Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
2 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
3 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
4 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
5 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
6 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Marsz NW 5km Morsy Głęboczek
7 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Morsy Głęboczek
8 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
9 Szymański Artur Warszawa Bieg Główny 10km
10 Czarnecki Marcin Warszawa Bieg Główny 10km
11 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
12 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
13 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km
14 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
15 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
16 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
17 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
18 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
19 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
20 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
21 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
22 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
23 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
24 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
25 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
26 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
27 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
28 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
29 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
30 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
31 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
32 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
33 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
34 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
35 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny 10km SKL Filippides
36 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
37 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
38 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
39 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
40 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
41 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
42 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
43 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
44 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
45 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
46 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
47 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW Człapski Team
48 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
49 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
50 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock
51 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
52 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km
53 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
54 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
55 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
56 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
57 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
58 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg Główny 10km
59 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi
60 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
61 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
62 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
63 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
64 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
65 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
66 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
67 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
68 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
69 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
70 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
71 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
72 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
73 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
74 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
75 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
76 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
77 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
78 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
79 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
80 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
81 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
82 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
83 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
84 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
85 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
86 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
87 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
88 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
89 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
90 Skocki Kamil Lipowiec Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
91 Skocki Piotr Lipowiec Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
92 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
93 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
94 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
95 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
96 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
97 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
98 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
99 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
100 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono


Wyświetleń: 11451

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ