Wiatrakowy Bieg, Marsz NW z okazji 101-lecia Plebiscytu na Powiślu, Warmii i Mazurach - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Podsiadłowski Michał Ząbki Bieg opłacono
2 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz NW Team Deaf opłacono
3 Neidrowsja OLIWIA Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
4 Neidrowsja Justyna Dzierzgoń Marsz NW opłacono
5 Mikołajska Marta Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
6 Mikołajski Maciej Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
7 Huderewicz Błażej Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
8 Ruchlewicz Urszulka Sztum Biegi dla dzieci opłacono
9 Sztajkowska Wiktoria Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
10 Sztajkowska Zuzanna Gdańsk Bieg opłacono
11 Sztajkowska Nina Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
12 Trzaska Kacper Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
13 Trzaska Gabriela Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
14 SZTAJKOWSKI ŁUKASZ GDAŃSK Bieg opłacono
15 Lenkiewicz Zofia Mątowy Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
16 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg opłacono
17 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
18 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Marsz NW Pierniki Toruń opłacono
19 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz NW Pierniki Toruń opłacono
20 Pietrzela Oskar Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
21 Powierża Justyna Dzierzgoń Bieg opłacono
22 Jankowska Lidia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
23 Jurkiewicz Monika Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
24 Pioś Sylwia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
25 Podsiadlik Karolina Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
26 Budzińska Marta Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
27 CHWESIUK Igor Bruk Biegi dla dzieci opłacono
28 CHWESIUK Kacper Bruk 17/1 Bieg opłacono
29 Jurkiewicz Pola Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
30 PSKIET Zuzanna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
31 Woźniak Nadia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
32 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
33 Weremczuk Lila Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
34 Kenska Maja Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
35 Burda PATRYK Malbork Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
36 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg opłacono
37 Malec Julia Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
38 Pokorra Edmund Sztum Marsz NW Sztum Biega opłacono
39 Chabowska Grażyna Sztum Marsz NW Sztum Biega opłacono
40 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum Biega opłacono
41 Kołecki Michał Iława Bieg MiSiEk Runner / Jeziorak Iława opłacono
42 Grabkowski Andrzej Iława Bieg opłacono
43 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg S...K...S... opłacono
44 Troka Jakub Starogard Gdański Biegi dla dzieci opłacono
45 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Marsz NW Speed Ladies opłacono
46 Lubińska Milena Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking opłacono
47 Zima Jolanta Minęta Marsz NW DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
48 Zima Jan Minęta Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
49 Wiaderski Wojciech Elbląg Marsz NW opłacono
50 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz NW opłacono
51 Werdycka Monika Elbląg Bieg opłacono
52 Waśniewski Edward Pelpin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
53 Wądłowski Sławomir Braniewo Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
54 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
55 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
56 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg opłacono
57 Stańczak-Mikołajska Małgorzata Gdańsk Marsz NW opłacono
58 Stańczak Edward Malbork Marsz NW opłacono
59 Sokołowska Ewa Jasna Marsz NW opłacono
60 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
61 Rychter Wiesław Elbląg Bieg Buchalter opłacono
62 Przybyła Tomasz Janówka Bieg opłacono
63 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz NW Elite Team opłacono
64 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Prokopki opłacono
65 Prokop Anna Elbląg Bieg Prokopki opłacono
66 Piskorski Jerzy Pelpin Bieg opłacono
67 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
68 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
69 Mokwiński Czesław Pelpin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
70 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
71 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
72 Mackieiwcz Gabriel Piaski Bieg opłacono
73 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Marsz NW Nordic Walking Pasłęk opłacono
74 Krawczyk Monika Malbork Marsz NW opłacono
75 Kownacki Bartłomiej Lasowic Wielkie Marsz NW opłacono
76 Kowalski Jacek Elbląg Bieg opłacono
77 Pancer Beata Bruk Marsz NW opłacono
78 Brzezińska Martyna Bruk Bieg opłacono
79 Ropińska Monika Bruk Marsz NW opłacono
80 Sylwia Kmita Elbląg Bieg opłacono
81 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg opłacono
82 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg opłacono
83 Salewski Renata Gdynia Bieg opłacono
84 Homa Henryk Pelpin Bieg opłacono
85 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Marsz NW opłacono
86 Grzybowski Sławomir Stanowo Bieg opłacono
87 Grodzki Artur Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
88 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg opłacono
89 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team opłacono
90 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
91 Burda Fabian Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
92 Lewandowska Martyna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
93 Huderewicz Anka Dzierzgoń Marsz NW opłacono
94 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg opłacono
95 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
96 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
97 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
98 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
99 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
100 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci opłacono


Wyświetleń: 9597

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ