Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Szkoła Do zapłaty
Drajw
1 Muszał Maja Osowiec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Drajw XS SP Józefina
FC Boża Wola
2 Krysztofiak Jakub Bronisławów Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m FC Boża Wola XS Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
3 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m FC Boża Wola S Szkoła Podstawowa w Bożej Woli
Gim92
4 Majorek Tomasz Czaplinek Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Gim92 XS Przedszkole 52 Warszawa
5 Majorek Julia Czaplinek Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Gim92 XS SP 303 w Warszawie
6 Pawlikowski Przemysław Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M SP303
7 Rózga Lucjan Władysławów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Gim92 S Sp303 Warszawa
8 Rózga Juliusz Władysławów Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Gim92 M Sp303 Warszawa
III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego
9 Gos Natalia Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego M III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie
KSW SOKUDO OTWOCK
10 Musa Aisha Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK XS Przedszkole nr 10
11 Scalese Monica Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Podstawowa nr 2 w Karczewie
12 Latuszek Klara Karczew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
13 Krawczyk Alicja Józefów Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 3 w Józefowie
14 Bielecka Maja Otwock Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m KSW SOKUDO OTWOCK M Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
15 Bielecki Szymo Otwock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m KSW SOKUDO OTWOCK S Szkoła Podstawowa nr 12 w Otwocku
LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
16 Turska Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie M LXIII LO im. Lajosa Kossutha w Warszawie
PSPLesznowola
17 Witkowski Marcin Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP w Lesznowoli
18 Szwagrzyk Filip Kobylin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
19 Pękala Bartłomiej Kośmin Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m PSPLesznowola L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
20 Fiszlak Wiktor LESZNOWOLA Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSPLesznowola M PSP Lesznowola
21 Fiszlak Aniela LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m PSPLesznowola S PSP Lesznowola
PSP w Bikówku
22 Łach Aleksandra Zalesie Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m PSP w Bikówku M PSP w Bikówku
Przedszkole
23 Nojek Adam kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
24 Nojek Wiktor kobylin Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS przedszkole
25 Chrzanowski Tymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole XS Przedszkole
Przedszkole Bajka w Grójcu
26 Mlynarczyk Wojciech Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
27 Kaźmierczak Ania Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
28 Walkowicz Aniela Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
29 Walkowicz Antonina Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole Bajka w Grójcu XS Przedszkole Bajka w Grójcu
Przedszkole okrężna w Grójcu
30 Czarnecki Szymon Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Przedszkole okrężna w Grójcu XS Przedszkole okrężna w Grójcu
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
31 Organisciak Nadia Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS PSP Lesznowola
32 Organisciak Miłosz Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S PSP Lesznowola
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
33 Brzeziński Jakub Wola Żyrowska Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
34 Brzeziński Mikołaj Wola Żyrowska Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
35 Obel Aleksander Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata L Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
36 Czarnecka Maja Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Psp nr 2 w Grójcu
37 Adamczyk Maksymilian Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
38 Adamczyk Antoni Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
39 Chrzanowska Pola Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
40 Pietrzak Aleksander LESZNOWOLA Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
41 Rylski Nikodem Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkola Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
42 Turski Ignacy Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
43 Turska Hanna Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
44 Sawaryn Kaja Mirowice Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
45 Sawaryn Franek Mirowice Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
46 Kanios Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
47 Gos Klara Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
48 Procek Kacper Kośmin 4 Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Lesznowola
49 Młynarski Maksymilian Duży Dół Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
50 Młynarski Aleksander Duży Dół Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
51 Machoń Grzegorz Grójec/Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S PSP wLesznowoli
52 KRASOWSKA Julia Chudowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS PSP LESZNOWOLA
53 Michalak Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
54 Michalak Igor Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
55 Turski Konstanty Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
56 Turska Maria Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
57 Kierznikowicz Maciej Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Lesznowola
58 Maciejak Mateusz Zakrzewska Wola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
59 Maciejak Michał Zakrzewska Wola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
60 Patoka Jakub Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
61 Patoka Zuzanna Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
62 Gołebiowska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego
63 Marczewska-Witak Hanna Piaseczno Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego S Szkoła nr. 143 im At Starzyńskiego
SP316 Warszawa
64 Kiepas Oskar Warszawa Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m SP316 Warszawa S Podstawowa nr 316
Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów
65 Murzinski Maciej Lesznowola K. Grójca Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m Szkoła Podstawowa im.Mikolaja Kopernika Ustanów XS Szkoła Podstawowa im Mikołaja Kopernika Ustanów
UKS Wilki Otwock
66 Latuszek Amelia Karczew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m UKS Wilki Otwock S Szkoła podstawowa nr 2 Karczew
Vege Ultra Runners
67 Walenda Milena Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m Vege Ultra Runners XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
68 Gołebiowski Szymon Lesznowola Bieg młodzieży (2004r-2005r.) - 800 m XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie L XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie
_BRAK NAZWY_
69 Witkowski Krzysztof Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M PSP w Lesznowoli
70 Świderski Kacper Kociszew Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP 1 Grójec
71 Świderski Szymon Kociszew Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m S PSP 1 Grójec
72 Siwinska Matylda Lesznowola Bieg młodzieży (2006r-2007r.) - 800 m S PSP Lesznowola im.Bajkopisarzy Świataa
73 Kołodziejczuk Filip Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
74 Zając Amelia Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
75 Zając Antoni Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sz.P.Bajkopisarzy Świata
76 Scalese Gabriel Otwock Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole nr 3 Ługuś w Karczewie
77 Bobrowski Ignacy Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m M Przedszkole ul. Orzeszkowej
78 Kołodziejczuk Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im.Bajkopisarzy Świata
79 Stec Agata Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr.1 w Grójcu
80 Stec Małgorzata Grójec Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS PSP nr. 1 w Grójcu
81 Stec Tomasz Grójec Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S PSP nr. 1 w Grójcu
82 Kalita Lena Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
83 Kalita Julia Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
84 Płuzińska Urszula Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole prowadzone przez ZCMN w Grójcu
85 Lewandowska Zofia Lesznowola Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
86 Lewandowska Małgorzata Lesznowola Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
87 Witczak Blanka Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S Publiczne Przedszkole Nr 4
88 Ścisłowicz Victoria Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS Przedszkole nr 253
89 Ścisłowicz Jordan Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m XS SP 238
90 Zielonka Szymon Mogielnica Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS SP 2 Mogielnica
91 Firlik Natalia Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Szkola Podstawowa w Pamiatce
92 Kierznikowicz Adam Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m M Lesznowola
93 Nocuń Julka Lesznowola Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m S Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
94 Nocuń Wiktoria Lesznowola Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m XS Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bajkopisarzy Świata w Lesznowoli
95 Rekus Zuzanna Płock Bieg dla dzieci (2010r-2011r.) - 200 m XS Sp17 Płock
96 Lewandowski Patryk Grójec Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m S PSP Nr2 w Grójcu
97 Stanska Aniela Grojec Bieg młodzieży (2008r-2009r.) - 400 m XS psp 1 grojec
szkoła Podstawowa Piaseczno
98 Rostkowski Antek Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
99 Rostkowska Laura Józefosław Bieg dla dzieci (2012r-2013r.) - 100 m szkoła Podstawowa Piaseczno S szkoła podstawowa Piaseczno
Żórawski Team
100 Gąsiorowski Leon Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team XS Żłobek 48 Warszawa
101 Gąsiorowski Janek Warszawa Bieg krasnali (2014r. i młodsze) - 100 m Żórawski Team S SP 2 Warszawa


Wyświetleń: 5289

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ