Bieg, Marsz NW Pamięci Bohaterów II Wojny Światowej - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szarko Maciej Elbląg Bieg
2 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg
3 Olińska Marzena Gardeja Bieg
4 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg Buchalter
5 Markowicz Paulina Malbork Bieg
6 Lik Magdalena Malbork Bieg opłacono
7 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sztum biega opłacono
8 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
9 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
10 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
11 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
12 Rychłowski Andrzej Pelplin Bieg opłacono
13 Rychłowska Bernadeta Pelplin Bieg opłacono
14 Burda PATRYK Malbork Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 JABŁOŃSKA Laura Dzierzgoń Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
16 Zima Jan Minięta Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg opłacono
18 Szklarska Alicja Elbląg Bieg opłacono
19 Werdycka Monika Elbląg Bieg opłacono
20 Cebula BOGDAN Sztum Bieg LKS ZANTYR SZTUM opłacono
21 Przybyła TOmasz Janówka Bieg opłacono
22 Śliwński Tadeusz Elbląg Bieg opłacono
23 Olszewski Łukasz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono
24 Kmita Sylwia Elbląg Bieg opłacono
25 Jarmal Tomasz Elbląg Bieg opłacono
26 Syrocki Sylwester Elbląg Bieg opłacono
27 Janczewska Renata Golenów Bieg opłacono
28 Wądłowski Sławomir Braniewo Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono
29 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
30 Kowalski Jacek Elbląg Bieg JAC KO opłacono
31 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg Dzierzgoń Team opłacono
32 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg opłacono
33 Mokwiński Czesław Pelplin Bieg opłacono
34 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg
35 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg Dzierzgoń Team
36 Chojnacka Jolanta Pelplin Bieg opłacono
37 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Klub Aktywnego Pelpliniaka
38 Podsiadlik Karolina Nowiny Bieg MOPS opłacono
39 Pierzchała Elżbieta Dzierzgoń Bieg MOPS opłacono
40 Szewczun Anna Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
41 Szewczun Małgorzata Dzierzgon Bieg DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
42 Brzezińska Martyna Litewki Bieg opłacono
43 Brzeziński Arkadiusz Litewki Bieg opłacono
44 Kida Krzysztof Elbląg Bieg opłacono
45 Demko Wojciech Demko Dzierzgoń Bieg
46 Panuś Igor Stanowo Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
47 Panuś Anna Stanowo Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
48 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie Biegi dla dzieci opłacono
49 Śliwiński Maurycy Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
50 Brzeziński Stanisław Malbork Biegi dla dzieci opłacono
51 Malec Julia Elbląg Biegi dla dzieci opłacono
52 Mikołajski Maciej Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
53 Mikołajska Marta Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
54 Mikołajska Małgorzata Gdańsk Biegi dla dzieci opłacono
55 Mańka Marika Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
56 Stępak Małgorzata Dzierzgon Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
57 Mackiewicz Julia Piaski Sztumskie Biegi dla dzieci opłacono
58 Szczepański Hubert Piaski Sztumskie Biegi dla dzieci opłacono
59 Burda Hania Malbork Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
60 Woźniak Nadia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
61 Weremczuk Martyna Minięta Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
62 Majewska Marcelina Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 PSKIET Zuzanna Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
64 Hałajko Wiktoria Braniewo Biegi dla dzieci BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
65 Hałajko Jaś Braniewo Biegi dla dzieci BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
66 Sucharzewski Adam Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
67 Wąs Anastazja Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
68 Piotrewicz Marcel Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
69 Wąs Kamil Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
70 Korytkowski Bartosz Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
71 Kornytowska Laura Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
72 Korytkowski Jakub Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
73 Prencikowska Michalina Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
74 Dec Antek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
75 Paliga Igor Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
76 Paliga Nadia Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
77 Gacioch Wojtek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
78 Gacioch Magda Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
79 Chełstowski Kacper Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
80 Chełstowska Lena Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
81 Brzozowski Alana Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
82 Brzozowska Julka Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
83 Skibnieski Franek Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
84 Skibnieska Aleksandra Dzierzgoń Biegi dla dzieci opłacono
85 Tomaszewska Zosia Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
86 Jędziejewski Olek Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
87 Zima Leszek Nowiec Biegi dla dzieci opłacono
88 Ochniki Dagmara Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
89 Kizemiski Wiktor Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
90 Kopacz Ada Nowiny Biegi dla dzieci opłacono
91 Jurkiewicz Pola Dzierzgoń Biegi dla dzieci TĘCZOWE PRZEDSZKOLE opłacono
92 Troka Jakub Starogard Gdański Biegi dla dzieci PSP4 opłacono
93 Markowicz Kornelia Malbork Biegi dla dzieci
94 Markowicz Kacper Malbork Biegi dla dzieci
95 Hoffman Kasia Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
96 Konowalik Laura Dzierzgoń Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
97 Weremczuk Lila Minięta Biegi dla dzieci DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
98 Ropiński Seweryn Bruk Biegi dla dzieci opłacono
99 Skurtys Amelia REDA Biegi dla dzieci opłacono
100 Pietrzela Oskar Judyty Biegi dla dzieci opłacono


Wyświetleń: 8065

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ