Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
2 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
3 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
4 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
5 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
6 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
7 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
8 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
9 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
10 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
11 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
12 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
13 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
14 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
15 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
16 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
17 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
18 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
19 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
20 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
21 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
22 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
23 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
24 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
25 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
26 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
27 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km
28 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
29 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
30 Czarnecki Marcin Warszawa Bieg Główny 10km
31 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
32 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
33 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
34 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
35 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
36 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
37 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
38 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
39 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
40 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
41 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
42 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
43 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
44 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
45 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
46 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
47 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
48 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
49 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
50 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
51 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
52 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
53 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
54 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
55 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
56 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
57 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
58 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
59 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
60 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
61 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
62 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
63 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
64 Jeznach Anita Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
65 Jeznach Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
66 Jeznach Patrycja Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
67 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
68 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
69 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
70 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
71 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
72 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
73 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
74 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
75 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
76 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
77 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
78 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
79 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
80 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
81 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
82 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
83 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
84 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
85 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
86 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
87 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
88 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
89 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
90 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
91 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
92 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
93 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
94 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
95 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
96 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
97 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
98 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
99 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
100 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono


Wyświetleń: 10579

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ