Wiatrakowy Bieg, Marsz NW z okazji 101-lecia Plebiscytu na Powiślu, Warmii i Mazurach - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Branecka Emilia Jasna 44 Marsz NW
2 Brzezińska Martyna Bruk Bieg opłacono
3 Budzińska Marta Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
4 Burda Fabian Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
5 Burda Hania Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
6 Burda PATRYK Malbork Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
7 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg
8 Cebula Bogdan Sztum Bieg LKS Zantyr Sztum opłacono
9 Chabowska Grażyna Sztum Marsz NW Sztum Biega opłacono
10 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum Biega opłacono
11 CHWESIUK Igor Bruk Biegi dla dzieci opłacono
12 CHWESIUK Kacper Bruk 17/1 Bieg opłacono
13 Cyrankowski Michał Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
14 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team opłacono
15 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg opłacono
16 Gorczyńska Anna Malbork Marsz NW opłacono
17 Grabkowski Andrzej Iława Bieg opłacono
18 Grodzki Artur Elbląg Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
19 Grzybowski Sławomir Stanowo Bieg opłacono
20 Gutowski PAWEŁ Malbork Marsz NW Paul Team
21 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Marsz NW opłacono
22 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
23 Heland Grzegorz Gdańsk Bieg opłacono
24 Hoffman Kasia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
25 Homa Henryk Pelpin Bieg opłacono
26 Huderewicz Anka Dzierzgoń Marsz NW opłacono
27 Huderewicz Błażej Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
28 Jabłońska Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
29 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
30 Jankowska Lidia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
31 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg opłacono
32 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Biegi dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 19
33 Jasiulewicz Zofia Elbląg Biegi dla dzieci Żłobek Miejski
34 Jurkiewicz Monika Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
35 Jurkiewicz Pola Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
36 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
37 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
38 Kenska Maja Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
39 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg opłacono
40 Konowalik Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
41 Koralewska Irena Sadlinki Bieg
42 Kowalczuk Nina Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
43 Kowalczuk Tymon Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
44 Kowalczuk Zuzanna Gronajny Biegi dla dzieci opłacono
45 Kowalski Jacek Elbląg Bieg opłacono
46 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
47 Kownacki Bartłomiej Lasowic Wielkie Marsz NW opłacono
48 Kołecki Michał Iława Bieg MiSiEk Runner / Jeziorak Iława opłacono
49 Krawczyk Monika Malbork Marsz NW opłacono
50 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg opłacono
51 Lenkiewicz Zofia Mątowy Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
52 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Marsz NW Speed Ladies opłacono
53 Lewandowska Martyna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
54 Lipecka Magdalena Malbork Marsz NW Paul Team
55 Lubińska Milena Brodnica Marsz NW Brodnicki Nordic Walking opłacono
56 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Marsz NW Nordic Walking Pasłęk opłacono
57 Mackieiwcz Gabriel Piaski Bieg opłacono
58 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg opłacono
59 Majewski Dawid Elbląg Bieg opłacono
60 Malec Julia Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
61 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
62 Mańka Marika Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
64 Mikołajska Marta Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
65 Mikołajski Maciej Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
66 milkowski mariusz gdynia Bieg
67 Mokwiński Czesław Pelpin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka opłacono
68 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg Salon Optyczny Prestiż opłacono
69 Neidrowsja Justyna Dzierzgoń Marsz NW opłacono
70 Neidrowsja OLIWIA Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
71 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg
72 Olińska Marzena Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega
73 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
74 Pancer Beata Bruk Marsz NW opłacono
75 Panuś Anna Minięta Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
76 Panuś Igor Minięta Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
77 Pietrzela Oskar Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
78 Pioś Sylwia Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
79 Piskorski Jerzy Pelpin Bieg opłacono
80 Podsiadlik Karolina Dzierzgoń Marsz NW MOPS opłacono
81 Podsiadłowski Michał Ząbki Bieg opłacono
82 Pokorra Edmund Sztum Marsz NW Sztum Biega opłacono
83 Popowicz Marzena Malbork Marsz NW opłacono
84 Powierża Justyna Dzierzgoń Bieg opłacono
85 Prokop Anna Elbląg Bieg Prokopki opłacono
86 Prokop Mariusz Elbląg Bieg Prokopki opłacono
87 Przyborkiewicz Kriss Toruń Marsz NW Pierniki Toruń opłacono
88 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Marsz NW Pierniki Toruń opłacono
89 Przybylska Aleksandra Gdynia Marsz NW Elite Team opłacono
90 Przybyła Tomasz Janówka Bieg opłacono
91 PSKIET Zuzanna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
92 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
93 Rogocki Jarosław Tczew Bieg
94 Ropińska Monika Bruk Marsz NW opłacono
95 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci opłacono
96 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg opłacono
97 Ruchlewicz Urszulka Sztum Biegi dla dzieci opłacono
98 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Buchalter
99 Rychter Wiesław Elbląg Bieg Buchalter opłacono
100 Salewski Renata Gdynia Bieg opłacono


Wyświetleń: 8946

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ