S Podstawowa nr 316
26 Kierznikowicz Adam Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Lesznowola
27 Kierznikowicz Maciej Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Lesznowola
28 Kołodziejczuk Filip Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
29 Kołodziejczuk Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
30 KRASOWSKA Julia Chudowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS PSP LESZNOWOLA
31 Krawczyk Alicja Józefów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
32 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m FC Boża Wola S Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
33 Krysztofiak Jakub Bronisławów Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m FC Boża Wola XS Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
34 Latuszek Amelia Karczew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m UKS Wilki Otwock S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
35 Latuszek Klara Karczew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
36 Lewandowska Małgorzata Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
37 Lewandowska Zofia Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
38 Lewandowski Patryk Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S PSP Nr2 w Grójcu
39 Machoń Grzegorz Grójec/Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S PSP wLesznowoli
40 Maciejak Mateusz Zakrzewska Wola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
41 Maciejak Michał Zakrzewska Wola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
42 Majorek Julia Czaplinek Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Gim92 XS SP 303 w Warszawie
43 Majorek Tomasz Czaplinek Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Gim92 XS Przedszkole 52 Warszawa
44 Marczewska-Witak Hanna Piaseczno Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego S Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego
45 Michalak Igor Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
46 Michalak Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
47 Mlynarczyk Wojciech Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
48 Murzinski Maciej Lesznowola K. Grójca Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów XS Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów
49 Musa Aisha Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK XS Przedszkole nr 10
50 Muszał Maja Osowiec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Drajw XS SP Józefina
51 Młynarski Aleksander Duży Dół Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
52 Młynarski Maksymilian Duży Dół Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
53 Nocuń Julka Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
54 Nocuń Wiktoria Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
55 Nojek Adam kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
56 Nojek Wiktor kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
57 Obel Aleksander Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
58 Organisciak Miłosz Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S PSP Lesznowola
59 Organisciak Nadia Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS PSP Lesznowola
60 Patoka Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
61 Patoka Zuzanna Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
62 Pawlikowski Przemysław Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M SP303
63 Pękala Bartłomiej Kośmin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
64 Pietrzak Aleksander LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
65 Procek Kacper Kośmin 4 Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Lesznowola
66 Płuzińska Urszula Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu
67 Rekus Zuzanna Płock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sp17 Płock
68 Rostkowska Laura Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
69 Rostkowski Antek Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
70 Rózga Juliusz Władysławów Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M Sp303 Warszawa
71 Rózga Lucjan Władysławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Gim92 S Sp303 Warszawa
72 Rylski Nikodem Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
73 Sawaryn Franek Mirowice Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
74 Sawaryn Kaja Mirowice Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
75 Scalese Gabriel Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie
76 Scalese Monica Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Podstawowa nr 2 w Karczewie
77 Ścisłowicz Jordan Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS SP 238
78 Ścisłowicz Victoria Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr 253
79 Siwinska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m S PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa
80 Stanska Aniela Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m XS psp 1 grojec
81 Stec Agata Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr.1 w Grójcu
82 Stec Małgorzata Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS PSP nr. 1 w Grójcu
83 Stec Tomasz Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP nr. 1 w Grójcu
84 Świderski Kacper Kociszew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP 1 Grójec
85 Świderski Szymon Kociszew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m S PSP 1 Grójec
86 Szwagrzyk Filip Kobylin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
87 Turska Hanna Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
88 Turska Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie M LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
89 Turska Maria Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
90 Turski Ignacy Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
91 Turski Konstanty Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
92 Walenda Milena Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Vege Ultra Runners XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
93 Walkowicz Aniela Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
94 Walkowicz Antonina Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
95 Witczak Blanka Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S Publiczne Przedszkole Nr 4
96 Witkowski Krzysztof Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M PSP w Lesznowoli
97 Witkowski Marcin Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP w Lesznowoli
98 Zając Amelia Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
99 Zając Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
100 Zielonka Szymon Mogielnica Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS SP 2 Mogielnica


Wyświetleń: 5324

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ