Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Drabkowska- Skarba Marta Stawki Dowolny dystans opłacono on-line
2 Pindel Julia Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
3 Pindel Paweł Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
4 Pindel Iwona Żywiec Dowolny dystans opłacono on-line
5 Sogorska Agnieszka świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
6 Hajczuk Anna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
7 Jarczewska Renata Goleniów Dowolny dystans opłacono on-line
8 Jarosz Michał Sosnowiec Dowolny dystans Niedzielny Biegacz opłacono on-line
9 Stachewicz Dariusz Gdańsk Dowolny dystans opłacono on-line
10 Kubiak Paweł Katowice Dowolny dystans HURAGAN LIGOTA opłacono on-line
11 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Dowolny dystans opłacono on-line
12 Wąsik Kacper CZELADŹ Dowolny dystans Da Vinci Team 35.00 PLN
13 Wąsik Jakub Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team 35.00 PLN
14 JURCZAK KATARZYNA Czeladź Dowolny dystans Da Vinci Team 35.00 PLN
15 Szwarczyński Michał Gliwice Dowolny dystans opłacono
16 Stochnij Karol Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
17 Stochnij Katarzyna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
18 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
19 Rożkowski Roman Śrem Dowolny dystans Dendrorunners opłacono on-line
20 Gajewska Izabela Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
21 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
22 Małodobry Maciek Baczków Dowolny dystans opłacono on-line
23 Tomczok Jagoda Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
24 Tomczok Marcin Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
25 Góral Alina Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
26 Łączyński Tomasz Szamotuły Dowolny dystans FC Szamotuły opłacono on-line
27 Sipowicz Anna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
28 Keller Aneta Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
29 Muskała Mateusz Sosnowiec Dowolny dystans WIRUSY 35.00 PLN
30 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono
31 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono
32 Kania Katarzyna Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
33 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
34 Maniura Iwona Bytom Dowolny dystans SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono on-line
35 Franczuk Martyna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
36 Bieniek Agata Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
37 Perdian Mariola Świętochłowice Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
38 Wróblewski Dariusz Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
39 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Dowolny dystans opłacono
40 Dylla Franz Tarnow Opolski Dowolny dystans opłacono
41 Chrapek Anna Katowice Dowolny dystans Szkoła Podstawowa nr 15 opłacono on-line
42 Pawlak Renata Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
43 Okraska Paulina Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
44 Okraska Grzegorz Będzin Dowolny dystans Volley Dąbrowa Górnicza opłacono on-line
45 Kumięga Joanna Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
46 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Dowolny dystans 35.00 PLN
47 Nowak Piotr Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono
48 Kownacki Arkadiusz Witkowo Dowolny dystans Wataha - Łączy Łączy Nas Biega / Drużyna Szpiku nie/Drużyna Szpiku opłacono
49 Bigos Grzegorz Jaworzno Dowolny dystans GRAMMI opłacono on-line
50 Stec Joanna Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
51 Polaczek Adam Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
52 Bielec Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
53 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
54 Skolud Anna Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
55 Sak Tomasz Katowice Dowolny dystans opłacono
56 Banasiewicz Kuba Katowice Dowolny dystans BananTeam opłacono on-line
57 Mazur Monika Ruda Śląska Dowolny dystans SOCIOS SILESIA opłacono on-line
58 Kwiatkowska Ewa Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
59 Wernik Katarzyna Radlin Dowolny dystans Bestfitclub Rybnik opłacono on-line
60 Szefer Tomasz Ruda Śląska Dowolny dystans opłacono on-line
61 Kocoń Anna Żory Dowolny dystans opłacono on-line
62 Dyczka-Piekarska Klaudia Łaziska Górne Dowolny dystans opłacono on-line
63 Wojas-Chromik Ilona Będzin Dowolny dystans opłacono on-line
64 Famuła Anna Katowice Dowolny dystans Famuła Team opłacono
65 Maciaszczyk Monika Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
66 Machalica Jacek Siemianowice Śląskie Dowolny dystans Famuła Team opłacono on-line
67 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
68 Makowska Hanna Świętochłowice Dowolny dystans opłacono on-line
69 Machajska Patrycja Katowice Dowolny dystans opłacono
70 Stefańska Małgorzata Ruda Śląska Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
71 Palica Joanna Zabrze Dowolny dystans Ekipa na kijach opłacono on-line
72 Dratwa Monika Wola Kalinowska Dowolny dystans opłacono on-line
73 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna Dowolny dystans Mafia Team Lubliniec opłacono on-line
74 Franielczyk Joanna Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
75 Patyk Piotr Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
76 Pawlik Katarzyna Zabrze Dowolny dystans opłacono
77 Groborz Karolina Zabrze Dowolny dystans Biegamy z Sercem opłacono
78 Sierant Michal Kraków Dowolny dystans opłacono on-line
79 Engleman Krzysztof Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
80 Zarzycki Piotr Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
81 Cieślińska Jolanta Rybnik Dowolny dystans D&P opłacono on-line
82 Branny Julia Rybnik Dowolny dystans Rybnicki Klub Nordic Walking opłacono on-line
83 Skocka Ania Gdansk Dowolny dystans 35.00 PLN
84 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Dowolny dystans Kijanki opłacono on-line
85 Chwałek Agnieszka Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
86 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
87 Brulińska Wiktoria Chorzów Batory Dowolny dystans opłacono on-line
88 Uhorczak Jakub Będzin Dowolny dystans opłacono
89 Kot Katarzyna Poręba Dowolny dystans Warto Biegać Zawiercie opłacono on-line
90 Gębala Monika Chrzanów Dowolny dystans opłacono on-line
91 Kolarczyk Kamila Sosnowiec Dowolny dystans Wirusy opłacono
92 Tkocz-Cieślik Małgorzata Orzesze Dowolny dystans opłacono on-line
93 Skoczylas Agata Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
94 Wyszyńska - Rauk Justyna Poręba Dowolny dystans Warto Biegać Zawiercie opłacono
95 Langer Magdalena Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
96 Kowalczyk Patrycja Gliwice Dowolny dystans opłacono on-line
97 Kozioł-Żurawska Dorota Katowice Dowolny dystans KLACHULE opłacono
98 Blachnik Agnieszka Chorzów Dowolny dystans KLACHULE opłacono
99 Mateńko Danuta Poręba Dowolny dystans Warto Biegać Zawiercie opłacono
100 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Dowolny dystans Augusteam opłacono on-line


Wyświetleń: 1247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ