Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Szypnik Arkadiusz Iława Bieg Główny 10km -
-
2 Szypnik Małgorzata Iława Bieg Główny 10km -
3 Balewski Błażej Lubawa Bieg Główny 10km - opłacono
ASFALTLOVE DZIKI
4 Kucki Kamil Narzym Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI opłacono
5 Traczyk Przemysław Ciechanów Bieg Główny 10km ASFALTLOVE DZIKI
AZS UMK TORUŃ
6 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg Główny 10km AZS UMK TORUŃ opłacono
Active Malbork
7 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Główny 10km Active Malbork
Active Runners Płock
8 Dobaczewska Karolina Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock opłacono
Active Runners Płock
9 Tarka Marta Płock Bieg Główny 10km Active Runners Płock
Active Ruuners Płock
10 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Active Ruuners Płock
Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
11 Makowska Danuta Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
12 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Główny 10km Akademia Biegania Jabłonowo Pomorskie
BDD
13 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg Główny 10km BDD
BGS IŁAWA
14 Guzowski Piotr Iława Bieg Główny 10km BGS IŁAWA
BIEGACZE GORSZEGO SORTU
15 Trzebiatowski Michał Iława Bieg Główny 10km BIEGACZE GORSZEGO SORTU
Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno
16 Bestvater Marcel Dąbrówno Bieg Główny 10km Biegaj z Bartkiem / OSP Dąbrówno opłacono
Biegam U KOLESI
17 Budzińska Dorota Fijewo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
18 Kasprowicz Sylwester Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
19 Pedynkowski Radosław Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
20 GÓRSKI RADEK LUBAWA Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
21 Januszewska Izabela Montowo Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
22 Prokop Jacek Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
23 Wierzbowska Agnieszka Hartowiec Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
24 Koprowska Agnieszka Lubawa Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI opłacono
25 Fijałkowska Małgorzata Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
Biegam U KOLESI
26 Kopaczel Paweł Rybno Bieg Główny 10km Biegam U KOLESI
Biegam U Kolesi
27 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg Główny 10km Biegam U Kolesi opłacono
Biegam u kolesi
28 Kamiński Łukasz Dębień Bieg Główny 10km Biegam u kolesi
Born To Run - Chojnicki Team
29 Chojnicki Damian Głogowo Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team opłacono
30 Hendrzak Sylwester Łubianka Bieg Główny 10km Born To Run - Chojnicki Team
CHMIELARZ TEAM
31 Karwasz Paulina Lubiewo Bieg Główny 10km CHMIELARZ TEAM opłacono
Drużyna ML
32 Ruszczyk Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
33 Radziewicz Marcin Garbno Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
34 Wojciechowska Justyna Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
35 Lenart Miłosz Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
36 Jankowska Małgorzata Kętrzyn Bieg Główny 10km Drużyna ML opłacono
Drużyna ML
37 Bieniak Lena Kętrzyn Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m Drużyna ML opłacono
Drużyna Pierścienia
38 Jurewicz Adam Elbląg Bieg Główny 10km Drużyna Pierścienia opłacono
ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
39 Kucharski Marek Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
40 Kucharska Wioletta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
41 Badowska Danuta GOLUB-DOBRZYŃ Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ
42 Osińska Marlena Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
43 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
44 Piskorska Iwona Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO GOLUB-DOBRZYŃ opłacono
ENDO Golub-Dobrzyń
45 Korczak Krzysztof Golub-Dobrzyń Bieg Główny 10km ENDO Golub-Dobrzyń
Gmina Gardeja Biega
46 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
47 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
48 Sławski Maciej KWIDZYN Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m Gmina Gardeja Biega opłacono
49 Olińska Marzena Gardeja Bieg Główny 10km Gmina Gardeja Biega opłacono
IKS ,,Smok''Orneta
50 Pudlis Monika Orneta Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
51 Ojrzyński Grzegorz Ostróda Bieg Główny 10km IKS ,,Smok''Orneta
IKS SMOK Orneta
52 zubowicz katarzyna Wydminy Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
53 Gajko Dariusz Skomętno Wielkie Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
54 Król Cezary Orneta Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
55 Chalastra Andrzej Kępniewo Bieg Główny 10km IKS SMOK Orneta
Iława
56 Modrzejewski Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Iława opłacono
Iława biega
57 Ciura Magda Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Iława biega opłacono
KB Lech Rypin
58 Steckiewicz Edmund Rypin Bieg Główny 10km KB Lech Rypin opłacono
KS Sokół Zblewo
59 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Główny 10km KS Sokół Zblewo
Kurzętnik Biega
60 Krajnik Ryszard Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
61 Kogut Szymon Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
62 Renkel-Bucha Ewa Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
63 Gostkowski Wiesław Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
64 Golmanowski Krzysztof Sugajenko Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
65 CZEPEK ANDRZEJ NOWE MIASTO LUBAWSKIE Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
66 Grzywacz Michał Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
67 Mówiński Robert Bratian Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
68 Lewandowski Wojciech Jamielnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
69 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
70 Szymański Jerzy Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
71 Moskal Paweł Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
72 Laskowski Jarosław Małe Bałówki Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
73 Dereszewski Wojciech Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
74 Patalon Adam Marzęcice Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega opłacono
75 Kogut Sławomir Szafarnia Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega
Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
76 Najdrowski Kamil Kurzętnik Bieg Główny 10km Kurzętnik Biega/IKS Smok Orneta
Kwidzyn Biega
77 Sławińska Monika Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
78 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
79 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
80 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
81 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
82 Czabaj Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
83 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
84 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
85 Maliszewska Małgorzata Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
86 Mańkowski Waldemar Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
87 Hillar Jacek Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega
88 Falasa Krzysztof Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega opłacono
Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN
89 Konkolewski Tomasz Kwidzyn Bieg Główny 10km Kwidzyn Biega / OSP-KWIDZYN opłacono
LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto
90 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg Główny 10km LKS Bogmar/Ginter Ekotechnika/Presto opłacono
LKS ZANTYR Sztum
91 Mazerski Bartosz Sztum Bieg Główny 10km LKS ZANTYR Sztum opłacono
Lubawa Kocha Biegać
92 Doliwka Paweł Lubawa Bieg Główny 10km Lubawa Kocha Biegać
MKL Toruń
93 Chuchra Mateusz Toruń Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MKL Toruń opłacono
MOS Truso
94 Jurewicz Błażej Elblag Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m MOS Truso opłacono
Morsy Głęboczek
95 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek Marsz NW 5km Morsy Głęboczek
96 Rzepka Alan Wielki Głęboczek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Morsy Głęboczek
Morsy z Grudziądza
97 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Główny 10km Morsy z Grudziądza
NW Człapski Team
98 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW 5km NW Człapski Team
Niezrzeszony
99 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica Bieg Główny 10km Niezrzeszony opłacono
OSP POGRODZIE
100 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW 5km OSP POGRODZIE
Packman Team
101 Bielawski Krzysztof Toruń Bieg Główny 10km Packman Team opłacono
Pierniki Toruń
102 Przyborkiewicz Krzysztof Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
103 Przyborkiewicz Małgorzata Toruń Marsz NW 5km Pierniki Toruń
Radomno Biega
104 Kisicki Tomasz Radomno Bieg Główny 10km Radomno Biega
Radomno Biega
105 Kuciński Rafał Tylice Bieg Główny 10km Radomno Biega opłacono
106 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański Bieg Główny 10km Radomno Biega
Rozbiegane Działdowo
107 Kasprowicz Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo opłacono
108 Wiśniewski Łukasz Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
109 Osowski Adam Osowski Dzialdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
110 Falba Wioletta Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
111 Zajączkowski Artur Działdowo Bieg Główny 10km Rozbiegane Działdowo
Rozbiegany Susz
112 Suliński Darek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
113 Jurkiewicz Sławek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
114 Milas Mariusz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
115 Jurkiewicz Aldona Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
116 Jurkiewicz Hubert Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
117 Lulińska Bożena Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
118 Cap Tomasz Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
119 Cap Dorota Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz
120 Maraszek Mirek Susz Bieg Główny 10km Rozbiegany Susz opłacono
Run Goku Team
121 Przybyła Adrian Ilawa Bieg Główny 10km Run Goku Team
SKL Filippides
122 Petka Lucyna Starogard Gdański Bieg Główny 10km SKL Filippides
SP 8 Grudziądz
123 Markowska Anna Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
124 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Główny 10km SP 8 Grudziądz opłacono
SP Boża Wola
125 Krysztofiak Aleksander Bronisławów Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m SP Boża Wola opłacono
SPORT A-Z TEAM IŁAWA
126 Święcki Dariusz Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z TEAM IŁAWA opłacono
SPORT A-Z Team Iława
127 Szczypiński Krzysztof Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
128 Szczypińska Dorota Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
129 Święcki Przemysław Iława Bieg Główny 10km SPORT A-Z Team Iława opłacono
Samindruk Brodnica
130 Brodziński Mariusz Bartniczka Bieg Główny 10km Samindruk Brodnica opłacono
SieBiega
131 Paćkowski Dawid Pokrzydowo Bieg Główny 10km SieBiega opłacono
Sokół Bodzanów
132 Januszewska Ewa Mała Wieś Bieg Główny 10km Sokół Bodzanów opłacono
Start Team Wąbrzezno
133 Dąbrowski Leszek Pływaczewo Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
134 Zdrojewski Paweł Wąbrzeźno Bieg Główny 10km Start Team Wąbrzezno opłacono
Szalone Brodnoczanki
135 Ostrowska Monika Brodnica Bieg Główny 10km Szalone Brodnoczanki
Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich
136 Otremba Miriam Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m Szkoła Podstawowa im.Filomatow Nowomiejskich opłacono
Są Wolniejsi
137 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg Główny 10km Są Wolniejsi
TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners
138 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Główny 10km TOPO ATHLETIC/Kujawscy Runners opłacono
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
139 Potuczko Marcin Prabuty Bieg Główny 10km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
Traktor team gm kwidzyn
140 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Główny 10km Traktor team gm kwidzyn opłacono
UKS MOSiR Działdowo
141 Kasprowicz Marcin Działdowo Bieg Główny 10km UKS MOSiR Działdowo opłacono
Wataha- Łączy nas bieganie
142 Roszak Zbigniew Gniewkowo Marsz NW 5km Wataha- Łączy nas bieganie opłacono
Zeno Team
143 Czarzasty Zbigniew Iława Bieg Główny 10km Zeno Team opłacono
_BRAK NAZWY_
144 Potorska Julia Lubawa Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
145 Tomczak Marcin Ciechanów Marsz NW 5km opłacono
146 Tomczak Ewa Ciechanów Marsz NW 5km
147 Chyżyńska Marzena Szczepkowo Bieg Główny 10km opłacono
148 Wroński Bartosz Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
149 Barszczewska Sylwia Iława Bieg Główny 10km opłacono
150 Klonowski Błażej Iława Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
151 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg Główny 10km
152 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW 5km opłacono
153 Morawski Marcin Morawski Działdowo Bieg Główny 10km
154 Sargalska Monika Brodnica Bieg Główny 10km
155 Grabarska Magdalena Toruń Bieg Główny 10km opłacono
156 Szarmacher Sebastian Szarmacher Działdowo Bieg Główny 10km
157 Szymański Artur Warszawa Bieg Główny 10km
158 Czarnecki Marcin Warszawa Bieg Główny 10km
159 Kremski Rafał Iława Bieg Główny 10km opłacono
160 Żytowiecki Dawid Rypin Bieg Główny 10km
161 Chuchra Szymon Toruń Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
162 Bucha Antoni Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
163 Bucha Aleksander Nowe Miasto Lubawskie Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m
164 Krusińska Weronika Warlubie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
165 Łada Aleksandra Gniewkowo Marsz NW 5km
166 Wisniewski Kamil Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
167 Wiśniewski Patryk Brzozie Lubawskie Bieg Główny 10km opłacono
168 Gruźlewska Patrycja Ostaszewo Bieg Główny 10km
169 Figurski Kamil Marzęcice Bieg Główny 10km opłacono
170 Wróblewska Joanna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
171 Kurajk Marian Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
172 Guzmann Mateusz Grudziądz Bieg Główny 10km opłacono
173 Steckiewicz Iwona Rypin Marsz NW 5km opłacono
174 Laskowski Bartosz Iława Bieg Główny 10km opłacono
175 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
176 Szypnik Amelia Iława Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m opłacono
177 Szypnik Mateusz Iława Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
178 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Marsz NW 5km
179 Ślasa Katarzyna Iława Bieg Główny 10km opłacono
180 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg Główny 10km opłacono
181 Fafiński Michał Lubawa Bieg Główny 10km opłacono
182 POTORSKI TOMASZ LUBAWA Bieg Główny 10km opłacono
183 Kamińska Teresa Miesiączkowe 25 Bieg Główny 10km opłacono
184 Siekliński Bartosz Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
185 Ślasa Michał Iława Bieg Główny 10km opłacono
186 Erdmańska Wioleta Wielkie Bałówki Bieg Główny 10km opłacono
187 Dębski Jan Sucharzewo6 Bieg Główny 10km opłacono
188 Typa Aleksandra IŁAWA Bieg Główny 10km
189 Zalewska Marta Iława Bieg Główny 10km
190 Woźniewski Leszek Tylice Bieg Główny 10km
191 Cichowska Joanna Ostróda Marsz NW 5km
192 Pysiak Paweł Linowiec Bieg Główny 10km opłacono
193 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Bieg Główny 10km opłacono
194 Wojciechowska-Lamsallak Maria Włocławek Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
195 Lewandowski Władysław Inowrocław Bieg Główny 10km opłacono
196 Pąk Anna Brodnica Bieg Główny 10km opłacono
197 Piotrowicz Łukasz Gdańsk Bieg Główny 10km opłacono
198 Piotrowicz Michalina Gdańsk Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m opłacono
199 Korpusińska Magdalena Włocławek Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m opłacono
200 Kwiatkowski Sebastian Iława Bieg Główny 10km
201 Kwiatkowska Joanna Iława Bieg Główny 10km
202 Furmanek Jakub Kurzętnik Bieg Główny 10km opłacono
zamek Kurzętnik
203 Jeznach Patrycja Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
204 Jeznach Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
205 Skocki Kamil Lipowiec Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
206 Skocki Piotr Lipowiec Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
207 Jeznach Anita Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
208 Wadecka Wiktoria Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
209 Szczech Olga Kurzętnik Bieg rocznika 2011/ młodsi 300m zamek Kurzętnik
210 Cegielska Roksana Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
211 Cegielska Maja Brzozie Lubawskie Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
212 Roszkowska Oliwia Kurzętnik Bieg rocznika 2008/2009/2010 600m zamek Kurzętnik
213 Birbach Wiktor Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
214 Piotrowicz Marcel Kurzętnik Bieg rocznika 2005/2006/2007 800m zamek Kurzętnik
215 Ulińska Otylia Krzemieniewo Bieg Główny 10km zamek Kurzętnik opłacono


Wyświetleń: 10595

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ