Zapraszamy na kolejny V. Marsz NORDIC-WALKING ,, Z KIJKAMI PO ZDROWIE ‘’ V OTWARTY
MARSZ NORDIC – WALKING na Dalkach,,Z KIJKAMI PO ZDROWIE ‘’ pod patronem Prezydenta
Miasta Gniezna pod taką nazwą odbywać się będzie impreza organizowana przez STOWARZYSZENIE AKTYWNE DALKI i RADA OSIEDLA DALKI . Ta dyscyplina sportu bardzo się przyjęła na naszym osiedlu Dalki i chcemy kontynuować dalej. Uczestnicy zmagać się będą na dystansie 5 km. I 3,5 km. Po drogach gruntowych naszego osiedla .


Organizatorzy przygotowują w tym zakresie pakiety startowe . Udział w imprezie adresowany jest osób powyżej 16 roku życia . Organizatorzy także zadbają o najmłodszych organizując Bieg dla dzieci i młodzieży na krótszych dystansach 100 M, 200 M, 400 M , w których mogą wziąć udział dzieci szkoły podstawowej z podziałem na określone kategorie wiekowe osobno dla dziewcząt i chłopców .

Wszyscy uczestnicy NORDIC-WALKING oraz biegów dziecięcych otrzymują pamiątkowe medale oraz statuetki dla najlepszych w poszczególnych kategoriach . Organizowana impreza odbędzie się 10 pażdziernika 2020 r. przed boiskiem OSIEDLOWYM NA UL. GAJOWEJ . Po marszu będzie można skorzystać z ciepłej herbaty , kawy i kiełbaski z ogniska . nie zabraknie też także napoi dla uczestników . Impreza będzie mieć charakter integracyjny na którą organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców osiedla DALKI jak i mieszkańców miast i powiatu.

Wyświetleń: 1274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ