Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Trojanowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
2 Sekulski Mateusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
3 plewa jerzy tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
4 zielinska dominika tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
5 plewa adam tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
6 plewa natalia tarnowo podgórne Trasa piesza ZIELONA 33km opłacono on-line
7 Wiatr Wojciech Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km :) opłacono on-line
8 Wierzba Wojciech Młyniec Pierwszy Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
9 Słomowicz Grzegorz Słomowicz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
10 Bandurovskyi Andrii Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
11 Pełczyński Maciej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km 0,7 opłacono on-line
12 Zawrocki Benedykt Budzisław koscielny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin opłacono on-line
13 Zawrocka Joanna Budzisław Kościelny Trasa piesza ZIELONA 33km Aktywni Konin opłacono on-line
14 Grzybowski Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
15 Pączek Radosław gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
16 Ryczkowski Piotr Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
17 Budzyński Michał Wełnica Trasa piesza ZIELONA 33km Bolące Stawy opłacono on-line
18 Gronczewski Irek Kościan Trasa piesza BŁĘKITNA 44km bunkrowo.pl opłacono on-line
19 Bryl Dawid Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
20 Gontarczyk Michał Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
21 Osztynowicz Ola Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
22 Trafas Patryk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
23 Bryl Kamil Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
24 Rychlewski Adam Rychlewski Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
25 Chmielewska Zuzanna Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
26 Rychlewski Bartosz Konin Trasa piesza ZIELONA 33km Coco Jambo I Do Przodu opłacono on-line
27 Waleryszak Natalia Pobiedziska Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
28 Wałęsiak Mariusz Wrocław Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
29 Andrzejewska Oliwia Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Daleko jeszcze... opłacono on-line
30 Turski Jerzy Jeżyk Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci opłacono on-line
31 Pękała Magdalena Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Dekadenci opłacono on-line
32 Paluch Bartłomiej Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa opłacono on-line
33 Michalski Adam Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drink Team opłacono on-line
34 Polus Tomasz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km DRINK TEAM opłacono on-line
35 Ignaczak Paweł Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna Twojej Starej opłacono on-line
36 Purol Marta Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem opłacono on-line
37 Purol Rafał Wronczynek Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Drużyna z DYSTANSem opłacono on-line
38 Zbyszewska Izabela Złotniki Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ opłacono on-line
39 Mortek Norbert Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Dzikie Koty 45+ opłacono on-line
40 Chudy Piotr Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
41 Pućka Tomasz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
42 Gronikowski Krzysztof Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Festyn Parówkowy opłacono on-line
43 Szczepańska-Dolna Edyta Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
44 Farbotko Ania Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
45 Ptaszyński Robert Bydgoszcz Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
46 Dziennik Kamila Łabiszyn Trasa piesza ZIELONA 33km Forest Gang opłacono on-line
47 Pastwa Paweł Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team opłacono on-line
48 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gacek Team opłacono on-line
49 Krause Mikołaj Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
50 Romańczuk Marek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
51 Luboński Stanisław Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Gofry opłacono on-line
52 Niezgoda Przemysław Żory Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI opłacono on-line
53 Bijok Marcin Bijok Skoczów Trasa piesza BŁĘKITNA 44km InoSCI opłacono on-line
54 Czyżewska Anna Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
55 Czyżewski Tomek Nekla Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
56 Bosacka Marzena Września Trasa piesza ZIELONA 33km KAMIKAZE opłacono on-line
57 Pawlicki Łukasz Wrocław Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności opłacono on-line
58 Cytryński Mariusz GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Kaptury Ciemności opłacono on-line
59 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
60 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
61 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
62 Górna Anna Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Kaszanka na ciepło opłacono on-line
63 Stepak Włodzimierz Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
64 Stepak Alicja Rudzica Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
65 Rychlewska Beata Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
66 Rychlewski Jerzy Konin Trasa piesza ZIELONA 33km KB Aktywni Konin opłacono on-line
67 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza opłacono on-line
68 Kujawa Mateusz Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km KS Tęcza opłacono on-line
69 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
70 Komornicki Krzysztof Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
71 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
72 Cegielski Kamil Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
73 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
74 Grygiel Przemyslaw Lubochnia Trasa piesza ZIELONA 33km Kulfony i Moniki opłacono on-line
75 Mikulak Paweł Poznań Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos opłacono on-line
76 Kozłowski Tomasz Bugaj Trasa piesza ZIELONA 33km Los Pollos Hermanos opłacono on-line
77 Pawlicki Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
78 Szrajbrowski Michał Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
79 Szrajbrowski Aleksander Szrajbrowski Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km NCC opłacono on-line
80 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team opłacono on-line
81 Cytryńska Katarzyna GNIEZNO Trasa piesza ZIELONA 33km Nie Wiedzą Czy Wrócą Team opłacono on-line
82 Frankowska Karolina Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
83 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
84 Szmańda Jakub Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km Niezmordowani opłacono on-line
85 Berg Dariusz Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km No Excuses Team opłacono on-line
86 Jasik Wojciech Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
87 Pakulski Arkadiusz Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
88 Jargiło Bartłomiej Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
89 Moszyk Szymon Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
90 Kubiak Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
91 Klimacki Kacper Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
92 Grześkowiak Dawid Gniezno Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
93 Telakowiec Rafał Poznań Trasa piesza BŁĘKITNA 44km Nocne Grzybki opłacono on-line
94 Bugajak Bartek Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
95 PODOLSKI ARTUR PODOLSKI Poznan Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
96 Tomaszewski Damian Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
97 Krawczak Piotr Janowiec Wlkp Trasa piesza ZIELONA 33km PDO opłacono on-line
98 Frąckowiak Tomasz Gniezno Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line
99 Hordecki Marcin Wolsztyn Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line
100 Drgas Roman Prochy Trasa piesza ZIELONA 33km PKO Bank Polski opłacono on-line


Wyświetleń: 7779

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ